Jump to content
Kevin10

bsn

Recommended Posts

Iseenesest tegu hea firma ja heade toodetega. Eks Syntha6le pead sa kindlasti süsivesikuid eraldi juurde panema(Dextro/Malto), puhastast valgust jääb massilisamiseks väheks. Selles mõttes on muidugi True-Mass parem, sest seal on juba süsivesikud sees, kui sa neid eraldi kokku segada ei viitsi.

Eestist saadavatest brändidest on isegi parema koostisega Ultralife Protein ja Lean Gain, mis sisaldavad ka 5 erineva kiirusega valguallikat, erinevate omadustega süsivesikuid, lisatud piimhappebaktereid, rasvhappeid kiudaineid jne: http://fitshop.fitness.ee/tootja/0/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iseenesest tegu hea firma ja heade toodetega. Eks Syntha6le pead sa kindlasti süsivesikuid eraldi juurde panema(Dextro/Malto), puhastast valgust jääb massilisamiseks väheks. Selles mõttes on muidugi True-Mass parem, sest seal on juba süsivesikud sees, kui sa neid eraldi kokku segada ei viitsi.

Eestist saadavatest brändidest on isegi parema koostisega Ultralife Protein ja Lean Gain, mis sisaldavad ka 5 erineva kiirusega valguallikat, erinevate omadustega süsivesikuid, lisatud piimhappebaktereid, rasvhappeid kiudaineid jne: http://fitshop.fitness.ee/tootja/0/

Kirp leidis jälle võimaluse reklaamida oma tootedid. Tuletan meelde, et Syntha-6 sisaldab 6-te erineva kiirusega valguallikat. Kahjuks ta ei sisalda süsivesikuid, kuid need saab ise juurde lisada. Ostad nt Maksimarketist viinamarjasuhkrut (mingi 18 kr 0,5kg) ja täisteraleiba (korralik kaloraaž). Selliste komponentidega saavutad parema hinna kui Truemass ja tulemus on pm sama.

Olen Synthat kasutanud juba mõnda aega ning minu arvates on see üks parimaid lisandeid turul. Loomulikult on inimesed ja maitsed erinevad. Näiteks MuscleTech firma tooted ei sobinud mulle üldse. Nii ei saa öelda, et ühe firma asjad on kõige paremad ja et see peab sobima kõigile. Mina nt pole veel DY tooteid kasutanud, sest minu arvates on nende hind liiga kõrge. Aga võib-olla proovin kunagi ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kasutanud BSN-i Truemassi ja ma ütleks, et super toode. Jõudu tuli mühinal ja taastumine hea( pole imestada ka seal suht Mendelejevi tabel :D ). Ise sain õnneks tünni 250 kr sellepärast proovisingi, rohkem pole kasutanudki kuna hind minu jaoks krõbe. Nagu eelmine postitaja ütlekski valk + Trauben Zucker teevad ka oma töö ära, aga kui raha üle siis proovi ära ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp leidis jälle võimaluse reklaamida oma tootedid. Tuletan meelde, et Syntha-6 sisaldab 6-te erineva kiirusega valguallikat. Kahjuks ta ei sisalda süsivesikuid, kuid need saab ise juurde lisada. Ostad nt Maksimarketist viinamarjasuhkrut (mingi 18 kr 0,5kg) ja täisteraleiba (korralik kaloraaž). Selliste komponentidega saavutad parema hinna kui Truemass ja tulemus on pm sama.

Olen Synthat kasutanud juba mõnda aega ning minu arvates on see üks parimaid lisandeid turul. Loomulikult on inimesed ja maitsed erinevad. Näiteks MuscleTech firma tooted ei sobinud mulle üldse. Nii ei saa öelda, et ühe firma asjad on kõige paremad ja et see peab sobima kõigile. Mina nt pole veel DY tooteid kasutanud, sest minu arvates on nende hind liiga kõrge. Aga võib-olla proovin kunagi ära.

No tegu on ju Fitness.ee lehega, mitte bsnonline.com niiet ei midagi üleloomulikku.

Muidugi ei saa ma garanteerida, et Ultralife tooted kõigile sama hästi mõjuvad, sest mõni käib trennis vaid ennast sügamas jne jne jne. Mina aga antud firmat fännan ja nagu ma ütlesingi räägin ma biokeemilisest koostisest, mille poolest see hea on, mitte individuaalsest mõjust, mida ma garanteerida ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuletan meelde, et Syntha-6 sisaldab 6-te erineva kiirusega valguallikat. Kahjuks ta ei sisalda süsivesikuid

Sisaldab küll.

Ja ex-Doriani Ultralife'i kama on koostist vaadates hinda väärt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×