Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

Anna andeks Imre, enam ei tee. Võid maha lasta kiskuda, kui tahad.

Keerasin midagi fotokas p---e otse enne võistlust, kui seadistama hakkasin, aga seadistasin sinnasammusesse.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel võistlejal, nr 29, ei olnud 6back ega 8back, vaid konkreetselt 10back. Vot sellist asja ma enne ei ole näinud, aga kahjuks ei ole kvaliteetset pilti, mida üles panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust veelkord!

Võtan homme arvuti võistluspiltidega Fitshop Tartusse kaasa ja kes siis soovivad, saavad omale pilte alla laadida. Samuti loodame ka ühisjõududega homme need pildid fitness.ee-sse kõik korraga üles panna. Oli tore päev ja kõikidele võistlejatele head puhkamist!

:)

post-50-1291498172_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, ma pärast su soovitust hakkasin pilte väiksemaks tegema, aga mis mõõdus neid siia mõistlik on panna?

Taru võistles vist ilma grimmita enam vähem, kui mitte täitsa ilma, aga võitja poiss oli päris hea kah, vormilt, mitte massilt just võrreldes Taruga.

Pärast oli juba parem ta kuvas 80% pildi suurusest alguses siis 20% st neli korda tegid pildi väiksemaks. Ise lõikan progrmammis 640x480 pics. Üle 100 KB -200kb ei ole mõtet maha laadida, siis jäävad liiga suureks. Vahest teen otse veebiformaati ,siis valin fotoka seadistusest vastava seade (SQ - siis ei teeb paraja suursega pilte).

Mina siiski tänan sind operatiivsuse eest, reportaazi puhul on just see oluline, ei kahtlegi, et võistluset on paremaid pilte, seega tublid olite kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saare poiss ikkagi ju :D;) Jõudu on ka noormehel uhkelt. :)

Mäletan, kui Raimo mingi aeg Kimberis treenis... lust oli vaadata, kui pühendunud ta on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, järgmine kord võiks olla eraldi katekooria off-season kat. Sest kui noored peaksid koguaeg kuust kuusse dieeditama, siis ei ole aega kasvamiseks. See on ka põhjus, miks ma kaks aastat ei plaani võistelda. Kuid, kui sa lubad kevadel mul off-season vormiga lavale tulla, siis võistlen ise ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, järgmine kord võiks olla eraldi katekooria off-season kat. Sest kui noored peaksid koguaeg kuust kuusse dieeditama, siis ei ole aega kasvamiseks. See on ka põhjus, miks ma kaks aastat ei plaani võistelda. Kuid, kui sa lubad kevadel mul off-season vormiga lavale tulla, siis võistlen ise ka.

Offseason vorm on minu arust suhteline mõiste... ma kujutan ette, et sa oled off-seasonil ka suht koht kuiv .. erinevalt mõningatest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd siis särisevat ahjupraadi ? :) Kõigi osalejate ees aga müts maha... leiaks isegi kunagi selle vormi ja julguse esimest korda midagi sellist teha :D

Mida või keda sa kardad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, järgmine kord võiks olla eraldi katekooria off-season kat. Sest kui noored peaksid koguaeg kuust kuusse dieeditama, siis ei ole aega kasvamiseks. See on ka põhjus, miks ma kaks aastat ei plaani võistelda. Kuid, kui sa lubad kevadel mul off-season vormiga lavale tulla, siis võistlen ise ka.

??

Võtsid eile peale veel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, järgmine kord võiks olla eraldi katekooria off-season kat. Sest kui noored peaksid koguaeg kuust kuusse dieeditama, siis ei ole aega kasvamiseks. See on ka põhjus, miks ma kaks aastat ei plaani võistelda. Kuid, kui sa lubad kevadel mul off-season vormiga lavale tulla, siis võistlen ise ka.

Seal oli niigi neid vendasid, kes uduse vormiga lavale läksid.

Lõpuks kõik ongi ainult seal off-seasoni katis, sest ei viitsi korralikku vormi teha.

On mõnel teisel võistlusel sellist jaburdust nähtud ?

Keegi ei keelagi offseason vormiga lavale tulla :). See idee on küll jama...

+1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Off-Seasoni vormiga lavale tulekuks peaksite olema sama võimsad nagu Hiiglane. Kleenukesi off-seasoneid ei taha keegi näha, neid kõik saalid täis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×