Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI II LAHTISED KARIKAVÕISTLUSED

Recommended Posts

Minu jaoks on see ikkagi aasta põhivõistlus, see on hea võimalus korjata veel aasta parima sportlase valimiseks lisapunkte... ;)

Ma loodan, et Kalmus ka tuleb välja. Oleks tore ühel laval olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See sobib isegi Mikule võistlusplaanidesse nädal enne MM -i.... :D

No nüüd hirmutavad oma raskekahurväega... :P

Ma kaalusin hoolega vaatamatulemist.... eelduste järgi on mul kohustustevaba laupäev, kuid nohik minus võttis võimust. Ma saan veel kord kuulata nii biokeemiat kui ka toitumine ja sportlik saavutusvõime ...loenguid...Nämma! :rolleyes:

Kui nüüd nendel on juhuslikult eksami või kontrolltöö päev...ma saan teada sellel nädalavahetusel... siis ma saan tulla küll ja tahaks ka kohtunik olla. Harjutamine teeb meistriks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulen kindlasti vaatama ja kaasa elama ! :rolleyes:

Mis toimub? Nendest võistlustest võtad osa nagu 5 kopikat! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Show mõttes oleks ju hea, kui Ott või mõni muu Eesti mõistes Pro ennast laval rahvale näitaks :rolleyes:

Kuuldavasti peaks Eesti kulturismi staar Kirp lavale tulema. Lubas venna ka kaasa võtta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et siis asi ikkagi toimub, seega sööma ei võigi veel hakta, tleb vabakava muusikat otsima hakata :rolleyes:

Loomulikult Väino, sinu osalemisega on ammu arvestatud ja sa juba vana tegija:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et siis asi ikkagi toimub, seega sööma ei võigi veel hakta, tleb vabakava muusikat otsima hakata :rolleyes:

Väino, kas raske ei ole järjest 2 kuud alates atletic fitnessist kuni Lõuna- Eestikateni tippvormis püsida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis toimub? Nendest võistlustest võtad osa nagu 5 kopikat! :rolleyes:

Ma liiga paksuks läinud. Kaalul juba 6 numbrit juures (jalad on teravamaks läinud, kuid kõht udusemaks :D - kahtlane. Eriti hästi triibutavad tuharalihased). Kuid, mul üks õpilane 15-aastane, kel on tulevikus potensiaali. Räägin trennis täna temaga ja vaatan, mis ta arvab sellest. V-o saan võistlustelt vähemalt treeneriauhinna :P

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma liiga paksuks läinud. Kaalul juba 6 numbrit juures (jalad on teravamaks läinud, kuid kõht udusemaks :rolleyes: - kahtlane. Eriti hästi triibutavad tuharalihased). Kuid, mul üks õpilane 15-aastane, kel on tulevikus potensiaali. Räägin trennis täna temaga ja vaatan, mis ta arvab sellest. V-o saan võistlustelt vähemalt treeneriauhinna :D

Tuled ise ja võtad õpilase ka kaasa! Minul läks siin kehakaal peale Põhjamaade MV-d 83,1 kg-le ja täna olin 78 kg... Pinguta veel natuke ja võta vastu oma elu teine võistlus veel selle aasta numbri sees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuled ise ja võtad õpilase ka kaasa! Minul läks siin kehakaal peale Põhjamaade MV-d 83,1 kg-le ja täna olin 78 kg... Pinguta veel natuke ja võta vastu oma elu teine võistlus veel selle aasta numbri sees!

Jääb ära ikka. Ei vaevu hetkel küll dieeditama. Homme hakkab siis mul eksamiperiood ka pihta. Parem kasvan veel paar aastat :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väino, kas raske ei ole järjest 2 kuud alates atletic fitnessist kuni Lõuna- Eestikateni tippvormis püsida?

ei nuh tippvormist on asi kaugel :rolleyes:(polegi teist kunagi olnud) Kuid jah, dieet tglt juba 4-5 kuud olnud ja kopp on ees küll! Kaal väheneb, raskused kahanevad jne.. Masendav on nii väike olla, mis sest, et tsipa kuivem vms... kuid tahaks kasvama hakata juba kiirelt. Saaks selle võistlusega ühele poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vb astun ka üles seal "pool piduse" vormiga :P

Seda võiks tegelikult guest posinguks nimetada, vähemalt vorm on vastav :rolleyes::D

Kaotada ei ole midagi, näitad end ära. Muidu ainult sult mingid udused fotod saalinurkades. Mine kondlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vb astun ka üles seal "pool piduse" vormiga :P

Seda võiks tegelikult guest posinguks nimetada, vähemalt vorm on vastav :rolleyes::D

Tuled välja, ehmatad sealseid pisipoisse, saad osalemise eest mult preemiaks 1 000 krooni, mitte midgai erilist, aga väike motilaks äkki ikka. Luban.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuled välja, ehmatad sealseid pisipoisse, saad osalemise eest mult preemiaks 1 000 krooni, mitte midgai erilist, aga väike motilaks äkki ikka. Luban.

