Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

Mina teist aru ei saa...

Kui te suhtlete, siis suhelge...viisakalt. Kui ilma kibeduse, vimma ja vihata suheldud ei saa...siis ärge suhelge. Jääb mulje nagu te ilma intriigita elada ei oskakski.

Video nagu kuum kartul suus.

Mõlemad! Võta üks ja viska teist...Ei tea, kust ikka veel hammustada saaks...

Noored vaatavad teid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina teist aru ei saa...

Kui te suhtlete, siis suhelge...viisakalt. Kui ilma kibeduse, vimma ja vihata suheldud ei saa...siis ärge suhelge. Jääb mulje nagu te ilma intriigita elada ei oskakski.

Video nagu kuum kartul suus.

Mõlemad! Võta üks ja viska teist...Ei tea, kust ikka veel hammustada saaks...

Noored vaatavad teid!

Sul paha päev vist taas. Sa peaks rohkem inimeste keskel vahelduseks liikuma. Kus sa siin intriige nägid kuulsid? Igaljuhul maitea, ma hammustada küll ei saanud ja ei jäänud ka omale hammaste vahele midagi. Kõik see mis sa seal kuuled on sedasorti huumor ehk. Minuarust vägagi tüüpiline sportlase keskel. Olen liikunud erinevate alade sportlaste seas ja pean ütlema, et sarnast üksteise väikest tögamist on igalpool olnud.

Muide üks mu eeskujusid sportlaste hulgas, Jaan Talts on öelnud oma raamatus TAHTMINE, et see kes dušširuuminalju tõsiselt võtma hakkab on omadega kutu. :D

Aga Ott on unistaja loomulikult. Vaevalt videost kuu möödas ja nüüd pole EM-i kindlast võitmisest enam juttugi. Juba jahub MM i kullast. Vabsee sooda ju. ;) Ma ikka pean talle selle puust medali valmis tegema, muidu jääb vend sügisel väga nukraks kui mitte midagi ei saa. :D

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pean nõustuma Bonsunaga, et selline üksteise tögamine ongi üks suhtlemise viis ja Aile sa peaks kuulma kui me Koovitiga kokku saame , mis siis veel saama hakkab, sinu kõrvad seda välja ei kannataks.... :D Kes tahab saab aru ja kes ei - see on selle inimese probleem. Igal juhul oli hea trenn.

Marekile - Mis puudutab MM kulda, siis sul on neid ju palju..... :D Ma võin ju vähemalt ühest unistada.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on pigem ikka meestevaheline tögamine, mida näeb kõikjal ja mitte vaid sportlaste seas; mul endal on selline huumorimeel, et see kas meeldib väga või paneb panniga vastu pead andma :D

PS: unistada tulebki suurelt! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah mehed, noored vaatavad! :D Aile vist pole kuulnud tänapäeva noorte omavahelist jutuajamist! ;)

Aga selles videos tegemist minu arust kah täiesti tavalise meestevahelise tögamisega, mis näitab pigem huumorisoone ja vastupidiselt paljude arvamusele, intelligentsi olemasolule!

Naised vist eriti niimoodi räägi jah või ma ka ei tea... igatahes, kõigil naistel pole kahjuks sellist huumorisoont nagu Peggy Bundil! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pean nõustuma Bonsunaga, et selline üksteise tögamine ongi üks suhtlemise viis ja Aile sa peaks kuulma kui me Koovitiga kokku saame , mis siis veel saama hakkab, sinu kõrvad seda välja ei kannataks.... :D Kes tahab saab aru ja kes ei - see on selle inimese probleem. Igal juhul oli hea trenn.

Marekile - Mis puudutab MM kulda, siis sul on neid ju palju..... :D Ma võin ju vähemalt ühest unistada.....

Te olete ühed parajad küll :P! Jõudu mõlemale, "Sinu küljes trennis" osa Marekiga oli vaatamisväärsus!

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pean nõustuma Bonsunaga, et selline üksteise tögamine ongi üks suhtlemise viis ja Aile sa peaks kuulma kui me Koovitiga kokku saame , mis siis veel saama hakkab, sinu kõrvad seda välja ei kannataks.... :D Kes tahab saab aru ja kes ei - see on selle inimese probleem. Igal juhul oli hea trenn.

