Jump to content
Guest stomach

Punnis kõht

Recommended Posts

äkki on magu suureks veninud???

aga kas sa saad kõhu sisse tõmmata???

Kui kodus ringi käin, siis saab alati kõhu sisse tõmmata :D

Ja ma arvan et jah, magu on suureks veninud.

Täna hakkan trenni tegema, hommikul sai vähe söödud ja õhtusöögi tegin 17:00 paiku.

Ja õhtul teen väikse jalutuskäigu ning kõhulihaseid, kõtekõverdusi

Saab raske olema...:D

Muudetud kasutaja Rio poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

mure on siis selles et kõht on jube suur ees, eriti peale sööki.

Ise 19.a ja olen oma kõhtu peitnud, vältinud mingit moodi et vanemad teda ei saaks :D umbes 1-2.aastat.

Ja nüüd suvi hakkab tulema ja enam ei saa kampsuniga oma kõhtu peita, palav hakkab :D

Minu enda lahendus, parandage või lisage, et saaks ruttu oma suurest punnis kõhust lahti.

* iga päev joosta väljas umbes 30.min

* kodus kõhulihaseid treenida ja kõtekõverdusi

* õhtuti vähem süüa, mitte preatud asju jne.

Ja veel pole mitte kunagi trenni teinud, söön palju preatud asju, krõpse kõike :D

NB:Olen meessoost :D

Tänud, kui keegi läbi lugeda viitsib ja soovitusi jagada.

Ja nimetage need asjad, mis just kõhu suureks teevad vms.

Sai, jahu tooted ? Kartul??

See, et sul peale sööki kõht ees on sellest pole midagi, see on täiesti normaalne, sest magu on täitunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul on ainult peale söömist kõht punnis siis on ju poh. Ma mäletan kui ma nägin Hotdogi söömise võistlusi ning kus esikohal olev tüüp lõpus enda kõhtu näitas, siis oli see nii punnis, et kohe jube vaadata ( mitte terve kõht, aga sealt mao kohapealt).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah kui tegu oleks rasvaga (aga ma olen aru saanud et ei ole) siis oleks suureks abikas fat burner...see järgi testitud (Y) igati hea ja tervisele kasulik...

punnis kõhu probleemi eriti ei ole endal... :D aga enne rannahooaega peab veel paar kg kaalust alla võtma....ise vaatan suht rangelt mida ja millal söön...MITTE TERAGI SÖÖKI PEALE KELLA 18:00 jooksmas ylepäeva vähemalt...ja et oleks midagi näidata "talvevarude" alt käin ka jõusaalis

(olen 14 aastane poiss)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nojah kui tegu oleks rasvaga (aga ma olen aru saanud et ei ole) siis oleks suureks abikas fat burner...see järgi testitud (Y) igati hea ja tervisele kasulik...

punnis kõhu probleemi eriti ei ole endal... :D aga enne rannahooaega peab veel paar kg kaalust alla võtma....ise vaatan suht rangelt mida ja millal söön...MITTE TERAGI SÖÖKI PEALE KELLA 18:00 jooksmas ylepäeva vähemalt...ja et oleks midagi näidata "talvevarude" alt käin ka jõusaalis

(olen 14 aastane poiss)

Söö normaalselt, eriti kui oled 14-aastane. Ja ära õpeta teistele siin lollusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga et äkki täpsemalt mis sellest lollus :D

ma ylialgaja....ja sööngi normaalselt :P aint mitte peale kella 18.00

Asi on selles, et oled kasvueas ning see on väga vale aeg end söögiga piirata.

Kui inimese organism ei saa selles eas piisavalt toitaineid, siis võivad tekkida väga tõsised tervisehädad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul on ainult peale söömist kõht punnis siis on ju poh.

Peale söömist punnis oli eelimne talv, aga nüüd on koguaeg suur :D

Oleks siis rasvas, aga ei selline, imelik ümmargune pool pall on ees :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul on ainult peale söömist kõht punnis siis on ju poh.

Peale söömist punnis oli eelimne talv, aga nüüd on koguaeg suur :D

Oleks siis rasvas, aga ei selline, imelik ümmargune pool pall on ees :P

Oled kindel, et lihas pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100% kindel, pole ju mitte kunagi trenni teinud.

Ainult koolis!!!

EDIT: to painkiller

pekk ikka :D

Muudetud kasutaja Rio poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ongi.. ma ei saa aru miks inimesed selle "peale 6 ei söö" uskuma hakkanud... täis lollus ju...

Õhtul, tund kaks enne magaminekut.... Õhtul kerget, väherasvast toitu...

MA ei tea, kui ma peale 6 ei sööks enam.. oleks 7 näljas ja piinleks tühjakõhuga teleka ees...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kahel sõbral kes tegelevad jõusaaliga on tekkinud suur ehk punnis kõht,nagu jõuluvanal :)

Nüüd hakkasin vaatama et endal tekkib vaikselt ka :) Trenni teinud aasta.

Millest see tekkib ja kuidas seda vältida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul kahel sõbral kes tegelevad jõusaaliga on tekkinud suur ehk punnis kõht,nagu jõuluvanal :)

Nüüd hakkasin vaatama et endal tekkib vaikselt ka :) Trenni teinud aasta.

Millest see tekkib ja kuidas seda vältida?

Gaasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamasti meestel õllest ja naistel seksist. :)

Kusjuures mul samuti, trenni teind kuskil 2 aasta ringis, vahelduvad eduga. Ja õlu ma ei joo :)

Üleüldse mingit alkot ei tarbi ega suitsu ei tee. Tiiu Kimber rääkis, et muud ei ole midagi, kui ei ole jälgind kõndides rühti. Et peaks harjutama kõndides kõhtu sisse tõmbama, siis aja jooksul läheb üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures mul samuti, trenni teind kuskil 2 aasta ringis, vahelduvad eduga. Ja õlu ma ei joo :)

Üleüldse mingit alkot ei tarbi ega suitsu ei tee. Tiiu Kimber rääkis, et muud ei ole midagi, kui ei ole jälgind kõndides rühti. Et peaks harjutama kõndides kõhtu sisse tõmbama, siis aja jooksul läheb üle.

Peaks seda proovima :)

aga teistele ma ütleks et gaase pole ja õlut joon harva, need peaks siis välja langema. Järelikult ikkagi millestki muust?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no selge et magu venib ,sellest tulenevalt tulebgi köht ette punni,endal oli samamoodi aga mul oli pikem paus vahepeal jöusaalist ja üldse spordist ja enam pole mingit köhtu, söön köhu täis aga ikkagi pole midagi,vanasti oli kena pall kohe ees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei taha päris umbluud ka nüüd ajada, aga kunagi kuulsin et punnis kõht tekib ka siis kui kõhulihased ei jõu enam seedeelundkonda kõhuõõnes hoida ja need vajuvad siis vähe väljapoole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×