Jump to content
Aleg96

hommikune trenn

Recommended Posts

Ma olen trenni koha pealt suhteliselt algaja ja tahaks teada kas mu trenni tegemine on õige,sest ma olen aru saanud et vale trenn ei kasvata lihast vaid mõjub hoopis vastupidiselt. Nisiis ma käin iga hommiku umbes pool 7 trennis enne midagi ei söö vaid söön peale trenni kaerahelbe putru sest olen kusagilt kuulnud et hommikul trenni tegemine enne söömist põletab palju rasva sest et tal pole varusi kust seda võtta ja siis võttab seda keha pealt aga nüüd siin foorumis ringi vaadates olen aru saan et see on väga vale sest tühja kõhuga trenni minemine pidi täielik lihase tapmine olema nii,et kavatsen hakata nüüd kindlasti sööma hakata enne trenni,midagi kerget nagu müsli ja peale trenni kaerahelbe putru.Aga nüüd ma räägiks trennist trenn on pool tundi järjest jooksu siis 4 seeriat kätekõverdusi kus ühes seerias on 25 kordust ja samapalju istessetõususi.

Olen 14 aastane kaalun 63 kilo ja olen 170 cm pikk ja võhma jagub umbes nii palju et joosta 10km sörki.Ma ei tea kas minu vanuselt veel eriti biitseps välja joonistub ja kõhulihaste pärast väga ei muretse sest olen aru saanud et minu eas on vaja väga palju rõhku panna korralikule söömisele.

Muudetud kasutaja Aleg96 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhul kui sa enne trenni ei söö ei teki effekt, et hakkab energiat rasva pealt võtma vaid keha võtab energia lihase arvelt st. toimub lihaskadu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine on jah kõige alus , http://www.fitness.ee/?act=article_list&am...up=4〈=1 surfa ,loe artikleid

Lihased kasvavad puhates (magades) 4 trennist nädalas täitsa piisab.Jookse nii palju kui tahad , meeldib :D

Peale jooksu , siis harjutusi võiksid teha oma keharaskusega :ühel jalal sääretõsted , ühel jalal kükk kastile

) käärkükk , ühel jalal rumeenia jõutõmme
, kükist üleshüpped ntx , lõutõmbed algul võib-olla ei jõua , punnitad paar nõksuga ja mõne kuu pärast tõmbad nagu loom , kätekõverdused (tavalised ,plaksuga, õlale http://www.youtube.com/watch?v=f5_gnx670H0) , triitsepsile siis chair dips
ja muidugi lõppu alaselg ja kõht - nüüd peaks olema vist terve keha läbi tehtud.

Tähtis on järjekindlus! Edu , jõudu , jaksu !

Muudetud kasutaja martin1333 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oleneb ka inimesest suuresti. Kui sa ikka ei ole harjunud hommikuti sööma ja see on ebamugav, siis ei ole mõtet ka toppida. Lähen trenni 6:00-ks ja mina ei söö ka enne. Sama solen proovinud seda teha, aga väga raske on mul siis trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mul on ikka alati nii olnud, kui ma mõned korrad ei saanud enne trenni süüa(enam sellist lollust ei tee), et jõudu üldse pole midagi teha. Ok kuidagi teeb trenni ära, aga arengut sealt küll ei tule....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma foorumis ringi vaatan siis see ajab mind segadusse et mõni ütleb et peale öist und on keha rasvapõletusreziimil ja mõni jälle ütleb et see on äärmiselt kahjulik tühja kõhuga jooksma minna tahaks väga teada kuidas siis on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ärkan hommikul ülesse... ajan vägisi pudru sisse, ootan tund aega ja siis trenni. Ega täis kõhuga ei tohigi minna. Pärast trenni siis sheik sisse... tund aega ootan ja siis korralik toit peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sellest lingist oli palju abi.Proovisin nüüd ise ka järgi,enne kui käisin tühja kõhuga hommikul trennis siis see kurnas mu täiesti ära ja ma tilkusin higist.Nüüd täna hommikul sõin kaks viilu sepikut ramaga ja trenn oli palju kergem ja higistasin ka vähe,kuigi ma olen alati väga palju higistanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud sellest lingist oli palju abi.Proovisin nüüd ise ka järgi,enne kui käisin tühja kõhuga hommikul trennis siis see kurnas mu täiesti ära ja ma tilkusin higist.Nüüd täna hommikul sõin kaks viilu sepikut ramaga ja trenn oli palju kergem ja higistasin ka vähe,kuigi ma olen alati väga palju higistanud.

Rama nüüd küll hea variant ei ole. Pane kas 82% võiviil või sulajuustu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×