Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

Imelik et see osa kuidagi kahe silma vahele jäänud, aga vaatan ära :) Bonsuna.com lehel juba pikka aega tema tegemistel silma peal hoidnud :D

Aga millal uus osa tuleb ja kellega kui saladus pole?

Üllatus... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aasta esimene osa tuleb siis sõudetipu Allar Rajaga. Peab tunnistama, et oli huvitav vaadata sõudjate jõutreeningut ja usun ,et paljud saavad ka enda jaoks mõne huvitava harjutuse või mõtte tema treeningust. Uus osa tulemas juba õige pea.

Seniks mõned pildid toimunust

post-22-0-00401000-1325685838.jpg

post-22-0-24784000-1325685844.jpg

post-22-0-36468100-1325685850.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saatesari "Sinu küljes trennis" jätkub ka 2012 aastal ja esimeses saates tutvustab oma jõutreeningu metoodikat vaieldamatult Eesti spordi üks kõige vingema füüsisega mees, kelleks on sõudetipp Allar Raja.

Lisaks paljudele medalitele suurvõistlustel on Allar viimasel neljal aastal ära võitnud ka sportlaste omavahelise mõõduvõtu "Honda Spordikuulsuste jõuluturniiril". Allar on kimbutanud nii rammumehi jõualadel kui rattureid rattaseljas rääkimata autosportlasi kardirajal. Milles seisneb selle mehe fenomen, seda te selles osas näetegi.

Videot näete siit: http://www.fitness.ee/tv

Head vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordne kihvt osa,mõni viperus tuli sisse,aga pole hullu - alguse asi.Võib-olla on võimalik mikrofonile sättida helitugevuse ülempiir,et isegi kui see satub suule väga lähedale,siis ei teki sellist helikontrasti. Motivatsiooni peaks see klipp küll jagama nii noortele,kui vanadele... eriti veel nüüd,mil näeb HD's ^_^

Huvipärast küsin,mis lugu/laul/soundtrack taustaks mängib 18:40-19:40 ?

edit: leidsin - hea laul :D :

Chase & Status - Blind Faith feat. Liam Bailey

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordne kihvt osa,mõni viperus tuli sisse,aga pole hullu - alguse asi.Võib-olla on võimalik mikrofonile sättida helitugevuse ülempiir,et isegi kui see satub suule väga lähedale,siis ei teki sellist helikontrasti. Motivatsiooni peaks see klipp küll jagama nii noortele,kui vanadele... eriti veel nüüd,mil näeb HD's ^_^

Huvipärast küsin,mis lugu/laul/soundtrack taustaks mängib 18:40-19:40 ?

edit: leidsin - hea laul :D :

Chase & Status - Blind Faith feat. Liam Bailey

Mikri asi on juba lahendatud ja nagu öeldakse vigadest õpitakse. Vähemalt võimaldab vaadata HD kvaliteeti kui netikiirus võimaldab ja kui ei võimalda siis vajutage HD välja ja näete ka täiesti normaalses formaadis. Veel küsin kes oleksid need atraktiivsed Eesti tipud eri valdkondadst keda esimeses järgus sooviksite ekraanil treenimas näha. Sest plaan ikka kuni suveni stabiilselt saateid toota.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma arvasingi mees tegi ühe kõhulihastena planku. Pole just paljude meeste treening videotes seda vägagi head harjutust näinud. Peaks kunagi seda vaagna tõstmist proovima, huvitav kas see muudab mu puusad tugevamaks, hetkel teen tavalisi puusatõsteid et neid tugevamaks muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma arvasingi mees tegi ühe kõhulihastena planku. Pole just paljude meeste treening videotes seda vägagi head harjutust näinud. Peaks kunagi seda vaagna tõstmist proovima, huvitav kas see muudab mu puusad tugevamaks, hetkel teen tavalisi puusatõsteid et neid tugevamaks muuta.

Ma arvan ,et just kõhulihaste trenni osas sai nii mõnigi endale uusi ideid ja harjutusi, mida igapäevaselt jõuaalis väga tegemas ei nähta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen näinud, et Tanel Padar käib ka jõusaalis, et võib olla teda kaaluda.

Padar oleks vahelduseks isegi hea, ma helistan talle - vaatame eh ksaame kaubale ,poes on ta mul ikka käinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tippsportlaste treeningvideotele kirjutan ma küll kahe käega alla. Kui nüüd hr. Kiivikas küsimusele vastata, eks kogu fitness.ee külastajate huvides oleks kindlasti asjalik näha võimalikult erinevate alade esindajaid. Ise vaataksin suure huviga kindlasti võrkpallurite jõutrenni osa (mingi aeg tagasi oli kusagil video kuidas võrgu koondisest Meresaar, Õuekallas käisid Sparta BodyPumbis ja Kanter oli vist ka mingi hetk eetris). Ühtlasi võiks intervjuudes kajastada ka mida taastumiseks tarbitakse ja toitumise poole pealt infot. Kindlasti oleks huvitav vaadata mõnda kergejõustiklast, kasvõi kümnevõistlejaid, et oleks jällegi erinevaid alasid ühendatud. Miks mitte ka suusatajad, neil ju ka väga spetsiifilised harjutused kindlasti.

Jõudu igatahes meeskonnale videode treimisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tippsportlaste treeningvideotele kirjutan ma küll kahe käega alla. Kui nüüd hr. Kiivikas küsimusele vastata, eks kogu fitness.ee külastajate huvides oleks kindlasti asjalik näha võimalikult erinevate alade esindajaid. Ise vaataksin suure huviga kindlasti võrkpallurite jõutrenni osa (mingi aeg tagasi oli kusagil video kuidas võrgu koondisest Meresaar, Õuekallas käisid Sparta BodyPumbis ja Kanter oli vist ka mingi hetk eetris). Ühtlasi võiks intervjuudes kajastada ka mida taastumiseks tarbitakse ja toitumise poole pealt infot. Kindlasti oleks huvitav vaadata mõnda kergejõustiklast, kasvõi kümnevõistlejaid, et oleks jällegi erinevaid alasid ühendatud. Miks mitte ka suusatajad, neil ju ka väga spetsiifilised harjutused kindlasti.

Jõudu igatahes meeskonnale videode treimisel.

Tegelikult võtteplaan ongi selline nagu kirjutasid ja aja jooksul kindlasti ka kõigi eelpoolnimetatud alade esindajad oma trennide ja toitumisega kajastust leiavad. Kindlasti on plaanis veel jaanuaris üks uus osa üllitada. Seega jätkame teie silmaringi avardamist ja laiemalt jõusaali treeningu propageerimist. Tippsportlaste treeningvideod on prioriteet, kuid meelelahutust tuleb ka vahepeal teha - ja siis on heaks vahelduseks avaliku elu tegelased eri elu valdkondadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×