Jump to content
--raina--

Aidake palun!!:)

Recommended Posts

Tere!

OLen 14 aastan tüdruk ja sooviksin infot ja soovitusi oma kehakaalu alandamiseks.

Ma ei ole väga tuttav harjutuste ja dieetidega nii et ma sooviks nõuandeid et mida ma peaks tegema et ma saaks sangadest lahti külgedel! Kust ma võiks saada toitumis kava ja muud sellist staffi!!!! mida ma peaks tegema???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine fitness.ee pealehe ja keri täitsa lõppu välja. Sealt leiad koha, kus toitumiskava tellida. Sangadest saad lahti õige toitumisega, või õige toitumise ja trenniga (soovitavalt aeroobsega). Kuluta energiat rohkem, kui päevas sisse sööd, loe ja uuri. Kui sul ikka huvi on, küll siis välja uurid.

EDIT: tegelikult ma arvan, et ära toitumiskava tellimisega küll oma vanemate rahakotti auku söövita, pigem jälgi mida suhu pistad ja jäta räpms kohe kõrvale.

Muudetud kasutaja Kassisilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

OLen 14 aastan tüdruk ja sooviksin infot ja soovitusi oma kehakaalu alandamiseks.

Ma ei ole väga tuttav harjutuste ja dieetidega nii et ma sooviks nõuandeid et mida ma peaks tegema et ma saaks sangadest lahti külgedel! Kust ma võiks saada toitumis kava ja muud sellist staffi!!!! mida ma peaks tegema???

Lisaks õigele söögile tuleb ka trenni teha ja see peaks olema eluviis, mitte ühekordne projekt nagu paljudel kipub nii olema.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu aga äkki saate ise mulle mingi toidukava soovitada et mida ma peaks ja kui palju sööma ja mis trenni ma peaks tegema mis harjutusi ja niii

Kui sa lähed trenni, siis iga norm treener annab esialgsed soovitused ja paraku keegi sulle tasuta tiutumiskava koostama ei hakka. Uuri ja vaata ja siis ma soovitan tellida küll, see läheb asja ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hei. esimene variant on alustada siit lehelt näiteks BAV arvuti ja toidu kalorsuse tööriistadega. igal pool on ka soovitus tihemini süüa, kui 3 korda päevas. vähemalt 5x oleks normaalne. ning väike soovitus ka külmadeks aegadeks aastas. palun ära käi nabapluusiga ning keskkohta mittekatvate riietega. mõned uuringud on näidanud, et keha kipub külma saavale kohale "villa" ehitama ehk siis keha kaitseb sind külmetamise eest, kasvatades rasvapolstrit kõhule.

ning toitudest võiksid eemale hoida igasugu fast food snakkidest, magusatest karastusjookidest ning ka näiteks valgest riisist. eelista täisteratooteid, mõistlikul hulgal pähkleid ning kohupiima jmt (mitte neid magusaid, seal jällegi suhkrut liiga palju)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks õigele söögile tuleb ka trenni teha ja see peaks olema eluviis, mitte ühekordne projekt nagu paljudel kipub nii olema.

Mõned naturaaltoidu peal suguharud liigutavad väga minimaalselt, aga pekki ei lähe.

Aga sellisesse tasakaalu tsivilisatsioonist tagasi minna pole lihtne ja trennil on muidki väärtusi peale rasvapõletuse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võiksid eemale hoida igasugu fast food snakkidest, magusatest karastusjookidest ning ka näiteks valgest riisist. eelista täisteratooteid, mõistlikul hulgal pähkleid ning kohupiima jmt (mitte neid magusaid, seal jällegi suhkrut liiga palju)

Isegi puhas rafineeritud suhkur on miskipärast mitmes mõttes parem kui isegi täistera nisu. Riis on igal juhul parem kui täisteranisu. Ei tea miks, aga nisu tapab ntx hambaid hullemini kui suhkur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole Fitness.ee kohaga ertiti tuttav et kus ma leian selle( hei. esimene variant on alustada siit lehelt näiteks BAV arvuti ja toidu kalorsuse tööriistadega.)??????

Üleval menüüs on selline sõna nagu ´TÖÖRIISTAD` - Leiad seal kõik vajaliku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi puhas rafineeritud suhkur on miskipärast mitmes mõttes parem kui isegi täistera nisu. Riis on igal juhul parem kui täisteranisu. Ei tea miks, aga nisu tapab ntx hambaid hullemini kui suhkur.

Vahest KUI küpsetan sellist kooki, mille retsept nõuab jahu, siis olen nisujahu asendanud täisteranisujahuga ja lisanud rukkijahu. Mida oleks nisujahule alternatiiviks? Mida odrajahust arvata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahest KUI küpsetan sellist kooki, mille retsept nõuab jahu, siis olen nisujahu asendanud täisteranisujahuga ja lisanud rukkijahu. Mida oleks nisujahule alternatiiviks? Mida odrajahust arvata?

