Jump to content
Ott Kiivikas

MR. OLYMPIA 2010

Recommended Posts

Bikini võitjad

Paremalt: Jaime Baird(4), Nicole Nagrani(3), Sonia Gonzales (1), Nathalia Melo (2) ja Alison Rosen(6). Pildilt puudub Amanda Latona

post-6828-1285406875_thumb.jpg

Muudetud kasutaja BRIKI poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bikiini neiudude kehad on muidugi vapustavad, aga spordiga pole seal mingit pistmist. Kellele on antud ümar kann ja kaunid kehajooned, kellele mitte.

Eeldused on, siis on võimalik treenida, samas üldse ei imesta, kui tavaline lõbutüdruk tänavalt autosse tõmmatakse ja Olümpiale võistlema saadetakse. Selliste jumala poolt määratud neidude rasva % võib vabalt üle 20-ne olla, sellele vaatamata, pole kehal justkui rasvaraasugi ja kõik on ilusti prink.

Ühesõnaga tahtsin seda öelda, et mulle meeldib :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike kokkuvõte ja hinnangud. Siin

Sealses hinnagus arvatakse, et esimese koha pärast hakkavad võitlema Jay ja Phil. Minu arust on Philil rindkere parem ja käed, kuid tal on õlad kitsamad kui Jayl ning Jayl on selg ja jalad paremad. Super vormis on iseenesest mõlemad, eks vaatab mis saab.

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jah see Bikini hinnang võib tulla kes teab millest. Maitse asi vb. Äkki ongi rohkem show pärast, meestele testot toota ja raha korjata. :huh:

Isiklikult mulle meeldisid kõige enam:

1. Nathalia Melo

img_98061285387927.jpgimg_98141285387928.jpg

2. Amanda Latona

img_97761285387925.jpgimg_97811285387925.jpg

3. Monique Minton

img_98351285387930.jpgimg_98381285387930.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal v6istlemiseks on kunstrindu vaja!

Keegi võiks ju sellised teha, et ei pea opile minema vaid paneks võistlusteks lihtsalt peale. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise pakun oma kogemusele tuginedes, et Jay võidab )mass ja kvaliteet + proportsioon, Heath teine, kolmas Branch, neljas Dexter. Seljapoosid võtab Jay kõik ära, eest lailihas, küljepoosid on 50:50 kaotab ehk kõht jalad, kuid ei ole ka Heathi kõht midagi enneolematut...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ,et Jay tuleb finaaliks ka tiba kuivemana välja, et mitte anda Heathile šanšši.

Kaks ette juba ebaõnnestujat on kindlasti Roelly Winklaar (mees kelle kohta ilmus enne võistlus kõige rohkem pilte - tulistas enne salve tühjaks kui vanakaru vastu tuli...ja Kai Greene, kes tõenäoliselt top 6 sisse ei pääse - 5 nädalat enne pildid olid paljulubavad, kuid lõppteravust ei tulnud ja seda kohe ka kohtunikud karistasid)

post-22-1285436171_thumb.jpg

post-22-1285436185_thumb.jpg

post-22-1285436198_thumb.jpg

post-22-1285436212_thumb.jpg

post-22-1285436232_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt. Jay on tulnud mytsiga (v6i peab ytlema tselluliidise tagumikuga) l66ma ja teda tuleks ka karistada.

Ron Coleman kes oli niisama publiku hulgas oli ka paremas vormis. Oleks ainult lavale astunud ja v6istluse kinni pannud.

Elagu suur Ron Coleman

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×