Jump to content
sifka

Aidake

Recommended Posts

Sooviks teada saada kuidas saaks just seda lihast välja,millele on jooned ümber tehtud.Mis harjutused ning muu säärane tark jutt.Olen teinud kõhulihaseid,nii ala kui ka ülakõhule,kuid soovitud tulemuseni pole ma veel jõudnud. Tänud ette :)

post-11361-1280015799_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaota rasv ja tuleb su kõht ise välja. Isegi kui pole elus ühtegi kõhulihase harjutust teinud...

Võid trenni uhada mis jube, aga kui pekk on peal siis ei paista need lihased sul kunagi välja. Ükskõik kui suureks sa neid ka ei aja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kõhulihase pärast ei pabistagi,kuna ma käin spordikoolis ning teen 2 korda päevas jooksu trenni ning õhtuti teeme veel üldfüüsilist-kõht,selg,küljed.Mu rasvaprotsent oli ka viimati midagi 6-ga,seega asi pole rasvas.Kõhulihas on ilusti väljas,kuid pole just neid kohti väljas mis pildil on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see koht millele sa viitad on puusapainutaja ?

lükka joutuubi hip flexor ja tee neid harjutusi mida sealt leiad , eks see koht siis muutub tugevamaks ja tuleb esile ( ma ei ole selles kindel , keegi võiks kinnitada kas see on nii )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see koht millele sa viitad on puusapainutaja ?

lükka joutuubi hip flexor ja tee neid harjutusi mida sealt leiad , eks see koht siis muutub tugevamaks ja tuleb esile ( ma ei ole selles kindel , keegi võiks kinnitada kas see on nii )

See pole nii!

Pane YouTube'i otsingusse oblique exercises ja pildil olev tüüp on ikka kõvasti oma kõhtu treeninud, madalast rasva% sellise kõhu saamiseks ei piisa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaota rasv ja tuleb su kõht ise välja. Isegi kui pole elus ühtegi kõhulihase harjutust teinud...

Kui harjutusi kõhulihastele teinud ei ole, siis ikka six-packi välja ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui harjutusi kõhulihastele teinud ei ole, siis ikka six-packi välja ei tule.

Ma arvan, et see on vale jutt. Mul on enda arust küll six-pack väljas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma ütlen, et mitte kunagi siis ma valetan. Ikka elus olen treeninud. Aga mingi jah... aastas v-b 2-3 korda teen kõhtu. Aga nüüd kavatsen ennast kätte võtta ja tegema hakata. Mulle lihtsalt ei meeldi üldse kõhutrennid.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma ütlen, et mitte kunagi siis ma valetan. Ikka elus olen treeninud. Aga mingi jah... aastas v-b 2-3 korda teen kõhtu. Aga nüüd kavatsen ennast kätte võtta ja tegema hakata. Mulle lihtsalt ei meeldi üldse kõhutrennid.

Sama siin, nii palju kui aastas kuivatan nii palju ka treenin, aga varem

Ikka koguaeg

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et see on vale jutt. Mul on enda arust küll six-pack väljas.

Kui see nii lihtne oleks, et kehakaalu vähendades ka korralik six-pack välja tuleb, siis milleks trenni hullupööra teha, nagu enamus teeb. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui see nii lihtne oleks, et kehakaalu vähendades ka korralik six-pack välja tuleb, siis milleks trenni hullupööra teha, nagu enamus teeb. :)

Haha, failbog :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×