Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

Minujaoks jäi mõistatuseks see kuidas Raigo suutsis oma toitumisega niimoodi välja näha.Süüa päevas 1 korra ning näha selline selle juures.Ise söön nagu jõuan,vahepeal lihtsalt ajan vägisi toitu sisse,kuid kaal ei taha tõusta,ega ka välimus muutu:D

Minu jaoks jäi mõstatuseks kuidas sellise toitumisega oli võimalik selliseid raskusi tõsta...ja üldse treenida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti hea video ja lihtsalt hämmastav, mis vorm 56 aastasel mehel olla võib. :D Niipalju veel, et selliseid jalgu ma varem näinud pole, minu võhiku silma järgi võiks arvata, et mees teeb kõva trenni ja justkui tegeleks siiani kulturismiga. :)

Aga saade on lihtsalt parim, ootan huviga uusi osasid. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vinge säär on jah. Endalgi loodus seda jämedust andnud rohkem kui enamikul. Eks ta ole selline õnn ja õnnetus korraga.

Saapa kohapeal tuli kohe meelde kui endal EKV kummikud jalga kästi panna. No polnud midagi teha, lihtsalt säär sisse ei mahu ja kõik. Õnneks sai siis ise normaalseid saapaid kanda kui teised kummikutes jooksma kamandati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni kahjuks jah ei näinud, aga kahju sellegi poolest ei hakanud, osa oli kõva ja jutt oli hea :) Minuarust on juba see hämmastav, et kui ta pole... mis ta ütles, 14 või 17 aastat trenni teinud? Kuigi ta küll ütles, et tahtis alla võtta, aga 10 kilo ülekaalu tegelikult polegi nii pika ajaga võtta hull arvestades, et eks ta isu oli natukene suurem keskmise omast jäänud trenni aegadest, aga trenni enam ei teinud. Ju siis mees pidi ikka keskmisest jõusaali mehest kenasti rohkem oma toitumist jälgima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, noored ärge sellest eeskuju võtke, et ka tipsutate ja lällata, vaid Paavo sai omad vitsad kätte ja muutis end täielikult, iseloomu on vaja..... iseloomu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ka kiitustega kitsi, suurepärane saade!

Eriti meeldiv on, et vanadelt tegijatelt on "tolm maha puhutud" ja ka nende tegemisi kajastatakse. Ain Paavo geneetika on muljetavaldav. 17 aastat mees jõusaalis ei käi, siis jälle aasta aega trenni ja lihas on selline, mida paljud regulaarselt 10-15 aastat jõusaalis käinud mehed kunagi ei saavuta.

A. Paavo on suurepäraseks elavaks näiteks Janari artiklile, kus räägiti baasharjutuste olulisusest korraliku põhja ladumisel kulturismitreeningule.

Ainile palju edu. Aastake trenni veel ja Mastersis lavale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ain ei ole lavamõtteid maha matnud eks selge on see, et noorematele meestele (kes hetkel nii klassikas kui kulturismis Euroopas ilma teevad) ta varbale ei astu, kuid omaette hea kogemus oleks selle mehega endalgi koos laval seista. :D

Kuid veteranide võistlustel eriti kui kukub 60 ära oleks täitsa reaalne kõrvuti seista kasvõi MM -l. Seal ees on paar "hullu" vanameest kuid Ain näeb nendega võrreldes ikka värskem välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane osa oli tõesti hea. Tekkis kohe mõte, et käerauad võiksid ju kinni raksatada ka näiteks Indrek Otsuse randme ümber?

Usun, et temalgi oleks nii mõnigi huvitav lugu pajatada. Samamoodi võivad sellised elavad legendid trennikaadrite vahele ka oma treeningajaloost ja toitumisest rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ma olen olnud tema naaber Kivila tänaval ja nii kurb, kui see ka ei oleks, ma ei tundnud teda ära. Ma tean neid suuuri sääri ja käis tõesti pidevalt jalgrattaga sõitmas, kuid ei osanud teda kuidagi Ainiks pidada. Häbi kohe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma olen olnud tema naaber Kivila tänaval ja nii kurb, kui see ka ei oleks, ma ei tundnud teda ära. Ma tean neid suuuri sääri ja käis tõesti pidevalt jalgrattaga sõitmas, kuid ei osanud teda kuidagi Ainiks pidada. Häbi kohe.

Ma arvan, et Ain annab oma südames sulle andeks... :D

Tihti ta ongi nii, et oleme hästi kursis maailmas toimuvaga, aga seda mis koduõues toimub ei pruugi igapäevaselt isegi märgata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimane osa oli tõesti hea. Tekkis kohe mõte, et käerauad võiksid ju kinni raksatada ka näiteks Indrek Otsuse randme ümber?

Usun, et temalgi oleks nii mõnigi huvitav lugu pajatada. Samamoodi võivad sellised elavad legendid trennikaadrite vahele ka oma treeningajaloost ja toitumisest rääkida.

Idee ei ole paha, kuna taat sattus alles õnnetusse ja taastub tõenäoliselt pikalt saadud traumast, siis ei ole kindel kunas ta jõusaali sammud seab ja sellist tõsist trenni tegema saab hakata, küll aga panen selle kõrvataha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas Fitness TV lehelt saaks otselinke videotele?

Hetkel küll võimalus puudub - küll aga töötavad helged pead selle nimel, et see peagi ka võimalikuks saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga äkki nende vanemate kulturistega ei peagi alati sellist osa tegema, kus nad trennis on?

Kasvõi nagu Laignaga, ja Paavogi ju väga palju videos trennile rõhku ei pööranud. Mis te arvate?

Mina isiklikult heameelega kuulaks ka niisama tarka juttu.

Samas, siis poleks vist enam saate nimi "Sinu küljes trennis." :D

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätkates gmaster-i mõtet, siis ehk võiks korraldada mõne seminari või loengute sarja, kus saaks kuulata tarku mehi (Laigna, Paavo, Otsus jne)? Usun, et huvilisi oleks.

Aga et teemast väga kõrvale ei kalduks, siis saade on hea ning jõudu edaspidisteks saadeteks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×