Jump to content
Guest stomach

Punnis kõht

Recommended Posts

Enda jaoks sul huvitav ka teada saada, kuidas sul kõhulihased üldse paiknevad, mõnel on nad üsna rihist väljas.

Sama jutt selja kohta, et enne kui alla pole võtnud, et saa sa teada kui sümmetriline sul trapets ja lailihas on selgroo vasakul ja paremal poolel, et huvitav ongi teada saada, ses suhtes hea alla võtta ikka kasvõi korra, et siis taas mugavamasse massiivsemasse vormi taas minna.

Kõhulihase alumise osa eraldumine keskmisest jookseb mõnel otse läbi naba [vt 1], mõnel aga nabast mingi 3cm kõrgemalt[vt 2] hoopsiki, täiesti erinev geneetika ikka kõhtudega:

[1], otse läbi naba jookseb separatsiooni joon horisontaalselt:

http://www.fitness.ee/rater/index.php?user...k&phid=4712

[2] alumise kõhukimbu separatsioon nabast kõrgemal:

http://www.fitness.ee/rater/index.php?user...n&phid=4817

Ja toda viimast [2] varianti olen ise endal ka täheldanud, et ei teagi miks ta nii jookseb, võib-olla siiski oleneb kuidas poseerida.

---

Muidu kui julged kasvõi ainult kõhust pildi teha ja siia panna või kogu kehast, siis saaks otse öelda kohe, et kle, sul ongi üsna rasvane värk hetkel, et lase ikka kaalus alla, või ütleks, et jah, oled niigi kondine juba, aga tõepoolest maagilisel moel just kõhu alaosa kahtlaselt rasvane, et proovi ikka toitumine üliperfektseks seada ja siis vaatame taas. Et kui pildi viskad, siis siin inimesed annavad võib-olla konkreetsemalt sulle nõu, et mis seis on ja mida teha. Võib-olla seis on ok, lihtsalt sul kriitikameel enda suhtes liiga kõrge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah sind piinab kortisoli k6ht, sellele ju lihtne lahendus!

Aga millest on see tingitud, et kui kõhtu sees hoian, siis on see üsna kena ja lame (mistõttu olengi juba harjunud kogu aeg kõhtu sees hoidma), kuid kui lõdvaks lasen, on selline punn ees nagu oleks rase. Viimast ma aga teps ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on pikk jutt, mis maksab kena kopika, kel huvi v6tke yhendust :P

Sa pane ikka hind ka. Muidu jääb sust sama mulje, nagu netis olevatest 10 0000 lk, kus lubatakse kuuga 10 kg lihast juurde, kui tellid juba täna :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga millest on see tingitud, et kui kõhtu sees hoian, siis on see üsna kena ja lame (mistõttu olengi juba harjunud kogu aeg kõhtu sees hoidma), kuid kui lõdvaks lasen, on selline punn ees nagu oleks rase. Viimast ma aga teps ei ole.

Endal ka selline jama. Oskab keegi aidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valku pead saama piisavalt. Ilma selleta pole lihasmassi, mis põletaks rasva taastumise ajal. Kõhulihaste treenimisel rasva maha saamiseks pole niivõrd oluline mitte palju sa teed lõppsummana, vaid palju lihaseid on treeningusse kaasatud. Parimad kõhulihaste harjutused selle jaoks on süvalihastele ettenähtud harjutused. Ma ise teen ntx aeroobikapalli peal kõhtu ja alaselga ümberringi korralikult (youtube - > swiss ball). Pooleldi selja tervise huvides, pooleldi välimuse jaoks. On väga efektiivne rasvapõletaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasva kogunemine taljepiirkonda (sangad!) viitab otseselt insuliiniaparaadi ülekoormusele
Et ka valgud võimendavad insuliinieritumist, on vähe teada fakt.

Eriti teevad seda valgupulbrid.

Vähe rasva toidus = palju süsivesikuid toidus = palju insuliini organismis, palju rasva taljel = testosterooni aromatiseerumine, palju rasva rinnal ja reitel.

Ehk su keha siis naisestub ning ka rinnavähi oht on tulevikus olemas...

Mida teha:

*teraviljatoidud ja magus menüüst välja, mille asemele naturaalsed rasvad (siia ei kuulu taimeõlid, v.a. oliiviõli)

*palju värsket juur- ja köögivilja

*hoiduda trans-rasvadest, aspartaamist ning lõhna ja maitsetugevdajaid sisaldavatest toiduainetest nagu katkust

*kalaõli 3x päevas

*rohelise tee ekstrakt 2xpäevas

*jõutreening

*palju magada

*hoida eemale olmekeemiast

*hoiduda siin saadavatest toitumiskavadest, mis on süsivesikurikkad

Lihtsamalt seletada enam ei saa...

Siin vastas siis Fred inimesele, kes kurtis, et tal on palju rasva kogunenud just kõhule ja rindadele (mees).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa pane ikka hind ka. Muidu jääb sust sama mulje, nagu netis olevatest 10 0000 lk, kus lubatakse kuuga 10 kg lihast juurde, kui tellid juba täna :D

Ma ytlesin v6tke yhendust ja raagin individuaalselt inimesega, kaotada k6hult pekki on k6vasti kergem kui saada 10kg lihast m6ne kuuga :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terv!

