Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

Väga targemaks nüüd sellest osast küll ei saanud.

Ma sain. Sellevõrra, et poiss on tugevam kui tundub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uku Suviste ja Kristjan Kasearu on jah ühed staarkliendid, keda mul on Fitshop Spartas au olnud teenindada. Tore kui inimene tõsiselt sporti teeb. Kõik lauljad ei pea veel elupõletajad olema. Nagu näha, jagab trennist ühtkomateist ja toitumist jälgib ka hoolega nagu vestlustest temaga aru olen saanud. Küsib arukaid küsimusi ka.

Showbusinessis on ju välimus oluline, tundub, et USAs on kõik räpparid ilged kapid. :P Siinkohal meenub, et olen ka Cool D-le Lean Gaini müünud. See oli ilmselt mu elu tipphetk... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga lahe osa, tõeliselt põnev näha just selliseid inimesi tõsiselt trenni tegemas - muusikuid-kunstiinimesi. Hästi tubli ja korralik trennimees,väga mitmekülgne:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ,et õppida ei ole mitte ainult neilt, kes maailamatipus omal alal on, vaid ka mõnelt teiselt eluala inimeselt, kes pühendunud saalis treenib. Kõik ei taha olla nagu kulturistid, ma arvan ,et Uku lõikab naiste seas paremini kui kari kulturiste.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan ,et õppida ei ole mitte ainult neilt, kes maailamatipus omal alal on, vaid ka mõnelt teiselt eluala inimeselt, kes pühendunud saalis treenib. Kõik ei taha olla nagu kulturistid, ma arvan ,et Uku lõikab naiste seas paremini kui kari kulturiste.... :D

Mis need naised siia puutuvad, ahhh? Ma pole kulturist ega laulja, aga naistega saan väga hästi läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Said sa aru mis kirjutasid?

Muidugi saan aru, kas segadusse ajas see et ütlesin et saan naistega läbi, st tegelikult, et ma lõikan ka, kellegiga ma end võrdlema ei hakka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi saan aru, kas segadusse ajas see et ütlesin et saan naistega läbi, st tegelikult, et ma lõikan ka, kellegiga ma end võrdlema ei hakka...

Kirjutage nii, et aru saaks mis emotsiooniga te midagi postitate, muidu ei saagi aru....pange vajadusel mõni nägu sinna postituse juurde, muidu on nii, et loed ühte postitust 3 korda ja iga kord saad erinevalt aru :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei oleks osanud oodatagi, et üks tipptasemel laulja võib olla sellise tasemega.

Täiesti arvestatavad raskused.

Kui ainult oma ala inimesi vaadata, siis võib teinekord see maailmapilt natukene umbe joosta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan ,et õppida ei ole mitte ainult neilt, kes maailamatipus omal alal on, vaid ka mõnelt teiselt eluala inimeselt, kes pühendunud saalis treenib. Kõik ei taha olla nagu kulturistid, ma arvan ,et Uku lõikab naiste seas paremini kui kari kulturiste.... :D

Mida siis ukult õppida, püramiide, ketta kinnitamist vööle, natuke vigase tehnikaga biitsepsi harjutusi...tänan, aga pole vaja seda, küll aga võib temalt muusikaga seonduvat õppida! Ma tema pühendumist nii väga pühendunuks ei nimetaks, kui Te talle pool juttu suhu panite(terminid ja vist isegi fatburneri promo?!)

Ja mis see "lõikamine" siia puutub, see on seosetu, Uku jättis mulje w? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida siis ukult õppida, püramiide, ketta kinnitamist vööle, natuke vigase tehnikaga biitsepsi harjutusi...tänan, aga pole vaja seda, küll aga võib temalt muusikaga seonduvat õppida! Ma tema pühendumist nii väga pühendunuks ei nimetaks, kui Te talle pool juttu suhu panite(terminid ja vist isegi fatburneri promo?!)

Ja mis see "lõikamine" siia puutub, see on seosetu, Uku jättis mulje w? :P

Millepärast sa keset ööd niimoodi erutud nüüd Uku teemale? :D Peaks vist suht külmaks jätma või pigem positiivseks, kui omal kõik korras on elu ja eduga?

Unustad justkui kohati, et tegu pole elukutselisega kulturistiga vaid lauljaga, kes ei peagi igat termint teadma ja treenib oma keha vaid enda jaoks, mitte võistlusteks.

peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu emotsioonid on alati :P või :P , mitte kunagi :D , lihtsalt arvan et see osa oli ei midagi erilist, eelmised tunduvad nüüd veel paremad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millepärast sa keset ööd niimoodi erutud nüüd Uku teemale? :D Peaks vist suht külmaks jätma või pigem positiivseks, kui omal kõik korras on elu ja eduga?

