Jump to content
Ott Kiivikas

MR. OLYMPIA 2010

Recommended Posts

Mõni päev peale minu lahkumist Ukraina pealinnast Kiievist, külastas seda linna teine suur kulturisminimi 8 x Mr. Olümpia Ronnie Coleman, kes andis seal seminari. :D

Ronnie kaal siiani 145 kg.

post-22-1277800263_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiev on väga ilus linn. Miami Beachi järel minu nr. 2 lemmik.

Ma ise elaks seal hea meelega kui oleks sama palk mis Eestis.

Aga Ronni on ka lahe mees - ta näeb isegi T-särgis kulturisti moodi välja (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiev on väga ilus linn. Miami Beachi järel minu nr. 2 lemmik.

Ma ise elaks seal hea meelega kui oleks sama palk mis Eestis.

Aga Ronni on ka lahe mees - ta näeb isegi T-särgis kulturisti moodi välja (Y)

Kiiev on ilus linn küll - kuid sa oled vist ainult peatänaval viibinud TANK :D et see su nii suur lemmik on....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiiev on ilus linn küll - kuid sa oled vist ainult peatänaval viibinud TANK :D et see su nii suur lemmik on....

:D;)

Ronnie pidi lõpetama ja juba tagasi? Või ta jättis lihtsalt 2009 vahele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiiev on ilus linn küll - kuid sa oled vist ainult peatänaval viibinud TANK :D et see su nii suur lemmik on....

OgAAAL1Ui7_oRxgO3J39GxxXwh98loUkqdFnXKJrLlXTW-L4wla8KOxdy3KxuYzFo5IDPZBgqnVOom5z-SZP5UzrtDcAm1T1UK585KLM08t81BgzmHhUyL81efHY.jpg

Olen seal olnud kahjuks vaid nädal aega. Peatänaval sai käidud ja ka all - seal on lausa päris teine linn.

Pmst. sai peatänava ja Kievi sõjaväe Akadeemia vaheline ala läbi käidud.

Mis oli huvitav, et tundus väga turvaline. Pimedas jalutas vastu üks purjus jorss kes luges raha ja tuikus silmnähtavalt.

Tartus ja Tallinnas ta vist väga kaugele ei oleks jõudnud sedaviisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõrvalrajoonides on pilt teine - naistel õhtul üksi väga ringi ei soovita liikuda, eriti tunnelites ja kõrvalisemates kohtades. Kuna alkohol on odav pudeli viina saab 1,5 -2 euroga kätte, lisaks odav tubakas ja muu lahjem alkohol, siis õhtusel ajal on ikka purjus inimesi palju ringi jõlkumas - eriti hakkasid silma ülinoored pakun (11-12 posikesed tuivad ringi õlled näpus) ja joovad avalikult keset päeva pargis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui suur kaalu kõikumine pro.kulturistidel võib ka olla (season vs off.season) ja mitu kuud ennem dieediiga alustatakse?

Eks see erinev on nagu nähe Dexter Jacksonil ei ole see palju ehk 5 kilo, kuid nõitena kui Coleman kaalus hooajaväliselt 145 - 150 + kilo, siis võistlustel oli 128 - 136 kilo. Üldjoontes see sinna 10 - 20 kilo vahele jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ronnie pilte vaadates tundub tagasitulek Mr. O lavale küll veidi müstitsismi valdkonda kalduvat. Jalg on ka selgelt massi kaotanud, ülejäänule ei saa korraliku rasvapolstri tõttu hinnangut anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ta nüüd nii hull on. Kuivaks ajab teeb veel praeguses easki paljudele seal silmad ette :D No võitu nüüd muidu on liiga optimistlik loota. Nooremad mehed oma tippeas on ikkagi üle, aga siiski on mees väga suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav on jälle vaadata, kuidas hakatakse vaikselt seda Mr Olympia teemat üles kruvima ja kerged ennustused. Lõpuks on ikka nii, et mingi inetu Baltikumi kõige inetuma mehe Taavi Undi moodi mees tuleb absoluutseks teiseks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×