Jump to content
Aken

Lihasvenitus

Recommended Posts

Sai 3 nädalat tagasi jalkat mängides miskitmoodi lihas välja venitatud/rebestatud. Parema jala reielihas, see, mis jalga sirutab ettepoole. Kuna varem pole ühtegi sellist asja olnud, mängisin valudes edasi ja ikka väga piinarikkaks muutus, lõpus ei saand palli enam lüüa valu pärast. Järgmine hommik oli juba palju parem ja sellepärast arsti juurde ei läind. Paistetanud seal ka midagi ei ole. Mõned korrad olen capsicami õhtuti peale pannud. Nüüd 3 nädala pärast lööb ikka valu samasse kohta kui palli lüüa või näiteks rannas vees kiiresti joosta. Kas annab veel midagi teha, et asi paremaks muutuks? Kolmapäeval sõjaväkke ja seal tuleb naguinii joosta. Need 3 nädalat olen jalal puhata lastnud.

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arst lahendab kõik su probleemid, eriti kui sõjavägi tulemas, siis ära ise leiutama hakka.

Kui aega rohkem oleks, soovitaksin veel puhata ja siis väga kergete raskustega trenni teha, et lihas saaks end parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arsti juurde pole enam aega minna. Eks sõjaväes proovin joosta, vaatab mis saab. Need 1,5 päeva mis jäänud, proovin venitada ja kükke teha. Niisama kõndides ja olles valu pole, aga palli ei taha ikak veel lüüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sai 3 nädalat tagasi jalkat mängides miskitmoodi lihas välja venitatud/rebestatud. Parema jala reielihas, see, mis jalga sirutab ettepoole. Kuna varem pole ühtegi sellist asja olnud, mängisin valudes edasi ja ikka väga piinarikkaks muutus, lõpus ei saand palli enam lüüa valu pärast. Järgmine hommik oli juba palju parem ja sellepärast arsti juurde ei läind. Paistetanud seal ka midagi ei ole. Mõned korrad olen capsicami õhtuti peale pannud. Nüüd 3 nädala pärast lööb ikka valu samasse kohta kui palli lüüa või näiteks rannas vees kiiresti joosta. Kas annab veel midagi teha, et asi paremaks muutuks? Kolmapäeval sõjaväkke ja seal tuleb naguinii joosta. Need 3 nädalat olen jalal puhata lastnud.

Minul on täpselt sama jama, ainult et vasaku jalal seline häda. Sai ka eelmine nädal jalkat mängitud ja ka ära venitatud/rebestatud või mida iganes.

Muidu valu ei ole aga ainult siis kui palli lõõn on väga imelik, eks peab puhkust andma jalale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tõmbasin jalkas tibialis posterior'i ära. Kuu aega on möödas. Pole koormust andnud, aga joosta ja hüpata ikka ei saa. Nüüd saan normaalselt kõndida ainult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×