Marekile - Mis puudutab MM kulda, siis sul on neid ju palju..... ;) Ma võin ju vähemalt ühest unistada.....

Mul on reeglina kõrvatropid kaasas. Tead...vana süda, parem karta kui kahetseda. :P

Igav see teie "armas" keskustelu küll ei olnud. :D

...ja muu:

Prantsuse surumist olen ma teinud alati nagu Kalmus. See otsaette nõksutamine jääb nagu väheke mannaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul paha päev vist taas. Sa peaks rohkem inimeste keskel vahelduseks liikuma. Kus sa siin intriige nägid kuulsid? Igaljuhul maitea, ma hammustada küll ei saanud ja ei jäänud ka omale hammaste vahele midagi. Kõik see mis sa seal kuuled on sedasorti huumor ehk. Minuarust vägagi tüüpiline sportlase keskel. Olen liikunud erinevate alade sportlaste seas ja pean ütlema, et sarnast üksteise väikest tögamist on igalpool olnud.

Muide üks mu eeskujusid sportlaste hulgas, Jaan Talts on öelnud oma raamatus TAHTMINE, et see kes dušširuuminalju tõsiselt võtma hakkab on omadega kutu. :D

Aga Ott on unistaja loomulikult. Vaevalt videost kuu möödas ja nüüd pole EM-i kindlast võitmisest enam juttugi. Juba jahub MM i kullast. Vabsee sooda ju. ;) Ma ikka pean talle selle puust medali valmis tegema, muidu jääb vend sügisel väga nukraks kui mitte midagi ei saa. :D

mis mulle selle video juures just MEELDIS, oli see, et oli näha, kuidas kaks vana sõpra on kokku saanud. väga mõnus oli kuulata üksteise kallal mõnuga ja vabalt lõõpimist ja närimist. minu arvates just see, kui sa oma sõbra üle nalja heita võid ning ei pea muretsema, et see teid lootusetult raksu ajaks, näitab sõpruse tugevust. ise praktiseerin sellist naljaheitmist mõnuga nii enda kui ka teiste kallal - ning lasen endale ka täie rauaga virutada. hoiab ka ego paigas edukalt!

minu lemmikkoht:

"kui ikka korralikku prantsuse surumist ei tee, siis jääb see (korralik triitseps) sama kättesaamatuks kui otile euroopa meistritiitel..."

eripreemia täieliku stoneface´i hoidmise eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Justnimelt! Vorm oli väga korralik ning päris paljud spekuleerivad, et ehk on mees omasooihar. Sellepärast olekski selle mehega saadet hädasti tarvis, et eesti rahvast valgustada!

No Tanel luges mulle omal ajal ette kõik, kes Eesti avaliku elu tegelastest geid on. Marco kohta ütles, et ta ise pidavat eitama, aga sõbrad väidavad, et ikka on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2.osa on veel tulemas ja seal peaks olema veel mõned head kohad - kus "vanad sõbrad" üksteise kallal võtavad.

Ailele - tulen nädalavahetusel sulle kaasa elama ja loodetavasti lased oma triitsepist surumise aeg "looma välja".... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldisid need naljad :D

Aga oskab keegi öelda, miks Otil koguaeg munakoor peas on?

Munakoor? Loogiliselt võttes on see trennis hea higipüüdja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loogiliselt võttes küll :D

Ei tea, kas palav ei hakka...

Palav...ma usun, et meeldivalt soe.

Mõne inimese juuksekuhil annab rohkem sooja kui see müts.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel mütsil on jah praktiline eesmärk nagu juba mainiti et higise peaga saalis pinke mitte ära määrida ja et higi silma ei voolaks. Kuid jah eks ennegi on küsitud selle mütsi kohta - "kaalu võtad vä"? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

naiss!

meeldis see point cool d-lt, et meie kliimas lihtsalt peab (talvel - tegelikult kogu aeg) spordiga tegelema, et füüsiline ja immuunsus sellele, mis õues on, vastu peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×