Jump to content
Guest stomach

Punnis kõht

Recommended Posts

Ma arvan, et see tuleb siiski täis söönud maost, mulle endale tundub vähemalt nii, olen tihti tähele pannud seda. Vahest on minulgi nagu õllekas ees.

Eks vist jah. Endalgi teinekord naljakas vaadata, hommikul ärkan - 6pack, pärast õhtusööki - õllekas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida "professionaalsem" kulturist, seda suurem kõht (geneetilised erinevused loomulikult on).

Kasvuhormoon võib selle taga olla küll. Üsna kohutav on ette kujutada, et kõhu suurenemine võib olla tingitud lihtsalt suurenenud siseorganitest :huh:

Siseorganid on ka eri inimestel erineva mahuga. Looduslik kasvuhormoonitoodang, IGF-1 retseptorite jaotus ja kõik muu tegelikult ka.

Ja enne GH tulekut räägiti ka steroid gut-ist... teadusinfot palju pole, educated guessing ainult. IGF-1 retseptorid domineerivad muidugi siseorganites ja androgeeniretseptorid mujal.

Ma arvan, et see tuleb siiski täis söönud maost, mulle endale tundub vähemalt nii, olen tihti tähele pannud seda. Vahest on minulgi nagu õllekas ees.

Paljugi mis tundub. Sul võibolla ongi sellest aga maailm on suur ja lai ja erinevaid inimesi maailmas 7? miljardit.

Eks vist jah. Endalgi teinekord naljakas vaadata, hommikul ärkan - 6pack, pärast õhtusööki - õllekas. :D

Arva uuesti. Hommikune 6pack on öisest vedelikukaotusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siseorganid on ka eri inimestel erineva mahuga. Looduslik kasvuhormoonitoodang, IGF-1 retseptorite jaotus ja kõik muu tegelikult ka.

Ja enne GH tulekut räägiti ka steroid gut-ist... teadusinfot palju pole, educated guessing ainult. IGF-1 retseptorid domineerivad muidugi siseorganites ja androgeeniretseptorid mujal.

Mul on neid üleloomulikke sixpac istatud hiidkõhtusid vaadates alati suur soov....et äkki oleks võimalik nende lahkamist minna vaatama :huh:

...sest (see on nüüd küll puhtalt minu oma spekulatsioon) äkki on see lihtsalt aastatega tekkinud kohastumus rasvajaotuse osas vitseraalse rasva kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siseorganid on ka eri inimestel erineva mahuga. Looduslik kasvuhormoonitoodang, IGF-1 retseptorite jaotus ja kõik muu tegelikult ka.

Ja enne GH tulekut räägiti ka steroid gut-ist... teadusinfot palju pole, educated guessing ainult. IGF-1 retseptorid domineerivad muidugi siseorganites ja androgeeniretseptorid mujal.

Paljugi mis tundub. Sul võibolla ongi sellest aga maailm on suur ja lai ja erinevaid inimesi maailmas 7? miljardit.

Arva uuesti. Hommikune 6pack on öisest vedelikukaotusest.

Tegelt jah, ega mu lause päris otseselt mõeldud ei olnud, vaid, et enamus ajast on aga tõesti, kõht täis süüa korralikult siis võib suhtkoht kaduma minna :huh:

Aga..

Kas vedelikukaotus ei leia aset mitte enamasti lihastes? Seega kas lihased ei peaks mitte väiksemaks hommikuks jääma ja seda enam rasvaprotsendi alt vähem välja paistma? - Lihtsalt jäin korra mõtlema, ei ole mingit otsest kinnitust enda väitele, lihtsalt enda loogika. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on see osa mis korrektse söömisega ära läheb.

Nojah mõtlesin endale tellida toitumiskava, aga tulin Norra tööle ja siin söön seda mis on päeva praed ja mida külmkapis parasjagu on olemas ,tööjuures .Nii et väga mingit suurepärast kava ei saa teha kuna pood kah 24 kildi kaugusel ja autot pole :)

Muudetud kasutaja Hola Bola poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegin pildi lingiks, kui sa väga tahad siia 6 Mpix hiigelpilte panna siis aja vähemalt enne need karvad ära :)

