Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

Keegi kuivatab ennast lavavormi, võetakse rasva%

Iga kuu annab dop. kontrolli

Täpselt aasta pärast kaalutakse ja võetakse uuesti rasva%

Kui tegemist ei ole just esimese aasta jõusaali külastajaga või kasvavas eas noorikuga, siis paraku juurdekasv jääbki sinna õpiku juurde kahjuks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole kellegiga tülis, lihtsalt arusaamad on erinevad:)

Mind näiteks häirib see teine möla tunduvalt rohkem, kui noortele ja algajatele üritatakse selgeks teha, et teatud kaubamärk ja teatud toode on imerohi, mis imeväel kõik kasvama paneb. Räägime siis +40kg kehakaalust aastas + 10cm käele aastas +50kg rinnalt aastas jne jne jne.

Nukker on see, et paljud võtavad seda kui sulatõtt ja pugivad omale (3x nädalas jõusaali korral) päevas üle 5-10 erineva toidulisandi sisse.

Kõik kes on treeninud 5 aastat ja rohkem teavad omast käest, et max aastas on saavutada 1-2cm käele Max 1-2kg liha luudele. Selge see, et kui algaja tuleb saali ja pühendunult treenib, siis esimesed aastad on kiirema arenguga.

Kas pole mitte naljakas, et niinimetatud (mina pole seda välja mõelnud) steroidifoorumi niiöelda puhas poiss areneb kõige kiiremini B)

compare.jpg

See pilt ütleb Jokeri puhtuse kohta kõik. Pidagi ikka meeles, et tüüp oli trenni teinud ka siis, kui 80kg kaalus ning arengu kiirus oli nali tal siis. Eks Marekilt ausat sporti õppinud. :D

Jokeri +50kg rinnalt aastas, +10cm kätele ning ulmeline kaalutõus on süstla otsas ju täiesti saavutatav. Iseasi, kas selliseid elukaid tasub teistele näiteks tuua.

Kiivikas ütles Raudsepa kohta, et tüüp on andekas, suudab 4kg puhast lihast aastas juurde saada. No dieeti pidamata on see number vb natuke suuremgi. Seega päris 1-2kg per aasta pole ka õige.

Minu meelest Margus Silbaum, Peep Päll ja Lauri Nämi vääriksid eelisjärjekorras SKT-sse pääsemist. Ja miks peab SKT vaid sportlastega olema? Võtke Jaan Salu mingis trennis näiteks käeraudade otsa ja vaadake, kuidas noored juhiseid saavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult ei tahaks hästi uskuda, et Joker midagi keelatut kasutanud on.Sellisel juhul oleks see bonsuna lehekülje surm.Ma ei usu, et ta sellega riskima hakkaks.Tundub ainult, et vorm on kuidagi väga vesine piltide pealt.Tahaks näha hoopis seda, milline tema lavavorm välja nägema hakkab.Sealt tuleks kindlasti maha koorida 15+ kilo.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina isiklikult ei tahaks hästi uskuda, et Joker midagi keelatut kasutanud on.Sellisel juhul oleks see bonsuna lehekülje surm.Ma ei usu, et ta sellega riskima hakkaks.Tundub ainult, et vorm on kuidagi väga vesine piltide pealt.Tahaks näha hoopis seda, milline tema lavavorm välja nägema hakkab.Sealt tuleks kindlasti maha koorida 15+ kilo.

Argo

Ma millegipärast küll usun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole mõtet mingeid spekulatsioone siin välja pakkuda, jätkame teemaga. Ise näeksin siin mõnda klassikalist tõstjat. Teine variant, võib-olla mõni asjalikum pallimängija, kes teeb jõusaali. Pole vaja neid niisama "suurusesse" pumpajaid ka näidata. Ühesõnaga inimesi erinevatelt spordialadelt või eluvaldkondadest.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge sokkige liigselt. Joker on varemgi 100kg piirimail kõlkunud. Ega ta nüüd esimest korda elus trenni ei läinud ja kohe 80kg-100kg ei teinud.

Kätele olen ise ka mõne kuuga +2,5cm saanud Mareki näpunäidete järgi. Ei ole midagi keerulist, kui tead mida teed. Ning Jok pole ka eile sündinud.

Ise olen aastaga -5kg võtnud, samas kui käed 2-3cm suuremad, rind +5cm, kõht -8cm.

Seega sorry, kui aastaga +27kg ja käed +10cm on minu jaoks isegi suhteliselt kesine tulemus. Pekki on Jokil kõvasti, seda näeb ka näost juba ära. Seega sellest 27kg-s on lihast vbl 15kg. Ning sellestki on enamus vana vormi taastamine. MIs tuleb alati kiiresti tagasi.

Seega reaalne uus lihas on vbl üldse 5kg. Ehk ei midagi müstilist.

Tubli töö Joki poolt aga vähem ei ootakski tema kogemustega treenijalt.

:D

Teemasse ka: Naistest võiks ju tõesti mõne video teha. Samas meil neid kulturiste jagub - vbl mõni uuem ja noorem poiss?