Väga põnev pakkumine :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vb astun ka üles seal "pool piduse" vormiga :(

Seda võiks tegelikult guest posinguks nimetada, vähemalt vorm on vastav :D:P

Kindlasti võiksid lavale tulla ja "kätt proovida" sellel alal. Usun, et leiad endale sobiva kategooria ja paned ennast siin võistlustele kirja. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU!

Kes soovivad nendest võistlustest osa võtta, siis pange siin üles oma õige nimi, vanus ja kategooria, kuhu te oma kehakaalu ja pikkusega sobiksite. 04.detsembril toimub ilmselt ka samas kohas Fitday! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TASUTA!!!TASUTA!!!TASUTA!!!

Niisiis, juhin kulturismihuviliste tähelepanu mõnedele olulistele asjadele, millele osad tegelased ilmselt ei mõtle või ei tule selle peale.

Täna siis tulid minu postkasti sellised kirjad:

Kas kõik võistlejad saavad endale tasuta võistlusgrimmi???

Kas võistluspüksid saab tasuta???

Kas pealtvaatajatele on kõik tasuta???

Ma ei oska nii isegi mõelda, milliseid kirjasid veel tulekul on! Täiesti uskumatu ja kui ma sellest siin nüüd märku ei anna, siis võib varsti katus päris korralikult sõitma hakata...eriti enne minu maailma meistrivõistluseid Ungaris 19-22. novembril 2010. Väikene valgustus kulub siinkohal kindlasti ära ja panen üles ühe oma tänase vastuse ühele sellisele kirjale:

Hetkel on meil eelarve 0 (loe null) krooni, aga saalirendid, valgustid, helisüsteemid, rendilavad jne lähevad juba vähemalt 5000.- krooni maksma(väga hea hind). Kui juhtub, et tuleb vähemalt 30-35 võistlejat nagu kevadel ja 3 grimmiga saab tehtud keskmiselt 7 inimest, siis võistlusteks läheks vaja vähemalt 15 grimmi...ehk siis 15 000 krooni... Vähemalt karikad, medalid ja diplomid organiseerib EKFL.

Alustasime erinevate firmadega läbirääkimisi, kes saaksid toetada, aga suhteliselt utoopia tundub hetkel, et saame eelarve kokku vähemalt 20 000 krooni... Oma taskust ma ei kavatse ENAM midagi maksma hakata.(Kevadel panin enda taskust päris mitu tuhat + kulutasin oma aega päris mitu ööpäeva) Enne enda maailma meistrivõistluseid(19-22 november Ungaris) on sellise heategevusliku ürituse organiseerimine sulaselge enesepiinamine, aga kui see projekt sai kokku lepitud, siis ei saa enam taganeda.

Päris ausalt, hetkel ei oska ma selle grimmi kohta midagi öelda. Kui sul on selliseid tuttavaid(spordiklubid ja igasugused muud firmad), kes saaksid toetada, siis anna teada! Firmade nimed lähevad plakatitele + ilmselt ka tagasiside ajakirjanduses. Tartus Fittest spordiklubi loodetavasti toetab ja nii see rahakene vaikselt koguneb. Loodetavasti toetab ka Tartu Arctic ja äkki ka Tartu MYFitness. Kuna tegemist on üle-Eestilise üritusega seekord, siis tore oleks kui ka Tallinna ja teiste linnade firmad õla alla panevad. Ma põhimõtteliselt ei taha, et sellel üritusel oleks pilet ning pealtvaatajad saavad tasuta sisse ning siis on ka võimsalt publikut.

Loodan, et keegi nüüd ei solvunud sellise kirja peale, aga mina isiklikult ei looda mitte kunagi, et ma saan mõnel võistlusel midagi tasuta. Pigem vastupidi. Praktikas olen kõikidele võistlustele alati kaasa võtnud piisavalt raha, et "erakorralistes olukordades" vajalikud asjad kinni saaksid makstud- välismaal näiteks hotelli deposidid jne. Lõpetuseks kaasamõtlemist kõigile: John F Kennedy :Ask not what your country can do for you; ask what you can do for your country?

Ehk siis ära küsi, et mida ma saaksin täna tasuta, vaid küsi iseendalt, et kas ma saaksin kuidagi ISE selle võistluse organiseerimisele kaasa aidata?

Ma lähen nüüd trenni. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TÄHELEPANU!

Kes soovivad nendest võistlustest osa võtta, siis pange siin üles oma õige nimi, vanus ja kategooria, kuhu te oma kehakaalu ja pikkusega sobiksite. 04.detsembril toimub ilmselt ka samas kohas Fitday! :rolleyes:

Kuna noorte-juunioride puhul tähtis ka sünniaasta, siis oleks hea ka sünniaasta lisaks vanusele. Ja hea oleks ma e-mailid, et saaks enne võistlust registreerunutele saata ankeedid täitmiseks. Siis kohapeal vaid kehakaal täpsustada ja võistlusnr peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see väike osavõtumaks siis ära ei ole? Ma arvan, et kes on plaaninud tulla võistlema, seda ei heiduta mingi a la 50 krooni. Loomulikulkt on naiivne loota,et kõik on tasuta. Mind ennast huvitab enim see grimmi värk, tean, et see on kallis jne. Loodan, et see selgub siis ajapikku.

Loodan, et organiseerimine kulgeb normaalselt. Edu Imrele igatahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×