Jump to content
Guest stomach

Punnis kõht

Recommended Posts

Trenni ajal ja ka muidu istudes, kõndides, mida iganes tehes hoia kõhtu pinges, mingi ajaga peaks keha seda ise tegema, lugesin teemat selle kohta, soovitati kõht sisse tõmmata ja siis hästi väikse varuga nöör vms. ümber kõhu siduda, et kohe tunneksid kui kõhu lõdvaks lasid, tänu sellele, et siis kõht nööri puudutab, endal oli sama teema, kui raskustega kõhulihast treenisin, ma nööri ei hakanud ümber kõhu siduma, hoidsin licalt trennis ja muul ajal võimalikult palju kõhtu nö sees ja pinger all ja mind aitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib olla kõhulihased nõrgad ja magu välja veninud(pead rohkem kõhtu treenima, vaata front plank, side plank). Võib olla soolikad toitu täis ja ainevahetus aeglustunud(pead aktiivsem olema). Kui sa ilusti istud, siis peaks alumistest kõhulihastes väike pinge olema(istu ilusti, selg sirgu ja ürita pikk olla). Mul vanasti oli ka kõht ees, kuigi olin suht kõhna- rüht oli kehv ja kõhulihased nõrgad.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere

selline mure:d vaatan ja vaatan peeglisse ja kõht on kuidagi punnis, lihased on kyll ilusti väljas ja paks ega midagi pole kuid lihtsalt seest poolt nagu punnitab..

huvitav huvitav, mulle ei meeldi nii:S:S

ainult siis kui kõhulihased pingule ajan on kõht nagu siledalt ees, muidu punnis ;)

Kõhulihased peaksid ideaalis olema kogu aeg väikese toonuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaadake suuri kulturiste siis, kui neil pole kõht pinge all, siis on neil nö "steroid belly", mis tegelt võib peenikestel ja mitte steroide kasutavatel vanadel ka olla, ronniel ka sama teema, youtubes ronnie räägib ka et soovitati talle et hoiaks ka trennis ja autoga sõites jne. kõhtu sees.

Isegi madala rasva%-ga võib kõht ees olla nagu oleks õllekas. Äärmiselt kahtlane video aga näitab pointi http://www.youtube.com/watch?v=jPKi3qAE6cg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks on mul tunne,et sellise teema algatajad pole mures punnis kõhupärast vaid rohkem sellepärast,et kas nüüd saab kiitust nende hästi arenenud kõhulihaste kohta või mitte ;)

Vabandust juhul KUI see nii tegelikult ei ole ning on olemas ka reaalne probleem.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks on mul tunne,et sellise teema algatajad pole mures punnis kõhupärast vaid rohkem sellepärast,et kas nüüd saab kiitust nende hästi arenenud kõhulihaste kohta või mitte ;)

Vabandust juhul KUI see nii tegelikult ei ole ning on olemas ka reaalne probleem.

Hmm, millest Sa järeldad, et ta kiitust ootab või ka seda, et tal üldse on hästi arenenud kõhulihased?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

järeldan end järeldustes.lihtsalt varem on olnud selliseid postitusi kus teema algataja tahab nö kinnitust enda hästi arenenud lihaste kohta ;)

Samas kirjutasin,et kui on ka reaalne ebameeldivusi valmistav probleem siis vabandust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaadake suuri kulturiste siis, kui neil pole kõht pinge all, siis on neil nö "steroid belly", mis tegelt võib peenikestel ja mitte steroide kasutavatel vanadel ka olla, ronniel ka sama teema, youtubes ronnie räägib ka et soovitati talle et hoiaks ka trennis ja autoga sõites jne. kõhtu sees.

Isegi madala rasva%-ga võib kõht ees olla nagu oleks õllekas. Äärmiselt kahtlane video aga näitab pointi http://www.youtube.com/watch?v=jPKi3qAE6cg

Ronnie jutt on väga viis.

Teine video oli tülgastav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere ka siis.

Lugesin su probleemi ja mul kunagi trennis oli ka ühel poisil selline juhus.

Nagu olen õieti arusaanud, siis sellise vea saab koolipingis lebotades või kõvera seljaga istudes, ise soovitasin talle kõigelihtsamat, et hoia oks laiali vms.

Nüüd poiss sellega harjunud, et vajalikud lihasgrupid on õigeaegselt pinges jne.

Ehk sain abiks olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tee kõrvalt pilt v video, pinges ja lõdvalt

"sirge" selg on ülimalt suhteline.

Aga üldiselt nii kiiresti ei kao kindlasti

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilma pilti nägemata võibki igasugu imeasju sulle soovitama jäädagi. tee mõni klõps, pane üles siia, see ei tohiks ju tänapäeval üle jõu käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere ka siis.

Lugesin su probleemi ja mul kunagi trennis oli ka ühel poisil selline juhus.

Nagu olen õieti arusaanud, siis sellise vea saab koolipingis lebotades või kõvera seljaga istudes, ise soovitasin talle kõigelihtsamat, et hoia oks laiali vms.

Nüüd poiss sellega harjunud, et vajalikud lihasgrupid on õigeaegselt pinges jne.

Ehk sain abiks olla.