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seega sorry, kui aastaga +27kg ja käed +10cm on minu jaoks isegi suhteliselt kesine tulemus. Pekki on Jokil kõvasti, seda näeb ka näost juba ära. Seega sellest 27kg-s on lihast vbl 15kg. Ning sellestki on enamus vana vormi taastamine. MIs tuleb alati kiiresti tagasi.

Seega reaalne uus lihas on vbl üldse 5kg. Ehk ei midagi müstilist.

Mine tee Jokeriga neid abistavaid trenniliigutusi edasi. :D

Enivei see on SKT teema ja meie praegune vaidlus on siin kohatu. Sinu kaitsev positsioon omade suhtes on mõistetav, argumente on nüüd mõlemalt poolelt tulnud ja eks igaüks otsustab ise, mida või keda usub. Edasi jääks teema juurde!

Noorte kaasamine SKT-sse pole ikka see sama. Näiteks Raigogi video puhul tahtnuks hoopis Salu kuulata, kes on tegelik mastermind Saaremaa poiste edu taga. Seni kuni noored on marionetid, on nende trenne ka igav vaadata. Puhtalt raskuste imetlemine ei paku midagi. Asjalik jutt peab ka juures olema, mitte et treenerilt järgmine nädal küsin.

Viimase lõigu mõte polnud kedagi halvustada, vaid pakkuda konstruktiivne kriitikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noorte kaasamine SKT-sse pole ikka see sama. Näiteks Raigogi video puhul tahtnuks hoopis Salu kuulata, kes on tegelik mastermind Saaremaa poiste edu taga. Seni kuni noored on marionetid, on nende trenne ka igav vaadata. Puhtalt raskuste imetlemine ei paku midagi. Asjalik jutt peab ka juures olema, mitte et treenerilt järgmine nädal küsin.

Viimase lõigu mõte polnud kedagi halvustada, vaid pakkuda konstruktiivne kriitikat.

Võib-olla siis video hoopis mõnest treenerist oma hoolealusega. Ning räägitakse rohkem treeneri seisukohti jms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla siis video hoopis mõnest treenerist oma hoolealusega. Ning räägitakse rohkem treeneri seisukohti jms?

Koovit ja Sagor vist treenivad koos näiteks.

Päll ja Raus oleks teine selline paar.

Aga eks Kiivikas ise otsustab lõpuks, kuidas ja kellega videosid tehakse. Kogenumad sportlased on vaatajale rohkem väärt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõne odaviskajaga võiks kangitrenn tulla, stiilinäiteid http://www.youtube.com/user/sportlabee#p/u/3/0Xm6ut5jV-8

Odaviskaja oleks jah huvitav, üldse võiks näidata kuidas erinevate spordialade tegijad oma treeningus jõutrenni kasutavad.

See konkreetne mees seal videos pole aga ehk tehnika poole pealt kõigep arem näide. See rinnalt surumine on enam vähem aga kui sa vaatad ta rinnalevõtte siis need on küll lihtsalt jubedad (tõsi küll, mehel on rammu nagu Kalevipojal).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Koovit ja Sagor vist treenivad koos näiteks.

Päll ja Raus oleks teine selline paar.

Aga eks Kiivikas ise otsustab lõpuks, kuidas ja kellega videosid tehakse. Kogenumad sportlased on vaatajale rohkem väärt.

Äkki ka Farmi Gaabriel, kes siin foorumis ka laineid on löönud. Mehel lavakogemust on, lihast kuskil ka on. Veel on Strippar Marko, päris reljeefne poiss, Lao Meelis käis ka kunagi jõusaalis, seega inimesi jagub, kellega saateid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks kah suuri jalgu B) Et siis mis päeval ja mis kell sa seal figureerid?

Praegu käin ajapuuduse tõttu suht harva (vb 1x nädalas) aga nädalavahetusel on plaan minna. Saaks aja kokku leppida!?

5538583 :D

Muudetud kasutaja jõuents poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uus telehooaeg on alanud ka Fitness TV -s. 18 osas Killer jalatrenn poissmeeste peol. Vaata kui ülekohtused võivad olla sõbrad su vastu!... :P

Head vaatamist!

Naturaalne laiba mõnitamine :P . Oleks võinud selle viimase harjutuse ka teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ei ole tagasisidet, mitu päeva mehel pärast jalalihased haiged olid?

Eriti kui pole ammu trenni teinud. :D

Hullemal juhul mees siiani lonkab :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõppu oleks sobinud veel kaader sellest, kuidas ta tähtsa päeva hommikul pulma lonkab :D

...või lohistatakse altari ette :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Priidu kiituseks peab tunnistama, et mehes on sisu, 2 kordus tuli raskelt ja siis pani veel 8... nagu Kirp parimatel päevadel... :P

Kui Kirp kunagi (utoopia, aga fantaseerida ju võib) abielluma peaks, siis peab sellele mehele midagi krõbedamat välja mõtlema poissmeeste õhtuks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×