Jump to content
Guest stomach

Punnis kõht

Recommended Posts

Guest stomach

selline lugu et ise olen muidu suht vormis a tunnen et kõht on kuidagi punnis kogu aeg. lihaseid seal on aga pisut on välja veninud. mõistan et tuleb ka söömist jälgida kuid söön niigi suht vähe:

hommikul 1 müsli mahlaga

lõunal 1 kodujuust

õhtul natuke tugevam soe toit

tööpäeval joon ära ca 4 suurt tassi teed (või kohvi). ja ongi kõik.

oskab keegi ehk aidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kes sa üldse oled ,naine mees ?

lähtudes su söögiplaanist, oled naine. Esimene asi mida teha võiksid unustada suurema sooja toidu õhtul ja vahetada selle ära lõunaga. Sellise toiduga ei tohiks sul küll olla kõht punnis. Võid proovida rohkem salatit süüa ja kindlasti rohkem vett. Alusta hommikut kohe kaks klaasi vett-organism pole terve öö vedelikku saanud seega on hommikul seda tarvis

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, nälga ei sure niimoodi või?

Suurem soojem söök olgu ikka lõuna ajal, õhtul pole vaja ennast küll nimoodi piinata, piisab väikesest valgust:kodujuust, kohupiim jne. Ja kus vahepalad on???3 korda sööki on ikka VÄHE, eriti veel kui oled mees (mina naisterahvana isegi söön 5-6 korda päevas)!! Kujutan ette, et su ainevahetus on aeglasem kui üks keskmine tigu :D

No katsu ikka paari-kolme tunni tagant väikeste portsudena süüa, siis ei tule mingit punnkõhtu ka ette. Ja lõuna ja õhtusöök vaheta omavahel ära, siis ei juhtu nii, et saad päeva vaat et suurimad kalorid kätte õhtul, mil sa sisuliselt energiat ju ära enam ei kuluta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ta on punnis ja kõhulihased ikka paistavad siis on ju kõik ok aga kui on rasvakiht peal siis tuleks teha aeroobset trenni ja oma toitumine korda ajada ja muidugi kõhtu korralikult treenima.!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhtu treenin iga päev(v s pühapäev) ja kas suusatamine kuulub aeroobsesse trenni, ning pingutades on kõhulihased ilusti väljas aga lõdvalt ple sugugi nii ilusti, kas ma peaks toituma tihedalt ja vähe sööma? ja kas kohe peale trenni on mõtekas korralikult õhtust süüa`?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah, pead hakkama vähem rasvaseid toite sööma ja kõhtu intensiivsemalt treenima hakkama, ega kõhulihas tõesti ainult ühest korrast kõhulihaste trennist nüüd ilusamaks ei lähe :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tõesti rasvaprotsent on normis, siis tundub, et rühiga on midagi paigast ära. Küsi täpsemalt mõne treeneri käest nõu. Ise oma silmaga nähes on lihtsam nõu anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

mure on siis selles et kõht on jube suur ees, eriti peale sööki.

Ise 19.a ja olen oma kõhtu peitnud, vältinud mingit moodi et vanemad teda ei saaks :D umbes 1-2.aastat.

Ja nüüd suvi hakkab tulema ja enam ei saa kampsuniga oma kõhtu peita, palav hakkab :D

Minu enda lahendus, parandage või lisage, et saaks ruttu oma suurest punnis kõhust lahti.

* iga päev joosta väljas umbes 30.min

* kodus kõhulihaseid treenida ja kõtekõverdusi

* õhtuti vähem süüa, mitte preatud asju jne.

Ja veel pole mitte kunagi trenni teinud, söön palju preatud asju, krõpse kõike :D

NB:Olen meessoost :D

Tänud, kui keegi läbi lugeda viitsib ja soovitusi jagada.

Ja nimetage need asjad, mis just kõhu suureks teevad vms.

Sai, jahu tooted ? Kartul??

Muudetud kasutaja Rio poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled 19.a meessoost tegelane, kes peidab vanemate eest oma kõhtu?  :D

:D  vabandust, aga milleks?

Millegi pärast tekkis sama küsimus...

Kuid jah aeroobne trenn ning paranda oma toitumisharjumusi.

loe artiklite all toitumisest või otsi foorumist, siin sellest palju informatsiooni.

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmban kõhtu kogaeg sisse, te ei kujuta ettegi :D

Peidan vanemate eest kuna häbi ju, kui teada saaks vms :D

Ülekaalus ei ole, enda arvates, suur punnis kõht on ees.

Eks ta varsti läheb rasva või ?

See on pika ajalise netis passimise ja mitte millegi tegemisega tulemus.

Kool, koju magama, sööma....kool, koju, magama, sööma magama ..... jne jne

Rüht on kõver küll veidi, peab siis selge treenima :D

Oh jah, suvi on kohe käes :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah, alati võetakse midagi ette alles viimasel hetkel. Kuigi jah, aega on veel mõned kuud, suure pühendumuse korral võib üht-teist siiski korrigeerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal peaks kõhulihased ka lugema? Kulturistidel ja üldse suurtel meestel ju jube suur kõht, olen kuulnud ja ka näinud, et kui kõhulihased lõdvaks lasta siis magu hüppab välja kohe. Aga tavaolekus, on kõhulihased nö pingul ja kõht trimmis. Mõnel kõhuga treenitud inimesel seda kõhtu polegi, teisel kes treenimata kõht ees.

Aga võibolla asi ka puhtalt rasvas jah. Siis aitab trenn ja söömise piiramine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, eks kõik ole ikka enda teha, terve elu head ja paremat söönud je vedelenud mugavas arvutitoolis :D

Kokkuvõttes aitab mind aeroobne trenn (wtf :D )

see on siis jooksmine, rattasõit, ujumine ?

EDIT: Ma arvan et mul on magu välja veninud ja kõrvetised on ka vahest irw,ok aitab tänaseks mu probleemidest :D

Muudetud kasutaja Rio poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. ma ei saa aru miks sa varjad vanemate eest kõhtu... eriti kui sa oled veel mees... ma saan aru kui sa oleks alaealine tüdruk ja kõht oleks punnis vat siis oleks sul jama vanematega....

äkki on magu suureks veninud???

aga kas sa saad kõhu sisse tõmmata???

mul on ka kõht kergelt punnis.... samas on kõhulihased kergelt näha....

ja eks paljudel kulturistidel on offseason maod ees....

korsett on vahel abiks või jõusaalivöö (tõstevöö)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli ka peale sõjaväge punnkõht ees :D

ja selle kaotamiseks ikka veidi aega läks:P

praegu hea tahtmise juures näen veidi 6pakki ka :D

et ühesõnaga, mina soovitaks kindlasti jooksmist et rasva kaotada ja kõhulihaste trenni, et ei tuleks seda tahtmist kõhtu punnis ees hoida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×