OT: Aga sepikujahust? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõned naturaaltoidu peal suguharud liigutavad väga minimaalselt, aga pekki ei lähe.

Aga sellisesse tasakaalu tsivilisatsioonist tagasi minna pole lihtne ja trennil on muidki väärtusi peale rasvapõletuse :D

Minu jaoks on trenn eluviis ja tervis jms kokku. Paljudele on see aga kahjuks ühekordne projekt. Kurb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te olete ikka imelikud. :D Tegemist on 14-aastase tüdrukuga!! Kõige pealt võiks teada palju tüdruk üldse kaalub ja pikk on? Missugune on tema elustiil jne jne. Võib olla piisab kui ta söök korralikku sööki koolis ja võtaks aktiivselt kehalisest kasvatuse tundidest osa. ;)

Ja mis on halba kui tavaline inimene riisi sööb????

Ma saan aru,et see 14-aastane on lihtne, tavaline koolitüdruk, kel on keha igasmõttes veel arenemata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Te olete ikka imelikud. ;) Tegemist on 14-aastase tüdrukuga!! Kõige pealt võiks teada palju tüdruk üldse kaalub ja pikk on? Missugune on tema elustiil jne jne. Võib olla piisab kui ta söök korralikku sööki koolis ja võtaks aktiivselt kehalisest kasvatuse tundidest osa. :o

Ja mis on halba kui tavaline inimene riisi sööb????

Ma saan aru,et see 14-aastane on lihtne, tavaline koolitüdruk, kel on keha igasmõttes veel arenemata.

Mina jälle sain aru,et inimene soovis kaalu alandada ..., :D

Kas mõni soovitus oli vale?Meditsiiniliselt vastunäidustatud 14-aastasele tüdrukule?

Kui jah,siis milline?

Milles üldse probleem et pidi mitme kuu vanuse teema välja kaevama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei usu, et nüüd 14-aastane peaks eratreeneri juurde minema, tellima kavasid(normaalne lapsevanem poleks sellega nõuski, leiaks teise lähenemisviisi) ja loobuma/vältima riisi söömist ja täisteratoodetest(karastusjoogid, krõpsud jm. taoline snäkk on arusaadav ja normaalne soovitus), aga vahepeal väike maius ei tee õppivale noorukile paha ja usun isegi mitte täiskasvanud inimesele.(panebki ajud tööle ja nupu nokkima :o ). ;)

Kui see noor inimene on tõesti ülekaalus ja tema KMI, rasva% ütleb seda, siis usun, et selleks on vanemad, koolisõpetajad(arstid), kes suunavad ja aitavad .Kui ta ei saa sealt abi ja ta tuleb siia abi/nõu küsima, siis kõige pealt siiski uuriks veidi tüdruku tausta kui hakkaks soovitus jagama. :o Leian mina. Ega need noored ju haaravad kohe härjal sarvist ja vaata, et selle neile karuteenet ei tee. Ja tihti näevad nad tonti seal kus seda ei olegi. :P

Lihtsalt tundus mulle, et kedagi ei huvitagi, kas sellel noorel tüdrukul on asi niii hull kui paistab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi puhas rafineeritud suhkur on miskipärast mitmes mõttes parem kui isegi täistera nisu. Riis on igal juhul parem kui täisteranisu. Ei tea miks, aga nisu tapab ntx hambaid hullemini kui suhkur.

Siinohal köhataks ja küsiks viisakalt viiteid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi puhas rafineeritud suhkur on miskipärast mitmes mõttes parem kui isegi täistera nisu. Riis on igal juhul parem kui täisteranisu. Ei tea miks, aga nisu tapab ntx hambaid hullemini kui suhkur.

Selle leidsid kristallkuuliga suheldes? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 uuring oli, mis leidis selge seose teraviljatarbimise ja hambaprobleemide vahel, + paar teoretiseerivat arutlust, et miks nii... otsene põhjus igatahes ei ole selge.

Üks idee oli et seovad mingeid vajalikke toitaineid, näiteks viib nisuklii D-vitamiini kehast välja (teises uuringus kontrollitud).

Ise kahtlustan et midagi enamat on siin mängus. Aga võib ka ainult D-vita olla.

Praegu ei jõua otsida neid viiteid.

