Jump to content
Taago

Vaimne väsimus/ stress. Kuidas saada motiveeritud?

Recommended Posts

Kulturistid, kes iga jumala päeva veedavad aega treenides- kindlasti on ka teid tabanud mingil hetkel mitte ainult tiheda treeninggraafiku põhjusel, vaid ka muudel kõikvõimalikel põhjustel- peretülid, probleemid tööl, pangalaenud, tüütu muruniidukiga sumisev naaber või lämmatav suvi- stress, vaimne väsimus, muudpidi kurnatus. Kuidas lahendate neid olukordasid?

Tuju tõstab video, mida kindlasti siinolijad on juba näinud. Kuid ometigi avab see jälle meeled:) http://www.youtube.com/watch?v=VKu5BAMV4po

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturistid, kes iga jumala päeva veedavad aega treenides- kindlasti on ka teid tabanud mingil hetkel mitte ainult tiheda treeninggraafiku põhjusel, vaid ka muudel kõikvõimalikel põhjustel- peretülid, probleemid tööl, pangalaenud, tüütu muruniidukiga sumisev naaber või lämmatav suvi- stress, vaimne väsimus, muudpidi kurnatus. Kuidas lahendate neid olukordasid?

Tuju tõstab video, mida kindlasti siinolijad on juba näinud. Kuid ometigi avab see jälle meeled:) http://www.youtube.com/watch?v=VKu5BAMV4po

Vaffa video :)

Kunagi ammu oli ka motivatsiooni puudus, kuid peale seda, kui sai seatud kindlad eesmärgid, mille nimel ja miks treenin, ei ole enam motivatsiooni leidmisega probleeme. Korra sai ka juba eesmärgid täidetud, seadsin kohe uued. Ja eesmärgi täitmine ise andis juba korraliku motivatsiooni uusi eesmärke seada ja nende nimel vaeva näha :(

Edu!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To J: Peaks olema loomulik, et tõesti armastajale harrastajale ongi treening ise motivaatoriks. Väga hea lähenemine, aga vajab ka üksjagu "treenimist", et sellest aru saada:) Tuletab mulle endale meelde, kuidas ma mõnel korral ei saa lihtsalt jalgu alla, kuid ometigi, kui olen juba trenni tegemas, siis ma tõden, et ikka meeletult hea tunne on. Järgmiseks korraks on see aga meelest läinud:) Ja nii on ka nüüd juhtunud, et kui on raske minna, siis hellitan ennast mõttega, et kui juba kohal olen, siis on super tunne. Ja nõnda ma ennast vedingi treenima. Mitte muidugi alati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks minu küsimuse eesmärk on ka see, et targemaks saada. vaimne töö on ju võiks isegi öelda, et pooleks füüsilisega, et tõesti häid tulemusi näha. keha tunnetamine, parima tehnikaga sooritus- vajavad head tähelepanu. aga kui tähelepanu on mujal, siis võib ka väga viltu minna. või mis arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee endale selgeks mida sa tahad, ning tee selle nimel, mis on vaja. Esineb tõuse ja mõõnasi igalpool, kuid kui sulle miski tähtis on, siis mõõn möödub kiirelt...

Tulemused/areng peaksid ka innustama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

motivatsiooni allikad treeninguks, kui kopp ees ja ei taha trenni minna:

1. vaadake Jaanika postitust

2. osta uued trenniriided ning miks mitte ka jalanõud

3. käi paar korda teises saalis - näed uusi inimesi

4. kui oled pilte teinud erinevatel aegadel, siis võrdle neid ning näed, mida juba saavutanud oled

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis siin naljakat on? Kulturismis, BF´is ja fitnessis on suhteliselt edevad inimesed (pole isegi patust prii) ning uus riidekomplekt tõstab ikka tuju küll :)

mul tõstab motti see, kui olen ostnud uue portsu proteiini/kreatiini või midagi, mida pole enne proovinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks minu küsimuse eesmärk on ka see, et targemaks saada. vaimne töö on ju võiks isegi öelda, et pooleks füüsilisega, et tõesti häid tulemusi näha. keha tunnetamine, parima tehnikaga sooritus- vajavad head tähelepanu. aga kui tähelepanu on mujal, siis võib ka väga viltu minna. või mis arvate?

Võib küll, kui raskused on suured.

Motivatsioonist rääkides:

1. Mine võistlusi vaatama. Tõstab alati motivatsiooni.

2. Vaim on väsinud? Tee üksikkülastus mõnda teise jõusaali... Turgutab hästi.

3. Riided aitavad ka...mingil määral.

4. Kui graafik on läinud liiga lõdvaks, hakka võistlema.

5. Ülesöömine...viib mu pigem apaatsesse olekusse...mitte midagi siis enam ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks, et kui võistlusi ja erinevaid õppevideosid vaadata siis annab piisavalt motivatsiooni! Kindlasti peab ka endal tahtmist olema.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×