Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

kuskilt tellida saab seda grimmi?

Meil on piisavalt grimmi olemas kontoris, nii Jan Tanat kui dream tani (ühe purgiga saab vähemalt 3 võistlejat ära teha hind 1000.- krooni) ja dream tan 2 peale purk, siis sab ära kaetud küll 500.- purk. kel huvi võtku ühendust Telliskivi Fitshopiga vajadusel saame ka Tartu Fitshopi saata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna postkastidesse tuleb pidevalt järelpärimisi, siis selleks, et ma ennast personaalselt kordama ei peaks panen mõned kirjavahetused siia üles:

Tere,

Mina tahaks küsida, kas bodyfitnessis on 2 või 3 bikiinid ? Ma lugesin et 3, aga mäletan et oli 2. Kuidas on õige?

Vabandust, aitäh.

Tere!

Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel on 2 bikiinid!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine kiri:

Tere jõudu!

Ma mõtlesin juba varem et soetaks endale ehk oma grimmi, aga kust või kellelt ma seda küsima peaks? ja palju see maksab , 1000 eek?

1 grimmiga saab siis umbes 2 võistlust ? näiteks see sügis ja järgmine.

Tänud!

Tere!

Usun, et kui leiad veel rahvast, kellega rahad kokku panna, siis peaks sellest 1000 kroonisest grimmist jätkuma vähemalt 3 mehele. Eesti meistrivõistlustel tegime ju Fittest Tartu meeskonnale 3 grimmiga 7-le mehele korraliku värvitooni peale ja grimmi jäi veel üle.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on piisavalt grimmi olemas kontoris, nii Jan Tanat kui dream tani (ühe purgiga saab vähemalt 3 võistlejat ära teha hind 1000.- krooni) ja dream tan 2 peale purk, siis sab ära kaetud küll 500.- purk. kel huvi võtku ühendust Telliskivi Fitshopiga vajadusel saame ka Tartu Fitshopi saata.

jan tana 1000,- ja dream tan 500,- purk, või mõlemad 1000,- purk, ei saanud aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jan Tan on 1000.- EEK, Dream Tani puhul peaks hind olema 500.- EEK.

Jah, nii see on. Jan Tanaga on kindel, et 3 võistlejat saavad mitu kihti peale, aga Dream Taniga ei ole kindel, et kahele võistlejale jätkub. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, ma usun, et kahest Dream Tanist saab küll kolm inimest ära grimmitud. Jan Tana 1000/3 ~ 330, kaks Dream Tani on kokku 760 ja see kolmeks jagada on ~ 250.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei kutid, kes te võistlete, kas noortest keegi on huvitatud grimmi kahepeale võtmast minuga:P? mul üks tellitud:P kui kellegil huvi siis andke teada:P 5210193 või Kevinris@hotmail.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algab viimane nädal registreerumiseks. Kui Imre aega saab, täpsustab ka senised registreerunud.

VÕISTLEJATE REGISTREERIMINE KATEGOORIATESSE: 31.oktoober 2010- 25.november 2010

Tanel Bendrot 80+ kaalus ,noored ja 1 võistlus on tehtud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul selline tobe küsimus et mis siis saab kui kaalumisel selgub et ma pole kaalus? kas lähen järgmisse kaalu ja võistlen ikka?

Ilmselt küll, kuid kui sul on mõnesajagrammine ülekaal, siis on sul ehk aega seda veel alla saada. Igaks juhuks peaksid siiski kaalumise alguses kohal olema, et vajadusel päästa veel, mis päästa annab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul se esimene võistlus ja pea eesmärk oleks ikkagi võistlus kogemus, aga heast kohas ka ära ei ütleks, peamine see et võistelda saan, kogemuse pärast:)

No siis pole probleemi :) On see kaal mis ta on ja tuleb mis tuleb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõik noored ja vanad kulturismihuvilised!

Lõpuks on minu võistlushoaeg läbi ja nüüd alustan järgmise nädalavahetuse võistluste ettevalmistuse teise käiguga.

MEELDETULETUS!!!

Täna, neljapäeval, 25. novembril kl 23:59 pannakse võistlejate registreerimine lukku! Palun kõikidel võistlejatel, kes ei ole veel ennast registreerinud, endast järgmise 12 tunni jooksul märku anda kas siin foorumis või minu e-maili aadressil: vendv@hot.ee

Kohe lähen vaatan oma postkastid üle ja hakkan nemekirjasid koostama.

NB!!! Poseerimise tund Tartu noortele toimub Fittest spordiklubi aeroobikasaalis reedel, 26.novembril kl 15:00!!! Samuti on järgmine poseerimise tund pühapäeval kl 13:30 ja siis juba lepime järgmise nädala tunniplaani kokku. Võistlejatel palun kaasa võtta CD plaat koos võistluslooga ja hakkame vabakava harjutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×