On mure vööpiirkonnaga.Trenni teen 3-4x nädalas.Toitun tervislikult aga kaalu on 20kg rohkem pikkusest ja tundub et kogu mass on kõhus.Vanus 22.Kas liigun siis liiga vähe või söön palju.Ja kas liigne stress võib ka põhjustada sellist muutust.Kõht on ette tekkinud kuskil 3-4kuuga kuigi söön samamoodi ja trenni ka samamoodi.Abi?

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

On mure vööpiirkonnaga.Trenni teen 3-4x nädalas.Toitun tervislikult aga kaalu on 20kg rohkem pikkusest ja tundub et kogu mass on kõhus.Vanus 22.Kas liigun siis liiga vähe või söön palju.Ja kas liigne stress võib ka põhjustada sellist muutust.Kõht on ette tekkinud kuskil 3-4kuuga kuigi söön samamoodi ja trenni ka samamoodi.Abi?

Tänan!

Kas jutt käib ainult kõhust või kehakaalu suurenemisest üldiselt? Ilmselt on sinu ainevahetus muutunud lühikese ajaga oluliselt aeglasemaks või mõni muu selline põhjus, mis on tekitanud selliseid muutuseid. Minul endal muutus ainevahetus 26 aastaselt sisuliselt üleöö kui toimus terve rida suuri muutuseid ning kolisin teise kohta elama ning ka toitumisharjumused muutusid. Alguses oli tore kui kaal tõusis ruttu 90 kg ja üle, aga pärast avastasin, et hingeldan iga asja pärast ja muud probleemid. Siis hakkasin oma kehakaalu kontrollima toitumisega ja nüüd on isegi võistlusvälisel ajal kerged piirangud peal. Sa kirjutasid, et toitud tervislikult? Viimati kui mulle nii öeldi, siis lisati, et tervislikult toitumine: hommikul 6-7 võileiba, suur kohv suhkru ja koorega, lõunaks kolm käiku ja enne lõunat ja pärast lõunat erinevat näkitsemist ja õhtul ka korralik söök... Ma arvan, et põhjus on sinu toitumisharjumustes, aga võin eksida. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas jutt käib ainult kõhust või kehakaalu suurenemisest üldiselt? Ilmselt on sinu ainevahetus muutunud lühikese ajaga oluliselt aeglasemaks või mõni muu selline põhjus, mis on tekitanud selliseid muutuseid. Minul endal muutus ainevahetus 26 aastaselt sisuliselt üleöö kui toimus terve rida suuri muutuseid ning kolisin teise kohta elama ning ka toitumisharjumused muutusid. Alguses oli tore kui kaal tõusis ruttu 90 kg ja üle, aga pärast avastasin, et hingeldan iga asja pärast ja muud probleemid. Siis hakkasin oma kehakaalu kontrollima toitumisega ja nüüd on isegi võistlusvälisel ajal kerged piirangud peal. Sa kirjutasid, et toitud tervislikult? Viimati kui mulle nii öeldi, siis lisati, et tervislikult toitumine: hommikul 6-7 võileiba, suur kohv suhkru ja koorega, lõunaks kolm käiku ja enne lõunat ja pärast lõunat erinevat näkitsemist ja õhtul ka korralik söök... Ma arvan, et põhjus on sinu toitumisharjumustes, aga võin eksida. :blink:

mul toitumiskava,ma ei saa öelda et jälgiks seda 100% kyll mitte aga korra nädalas teen suure pizza päeva.Muidu on kogused toitumiskava järgi.Mure on ainevahetusega.Midagi kahltast on juhtunud selle 3-4 kuuga.Sai mingi aeg anti deprekaid võetuid ja sellest ajast ainevahetus on aeglane naq tigu.Kas kuidagi on võimalik ainevahetust mõõta vms,kontrollida kiirust?

Tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kord nädalas suur pitsapäev ei ole tervislik toitumine :blink:

heh seda olen nüüd ära jätnud,kas selles ongi asi?Selles suhtes et ega ma terve päev pizzat ei söö, 2 einet kord nädalas.Mure on ainevahetusega ydsielt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
söön 6x päevas,joon õlut 1-2 pudelit päevas,ja sysikad on 5 toidukorras.

Miks sa siin halad, vaata mida sa vastasid mulle! Õlu jäta kohe, sest see arvatavasti tekitab sul viceral fat-i, pm seede organid on rasvaga ymbritsetud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa siin halad, vaata mida sa vastasid mulle! Õlu jäta kohe, sest see arvatavasti tekitab sul viceral fat-i, pm seede organid on rasvaga ymbritsetud!

kas sysikaid peaks ka vähendama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa siin halad, vaata mida sa vastasid mulle! Õlu jäta kohe, sest see arvatavasti tekitab sul viceral fat-i, pm seede organid on rasvaga ymbritsetud!

ja räägi sellest viceral fatist rohkem täpsemalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×