Oks laiali? Ma ei tea, mida või keda te imiteerida tahate... Õudne on see nii või naa.

Tavaelus proovige ikka ilusat rühti arendada. Oks laiali....siis tulete nigut härga täis Obinitsa kalhoosnik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Shaolini mungad kasutavad meetodit, kus bambuskepiga lajatakse korduvalt kõhu piirkonda (arenenumad ka alakehasse) ja see arendab väga kiiresti kõhulihaseid. Iseasi, kas selline meetod just meeldiv on aga tulemused on kiired. Lisaks kõrgendab valuläve.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Shaolini mungad kasutavad meetodit, kus bambuskepiga lajatakse korduvalt kõhu piirkonda (arenenumad ka alakehasse) ja see arendab väga kiiresti kõhulihaseid. Iseasi, kas selline meetod just meeldiv on aga tulemused on kiired. Lisaks kõrgendab valuläve.

Ma loodan, et foorumi külastajad on piisavalt mõistlikud, et seda mitte proovima hakata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oks laiali? Ma ei tea, mida või keda te imiteerida tahate... Õudne on see nii või naa.

Tavaelus proovige ikka ilusat rühti arendada. Oks laiali....siis tulete nigut härga täis Obinitsa kalhoosnik.

Mis see Obinitsa siia puutub? :unsure:

Ma küll ise Võrokene, aga ikkagi... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see Obinitsa siia puutub? :P

Ma küll ise Võrokene, aga ikkagi... :o

:unsure:

Vabandust! :D

Leia ise mingi neutraalsem võrdlus siis :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ilma pilti nägemata võibki igasugu imeasju sulle soovitama jäädagi. tee mõni klõps, pane üles siia, see ei tohiks ju tänapäeval üle jõu käia.

Paluks siis mitte mingeid kõrgresolutsioonis mitme ekraanitäie suuruseid pilte kõrgdetailis turritavate kõhukarvadega vaid normaalseid väikesi pilte ja soovitavalt lingina, mitte otse siia leheküljele :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on sisemised kõhulihased? On olemas kõhu sirglihas, mis algab alumistelt roietelt ja rindluult ning kinnitub häbemeluule. On olemas sisemine ja välimine kõhu põikilihas, mille ülesandeks on kerepöörded. Esimene algab niudeluu harjalt ja kinnitub alumistele roietele ning teine alumistelt roietelt ja kinnitub niudeluu harjale. That´s it!

http://www.ab-core-and-stomach-exercises.com/multifidus.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Transverse_abdominal_muscle

http://www.nismat.org/ptcor/lbp

http://www.bodybuilding.com/fun/ms-fit5.htm

Võtmesõna:"The Transversus Abdominus and Lumbar Multifidus are the inner abdominal muscles."

Mul oli ka kunagi selline jama,et punnis kõht jne aga nagu ülejäänud oli korralik.

Eks see ole see üleliigne rasv ja sellest saab väga edukalr lahti nt anaeroobset treeningut päevas umbes 60 min ja olemas kuskil oleneb kõhu ja rasva kogumist kõhul.EDU :unsure:

Sa pead silmas ikka aeroobset?

Probleem siis selline, pole kõhul peaaegu üldse pekki, kenasti 6 pack näha... aga kõht on kogu aeg punnis! Tõesti nagu rasedal, selline prink ja punnis :lol: Mida sellega teha? Kuskilt lugesin et kui süüa söe tablette läheb ära aga ma ei hakka niisama katsetama. Oskab keegi soovitada midagi selle vastu?

Kui sul just füüsiline hälve pole kõhuga, siis piisab front ja side plankist, aktiivselt liikumisest, jõusaalist(kükil ja jõutõmbel pead oskama kõhtu pingule panema) ja õigest toitumisest. Ehk siis tee seda, mida ülejäänud maailm teeb ja peaks tegema.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke vana teema, aga mul sama probleem. Niisama "lõdvalt" olles on kõht ees, selg sirgu tõmmates kaob nagu ära... Mis asi see mul seal ees siis on, või ongi viga seljas?

Lisasin ka pildi...

post-25162-1307310417_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et enamikel inimestel on see põhimõtteline viga küljes. Mul ka.

Üks asi on kindlasti rüht. Enamikel väga paigast ära - tegelikult pole head rühti raske hoida, kuid vähesed viitsivad sellega vaeva veidi näha. Ning kõhuga on paljuski sama teema, et "vabalt" olles lastakse kõhulihased täiesti lõdvaks ning seetõttu vajub kõht ka ette.

Kui aga kõhulihaseid veidi treeninud oled (Üks väga hea harjutus on vaakumharjutused - hingad kogu õhu välja ning proovid nabaga selgroogu katsuda B) ), siis ei ole probleemi 24/7 hoida lihaseid kergelt pinges ning seetõttu ka kõhtu "seespool"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke vana teema, aga mul sama probleem. Niisama "lõdvalt" olles on kõht ees, selg sirgu tõmmates kaob nagu ära... Mis asi see mul seal ees siis on, või ongi viga seljas?

Rühilihaste täielik puudumine B)

Tee nüüd hakatuseks planku ja mitte vähe:

front-plank-exercise.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×