:(

esteet ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike külastuskäik arsti juurde ja üldkontroll kuluvad alati marjaks ära. Kui tervisenäitajad korras, siis aitab üks - püsivus! Tuleb järjepidevalt treenida, toituda võimalikult mitmekesiselt, mõistlikult ja ajapikku viga paraneb ehk iseeenesest. Loomulikult tuleb arvestada, et igal inimesel on omad iseärasused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle koha pealt läheb rasv kõige viimasena minu teda, kuigi põletus toimub üle keha. Ehk sa pead keha mujalt kuivaks saama, et sealt ka lõpuks minema hakkaks. N-ö stressibelt. Ja see nõuab kõva pühendumist, kuid saavutatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul näiteks see punn ei kaogi ära, mu rasvaprotsent on olnud ikka päris madal, aga ikka sealt alt lotendab, aga ma olin kuangi paks ka, et võibla nahk vajub sinna alla vms :(

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah mõtlesin endale tellida toitumiskava, aga tulin Norra tööle ja siin söön seda mis on päeva praed ja mida külmkapis parasjagu on olemas ,tööjuures .Nii et väga mingit suurepärast kava ei saa teha kuna pood kah 24 kildi kaugusel ja autot pole <_<

mina näiteks ei tellinud omale toitumiskava, uurisin foorumis ja fitnessi leheküljel toitumise kohta, kasutasain kaloriarvutit ja nüüd sätin ise omale päevase toitumise, kaalun end tihti et näha kuidas toimib.

ise olen prantsusmaal tööl, käime iga laupäev poes ja ostan siis kõik vajaliku liha, muna, kohupiimad jne. nädalaks valmis, vajalikud toidukorrad võtan tööle kaasa toidukarpides ja nii lihtne ongi, kui tahtmist on siis saab tegelt ilusti hakkama, aga jõudu sulle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Prantsusmaal vist on söögiga normaalsemad lood kui Norras ? Norra kohta räägitakse et tavaline söök on solk ja korralik on väga kallis ? Ise olen Norras ainult külas olnud, omal käel pole söönud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu mõte liikus sinnasuunas, et kui sa teed juba aroobset/jõusaali ja mida iganes veel, siis võiks ju pigem rohkem teiste lihasgruppide arengule panustada. Maitse asi muidugi, aga ma arvan, et see viiks tähelepanu eemale kõhult (nö üldpildi muutus). Aga fakt on see, et toitumine peab ka siis korras olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Prantsusmaal vist on söögiga normaalsemad lood kui Norras ? Norra kohta räägitakse et tavaline söök on solk ja korralik on väga kallis ? Ise olen Norras ainult külas olnud, omal käel pole söönud.

Jep, nii pidigi olema. Üks eestlane, kes töötab ja elab Norras räägib mulle sama, et sealne söök on igavene solk ja sestap ta siit konserve kaasa ostabki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Prantsusmaal vist on söögiga normaalsemad lood kui Norras ? Norra kohta räägitakse et tavaline söök on solk ja korralik on väga kallis ? Ise olen Norras ainult külas olnud, omal käel pole söönud.

vot ei oska öelda <_< poes peaks nagu ikka tavapäraseid asju olema liha, muna, piim jne.

kui käia välismaal tööl siis ilmselt peaks nagu palka ka saama piisavalt et omale korralikku toitu lubada, isiklikult väga hinda ei vaata vaid ostan mis maitseb,

kulub umbes kulub umbes 300-350 euri kuus toidule :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Norras olles kusagil treenid ka ? Ei ütleks, et siin söögid nii halvad on... poed nagu ikka ja kõik lettidel olemas! Ja selle punu kohta soovitaksin rohkem aeroobset.. ning kindlasti pean mainima, et toitumine= kõige alus!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere

selline mure:d vaatan ja vaatan peeglisse ja kõht on kuidagi punnis, lihased on kyll ilusti väljas ja paks ega midagi pole kuid lihtsalt seest poolt nagu punnitab..

huvitav huvitav, mulle ei meeldi nii:S:S

ainult siis kui kõhulihased pingule ajan on kõht nagu siledalt ees, muidu punnis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oskad ehk täpsemalt kirjeldada?? on see nagu nn "õhupalli" tunne ehk siis rohkem seedimisega seotud probleem või konkreetselt lihasteg?? et kõhulihas vajuks nagu ette??

kui nagu rohkem lihastes asi, siis võib probleem olla rühis. kas selg liiga nõgus või kasutad seistes rohkem/ainult seljalihaseid. idee poolest peaksid seistes (tegelikult ka istudes jms tegevustes ka) nii kõhulihased kui seljalihased kogu torsot toetama. nn "korsetitunne". see on puhtalt kehale uue harjumuse õpetamine! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihastega okei kõik ja seedimisega ilmselt kaa.. pole kyll gaase täis kindlasti.. lihtsalt nii nagu oleks söönud suure eine just.. hommikuks on enamvähem okei.. äkki ärritrab miski asi magu nt? ma eitea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×