Unustad justkui kohati, et tegu pole elukutselisega kulturistiga vaid lauljaga, kes ei peagi igat termint teadma ja treenib oma keha vaid enda jaoks, mitte võistlusteks.

peace!

Erutun??? Äkki ise erutud...tead ju, et see mis keelel-see meelel.

Minus ei tekkinud Ukuga seoses mingit emotsiooni, muljetasin vaid saatest, sa puhud mulli liiga suureks, mul kell veel vara, peaksid puhkama mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erutun??? Äkki ise erutud...tead ju, et see mis keelel-see meelel.

Minus ei tekkinud Ukuga seoses mingit emotsiooni, muljetasin vaid saatest, sa puhud mulli liiga suureks, mul kell veel vara, peaksid puhkama mees.

näed, isegi minu peale lähed kettasse :D mine tuttu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib selliseid osi vaadata. Tegelikult meeldib mulle lihtsalt vaadata pikemaid osi sellest, kuidas inimesed teevad trenni, aga erinevate valdkondade inimesed - see lisab asjale ainult vürtsi. Selge on see, et kui sa tahad õppida, ei pea sa neid videosid üldse vaatama. Saab ka ilma. Videod on mõnes mõttes ka meelelahutus, mitte ainult õppimine... Mina vähemalt võtan neid 100% meelelahutusena, nipid jäävad ise kõrvataha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida siis ukult õppida, püramiide, ketta kinnitamist vööle, natuke vigase tehnikaga biitsepsi harjutusi...tänan, aga pole vaja seda, küll aga võib temalt muusikaga seonduvat õppida! Ma tema pühendumist nii väga pühendunuks ei nimetaks, kui Te talle pool juttu suhu panite(terminid ja vist isegi fatburneri promo?!)

Ja mis see "lõikamine" siia puutub, see on seosetu, Uku jättis mulje w? :D

Miks peaks alati igast videost midagi õppima? Mõne asja eesmärk on meelelahutus, mis on ka tähtis. Millegi pärast olen kindel, et kui suvalistele inimestele anda valida Uku Suviste ja Ain Paavo video vahel, siis esimene võidaks ülekaalukalt. Nii palju, kui mina olen aru saanud, siis sa pead end juba niigi targaks, seega sul vaevalt enam midagi õppida on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see saatesari ei peagi ju näitama vaid oma ala tippude või kogenenud tegelaste saateid, aegajalt on väga tore vaadata tõesti ka teiste eluvaldkondade inimesi trenni tegemas isegi kui selle 15-19 minutiga väga palju targemaks ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan kokkuvõttes, et ka konstruktiivne kriitika on teretulnud ega kõik ei peagi ju takka kiitma kui on arukaid arvamusi, siis neid saab edasistes saadetes arvesse võtta.

Küsin sellist asja, milliste naissportlaste treeninguid soovite näha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks peaks alati igast videost midagi õppima? Mõne asja eesmärk on meelelahutus, mis on ka tähtis. Millegi pärast olen kindel, et kui suvalistele inimestele anda valida Uku Suviste ja Ain Paavo video vahel, siis esimene võidaks ülekaalukalt. Nii palju, kui mina olen aru saanud, siis sa pead end juba niigi targaks, seega sul vaevalt enam midagi õppida on.

Jälle hakkab pihta, et pt nii tark ja ei tea mida veel,'väsima ei hakka juba selle jutuga?! Kui ma olen oma postitustes halbasid või valesid soovitusi andnud, siis ma paluks näidet, mul pole kõik selge, aga piisavalt tean, et oma tööga hästi hakkama saada...kadetseda pole mõtet, teadmised tulevad, ka sul, selleks pead aega varuma

Kas siin foorumis on suvalised inimesed või spordilainetel...thats right, seda videot kajastati spordiportaalis,seega oli suvaliste mainimine suht suvaline!???

Ma kaldun arvama, et isegi meelelahutuse küljest oli Ain Paavo saade edukam, tai poksi tüübi video inspireerismmind tegema terve nädal, samalaadset trenni ja joutostja metoodikat proovin ise kunagi...lihtsalt see video mulle ei meeldinud ja julgesin seda öelda, et siis võib ju kohe mulle kõrisse karata, kui siinne kriitika taluvuspiiri tase nii madal on, siis olen valmis veel mitmeteks kargamisteks :D

Inimesed ärge võtke kõike nii isiklikult...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×