Jump to content
Guest stomach

Punnis kõht

Recommended Posts

Probleem siis selline, pole kõhul peaaegu üldse pekki, kenasti 6 pack näha... aga kõht on kogu aeg punnis! Tõesti nagu rasedal, selline prink ja punnis :D Mida sellega teha? Kuskilt lugesin et kui süüa söe tablette läheb ära aga ma ei hakka niisama katsetama. Oskab keegi soovitada midagi selle vastu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk seedehäired? Kui süüa endale sobimatut toitu, siis on gaasid ja raskustunne jms platsis. Kas kõhukinnisus ei piina? Kõik need nähtused ajavad ka kõhu punni.

Kui kiiresti pugida, võib sama juhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeni sisemisi kõhulihaseid.

Tee vaakumharjutusi. Hinga kogu õhk kopsudest välja ning siis tõmba kõht nii sisse kui läheb, nagu nabaga prooviksid selgroogu puudutada.

Ei oska öelda palju punnkõhud geneetikaga seotud on. Arnoldil olid minu arust täiesti korralikult kõhulihased, kuid mingist punnkõhust ei olnud juttugi. Mees võis kõhu nii sisse tõmmata, et jäi mulje nagu polekski kõhtu.

post-7558-1279716893_thumb.jpg

post-7558-1279716906_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui 24/7 sääne, siis äkki suured kõhulihased?:( Kulturistidel ju kah punnkõhud, mitte et paksud või gaase palju, vaid lihas seal suur. Kehaline eripära võib ju kah olla?

Kasvuhormoon - ka magu on lihas ning ka tema kasvab. Lihtne! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treeni sisemisi kõhulihaseid.

Tee vaakumharjutusi. Hinga kogu õhk kopsudest välja ning siis tõmba kõht nii sisse kui läheb, nagu nabaga prooviksid selgroogu puudutada.

Ei oska öelda palju punnkõhud geneetikaga seotud on. Arnoldil olid minu arust täiesti korralikult kõhulihased, kuid mingist punnkõhust ei olnud juttugi. Mees võis kõhu nii sisse tõmmata, et jäi mulje nagu polekski kõhtu.

post-7558-1279716893_thumb.jpg

post-7558-1279716906_thumb.jpg

Mis on sisemised kõhulihased? On olemas kõhu sirglihas, mis algab alumistelt roietelt ja rindluult ning kinnitub häbemeluule. On olemas sisemine ja välimine kõhu põikilihas, mille ülesandeks on kerepöörded. Esimene algab niudeluu harjalt ja kinnitub alumistele roietele ning teine alumistelt roietelt ja kinnitub niudeluu harjale. That´s it!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis hakkasin mõtlema ühe asja üle..

Olen näinud, et osadel on nagu ettepoole ulatuvad kõhulihased. Särgi all näeks välja nagu kerge õllekas :P lihtsalt illustreerimaks, juhul kui on raske mõista esimesest lausest mida ma sellega mõtlesin.

Et siis, kuidas selline asi tekib? Kuidas vältida? Oleneb treeningu kiiruset, kogusest, seeriatest?

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoolikas vanemate (geenide) valik, VAT-rasva piiramine, mõned räägivad et GH gut või steroid gut ? Kõhulihaste toonus, mao täis õgimine ?

Pealkiri ei lähe sisuga kokku.

Ta mõtleb vist seda, et kui inimesel justkui ravaprotsent väike, aga alakõhu osas on ikka mingi punn?

Ma olen kuulnud, et see võib-olla tingitud sellest, et keha ei tolereeri teatud toiduaineid - nt piimatooted...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1178028153_coleman_1.jpeg

kas sa mõtled sellist kõhtu? Et nagu kõhulihased on, kuid massiiv on nõnda suur, et muljetab kui et suure kõhuna?

Ehk mitte nii ekstreemset varianti aga põhimõttel küll :P

Et siis kas selline asi on võimalik ka tavalise klassikalise jõusaali trenni puhul näiteks? Või taolised kõhud on tekkinud mingitel erimeetoditel? :P

Pool uudishimust, pool sellest, et sellist asja vältida xD

Muudetud kasutaja S123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem arvan mingitest kehalistest eriärasustest (tavatreenijate puhul) - suur magu, laiad puusad - väga pikad kõhulihased, selg nõgus - jääb siuke õlleka mulje, ükskõik kui madal rasvapross on. Vähemalt mulle endale tundub nii, mul endal ka midagi sarnast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhuõõnes oleva VAT-rasva manipuleerimisega peaks natuke saama seda "magu" reguleerida, see ei ole muidugi püsiv tulemus.

Siseorganite katabolism oleks ka huvitav teema aga vaevalt seda keegi eriti uurib :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka sama teema. Rasvasisaldus 9%. Kui kõht on pingul, siis väga ilus, kõhulihased kõik väljas, aga kui hoian kõhtu lõdvalt, on ka selline punnis olukord.

Harjutus Ab vacuum peaks selle puhul vist aitama ka... http://www.mystomachexercises.com/forgotte...ises-the-vacuum

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli ka kunagi selline jama,et punnis kõht jne aga nagu ülejäänud oli korralik.

Eks see ole see üleliigne rasv ja sellest saab väga edukalr lahti nt anaeroobset treeningut päevas umbes 60 min ja olemas kuskil oleneb kõhu ja rasva kogumist kõhul.EDU :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoolikas vanemate (geenide) valik, VAT-rasva piiramine, mõned räägivad et GH gut või steroid gut ? Kõhulihaste toonus, mao täis õgimine ?

Mida "professionaalsem" kulturist, seda suurem kõht (geneetilised erinevused loomulikult on).

Kasvuhormoon võib selle taga olla küll. Üsna kohutav on ette kujutada, et kõhu suurenemine võib olla tingitud lihtsalt suurenenud siseorganitest :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×