Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

Trenniklipi võiks teha bodyfitnessisti Monika Saarega.

Ei ole välistatud....sellel nädalaõpul tulemas siis osa Leho Pendiga, ma ütlen etterutates et see tuleb sportlikus mõttes huvitav, sest ei ole päris tavaline näha kuidas 90 kilone mees hüppab 124 cm kõrgusele pakule muuseas.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtu juba käes jah! Poleks pidanud ootusi üles kruttima, kui jõutõstmise võistluste kajastamine aja ära võtab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtu juba käes jah! Poleks pidanud ootusi üles kruttima, kui jõutõstmise võistluste kajastamine aja ära võtab...

Ega siis Ott ise neid videosid kokku ei monteeri, seda teevad hoopis teised mehed, kes jõutõstmise võistluse kajastamisega kuidagi seotud ei ole. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea küsimus sõbrad , ma küsiks ka sama kui mulle oleks lubatud, et reedel lõigatakse video kokku, täna on pühapäeva õhtu kuid ei kippu ega kõppu....peab vist sõpraele kõne tegema, et kunas tuleb....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Rando.

No paar päeva hilineb pole vast nii hullu, eks nädala alguseks asi korras. Nädalavahetusele pole mõtet ka loota kuna kõik puhkavad.

Jääme ootama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrad, aega läks aga asja sai, ei ole ise jõudnud veel vaadata, kuid igasugune tagasiside on teretulnud.

Head vaatamist!

Saatesarja "Sinu Küljes Trennis" 22.osas oleme külas Audentese Spordikoolis tõstjal Leho Pendil. Leho on noor mees ja praegu ainuke tõstelootus, kes võib pääseda hea tulemuse korral käesoleval aastal toimuvatele Londoni Olümpiamängudele.

Milline näeb tõstja treening ja milliseid peidetud andeid see sporidala vee lisaks raskuste tõstmisele arendab, saategi teada käesolevas saates. Saatejuht nagu ikka laia silmaringiga spordimees Ott Kiivikas.

Head vaatamist!

http://www.fitness.ee/tv

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin ära- väga põnev materjal. Tõstmine ei ole mulle väga võõras. 90-datel treenisin Tartus EPMÜ spordihoones ja seal sai käidud ka tõstesaalis tihti ning kohalike vägilaste treeningut jälgitud. Minu enda parimaks tulemuseks jäi 100 kg, mis ma ilma mingisuguse tehnikata rinale tirisin ja üles surusin, sest tõugata ei osanud. Siis seal muidugi kadunud tõstetreeneri Tiit Kaimuri silmad lõid särama, aga tal ei õnnestunud mind tõstma meelitada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Rando.

Leho jäi kuidagi napisõnaliseks. Vastuseid pidid välja kiskuma. Eks see periood ole tal ka pingeline. Tuleb tõsiselt trenni teha ja keskenduda.

Muidu väga meeliv osa, sai nii mõndagi kõrva taha pandud. Egas midagi, jääme järgmist osa ootama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leho jäi kuidagi napisõnaliseks. Vastuseid pidid välja kiskuma. Eks see periood ole tal ka pingeline. Tuleb tõsiselt trenni teha ja keskenduda.

Muidu väga meeliv osa, sai nii mõndagi kõrva taha pandud. Egas midagi, jääme järgmist osa ootama. :)

Poiss on lihtsalt rohkem tegudemees! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti küsimused olid kohati liiga kulturismist/jõutõstmisest lähtuvad, raske mehel midagi vastata. Olümpiatõstmise treeningloogika on ikka hoopis midagi muud - kasvõi see kükinädala küsimus... sellist asja lihtsalt pole olemas, kükk on abiharjutus, mida tehakse täpselt nii palju, kui vaja rebimise/tõukamise juurde.

Pakuks välja sellise idee, et enne saate salvestamist reklaamite järgmise külalise välja ja siis foorumlased saavad küsimusi ja jututeemasid pakkuda, nii saatejuhil lihtsam ja vaatajatel pärast huvitavam. Näiteks Lehoga oleks võinud rääkida haardest, pöidlaluku kasutamine ja selle eelised. Kuulijänn käis jutust läbi, aga selle numbreid oleks võinud küsida. Kas ta teeb mingeid eraldi harjutusi painduvuse parandamiseks (õlad, puusad).

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti küsimused olid kohati liiga kulturismist/jõutõstmisest lähtuvad, raske mehel midagi vastata. Olümpiatõstmise treeningloogika on ikka hoopis midagi muud - kasvõi see kükinädala küsimus... sellist asja lihtsalt pole olemas, kükk on abiharjutus, mida tehakse täpselt nii palju, kui vaja rebimise/tõukamise juurde.

Pakuks välja sellise idee, et enne saate salvestamist reklaamite järgmise külalise välja ja siis foorumlased saavad küsimusi ja jututeemasid pakkuda, nii saatejuhil lihtsam ja vaatajatel pärast huvitavam. Näiteks Lehoga oleks võinud rääkida haardest, pöidlaluku kasutamine ja selle eelised. Kuulijänn käis jutust läbi, aga selle numbreid oleks võinud küsida. Kas ta teeb mingeid eraldi harjutusi painduvuse parandamiseks (õlad, puusad).

Pöidlalukust ma tegelikult rääkisin ja küsisin - kuid seda sisse ei lõigatud ega kõike ei jõua ka sisse panna. Selge, et lihtsam on saadet teha inimesega, kes ise räägib, mitte et mina peaksin kogu aeg välja mõtlema, mida küsida - selliseid näiteid on meil saadetes olemas, kus ma ei peagi suurt küsima, mees ise räägib, kuid Leho oli selles osas kindlasti mitte nii jutukas.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×