Kristallkuul on kallis kraam aga kui sa mulle 1 kingid siis ma luban et suhtlen temaga <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei usu, et nüüd 14-aastane peaks eratreeneri juurde minema, tellima kavasid(normaalne lapsevanem poleks sellega nõuski, leiaks teise lähenemisviisi) ja loobuma/vältima riisi söömist ja täisteratoodetest(karastusjoogid, krõpsud jm. taoline snäkk on arusaadav ja normaalne soovitus), aga vahepeal väike maius ei tee õppivale noorukile paha ja usun isegi mitte täiskasvanud inimesele.(panebki ajud tööle ja nupu nokkima :P ). :D

Kui see noor inimene on tõesti ülekaalus ja tema KMI, rasva% ütleb seda, siis usun, et selleks on vanemad, koolisõpetajad(arstid), kes suunavad ja aitavad .Kui ta ei saa sealt abi ja ta tuleb siia abi/nõu küsima, siis kõige pealt siiski uuriks veidi tüdruku tausta kui hakkaks soovitus jagama. ;) Leian mina. Ega need noored ju haaravad kohe härjal sarvist ja vaata, et selle neile karuteenet ei tee. Ja tihti näevad nad tonti seal kus seda ei olegi. ;)

Lihtsalt tundus mulle, et kedagi ei huvitagi, kas sellel noorel tüdrukul on asi niii hull kui paistab. :)

14-aastane on inimene nagu iga teine ja pole kusagil öeldud et ta ei või tervise, figuuri ja miks mitte ka hinge eest hoolt kanda. :P

Vanemad-õpetajad-arstid ei pruugi eriti hea ettevalmistusega olla, et selleks soovitusi anda.

Valge riisi, teravilja ja maiustuste piiramine ja naturaalse toidu suurendamine nüüd kahju küll kellelegi ei tee, olgu ta seisund, vanus ja KMI milline iganes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 uuring oli, mis leidis selge seose teraviljatarbimise ja hambaprobleemide vahel, + paar teoretiseerivat arutlust, et miks nii... otsene põhjus igatahes ei ole selge.

Üks idee oli et seovad mingeid vajalikke toitaineid, näiteks viib nisuklii D-vitamiini kehast välja (teises uuringus kontrollitud).

Ise kahtlustan et midagi enamat on siin mängus. Aga võib ka ainult D-vita olla.

Praegu ei jõua otsida neid viiteid.

Kristallkuul on kallis kraam aga kui sa mulle 1 kingid siis ma luban et suhtlen temaga :(

<_<

Nisukliisid ei soovita tõesti kellelgi eraldi kiudainete saamise nimel pärast tarvitada... Kui kuskil on arusaamatus...siis seetõttu, et teadus käib liialt ühe ainevaldkonna piires. Loodu ei eksisteeri valdkonniti vaid tervikuna, see tähendab, et seletus on kuskil vahepeal.

Tehnoloogia... Pahatihti on see lihtsalt ärisaladus. Edasi tuleb lihtlabane inimlik mugavus.

Mida tehakse nisuga, et temast küpsetada, nii et inimesed seda ikka ja jälle osta tahaksid. "Täistera"... Lihtsalt järjekordne müügitrikk tervisefriikide rahustamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jube offtopikuks läheb jälle.

Teema algatajale, õhtuti tee vähemalt 1 tunniseid jalutuskäike kiiremas tempos, see on alustuseks juba väga hea. Kui rahakott kannatab, siis soovitan pulsikella muretseda, mina soetasin enda oma umbes 600 krooniga, vajadusel võin kontaktid anda privas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:(

Nisukliisid ei soovita tõesti kellelgi eraldi kiudainete saamise nimel pärast tarvitada... Kui kuskil on arusaamatus...siis seetõttu, et teadus käib liialt ühe ainevaldkonna piires. Loodu ei eksisteeri valdkonniti vaid tervikuna, see tähendab, et seletus on kuskil vahepeal.

Tehnoloogia... Pahatihti on see lihtsalt ärisaladus. Edasi tuleb lihtlabane inimlik mugavus.

Luude ja hammaste tervis, pikkus jne käis alla ~3000 aasta eest koos teravilja tulekuga, siis vaevalt mingit fäänsit töötlemist tehti <_<

Iseasi et mis luudele hea ei pruugi olla ajule hea jne.

Mida tehakse nisuga, et temast küpsetada, nii et inimesed seda ikka ja jälle osta tahaksid. "Täistera"... Lihtsalt järjekordne müügitrikk tervisefriikide rahustamiseks.

On mingi jutt et gluteeni seedimisel tekivad opioidiretseptoreid aktiveerivad ained. Aga piima kaseiini seedimisel tekivad ka ja piimasõltlasi ma ei tea eriti :P

Lapsi pannakse magama küll saia ja sooja piimaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jube offtopikuks läheb jälle.

Tõesti või ? Enamus peaks täitsa ON olema.

Teema algatajale, õhtuti tee vähemalt 1 tunniseid jalutuskäike kiiremas tempos, see on alustuseks juba väga hea. Kui rahakott kannatab, siis soovitan pulsikella muretseda, mina soetasin enda oma umbes 600 krooniga, vajadusel võin kontaktid anda privas.

Kas keegi kunagi jalutades reaalselt rasva maha ajanud on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×