Jump to content
Ott Kiivikas

Fitnessi MM Mexico 2010 - tulemused peale dopingukontrolle!

Recommended Posts

Väga tugev vorm ja ilmselt ka super vabakava! Kiitused Natalile ja ettevalmistavale meeskonnale ja loodan ka Liisa Otsuse pilte peagi näha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga kihvt naine!

Mulle endale meeldib fitness ses mõttes veel eriti, et ta on kuidagi nö spordim kui lihtsalt BF. Et ei pea ainult ilus olema, vaid peab sealjuures suutma ka midagi ilusat selle ilusa kehaga teha :)

Soovin talle südamest edu!

Ühinen kiiduavaldustega ;)

Fitness on isegi ülisportlik :D Ma loodan, et ka bodyfitnessi naised hakkaksid tulevikus vabakava esitama. Midagi esteetilis-sportlikku...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas kuulutan välja ka uue ennustusvõistluse.

Ennusta ja võida! Paku millise lõppkoha saavad protokolli meie naised Liisa Otsus fitness - 163cm ja Natalia Nazarenko - Kiivikas fitness +163cm. Olgu lisatud, et finaali 6 parema sekka pääsevad 6 paremat. Hetkel ei ole teada palju neil võistlejaid konkurentis pakkumas on, kuid tuginedes varasematele aastatele, siis mõlemis kategoorias on tõenäoliselt ca 12 - 15 võistlejat. Ennustada saab kuni järgmise reede õhtuni 01.10. meie aja järgi, siis toimub kaalumis ja mõõtmisprotseduur.

Auhinnaks nagu ikka 1. koht 1000 fitti 2. koht 500 fitti ja 3. koht 300 fitti.

Head ennustamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma natuke lihtsalt täpsustan, millised on nende varasemad kohad olnud MM -l. Natalia parim 5. koht pärineb 2008a. varem on olnud ka 7. koht ja 10 koht need jäävad aastaesse 2005 ja 2006.

Liisale on see esimene täiskasvanute MM. Varem on olnud juuniorite MM -3.koht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×