Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

ei , pole mingeid halbu m2lestusi käeraudadega , lihtsalt on n6me vaadata , kuidas see treeningut segab , peab s2ttima jne ... lihtsalt , minu arvamus , et ilma oleks k6vasti parem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei , pole mingeid halbu m2lestusi käeraudadega , lihtsalt on n6me vaadata , kuidas see treeningut segab , peab s2ttima jne ... lihtsalt , minu arvamus , et ilma oleks k6vasti parem ;)

Ei ole hullu! Inimene harjub kõigega! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iseenesest on täitsa hea idee sedasi näidata erinevate tegijate treeninguid , kuid ma ei saa aru , mille kuradi pärast seda käerauda vaja on :) kui käerauad ära kaotada , siis oleks väga mõnus jälgida ;)

Videotesarja formaat on selline: eeskuju võetud Oti juhitud "Sinu küljes kinni" saatest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõne mehe päevane vitamiinide maht on ka suurem kui Vähi päevatoit ;)

See oli tõesti täkkesse!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasi uudise juurde

Saatesarja "Sinu Küljes Trennis" 12. osas on esikulturisti käe külge aheldatud amatöörkulturismi maailma üks tipptegijaid leedulane Arvydas Mickus. Arvydase säravaimaks saavutuseks on 2010 a. Arnold Classic amateur võistlusel saavutatud raskekaalu hõbemedal. Ta on ka tugevate kulturismitraditsioonidega leedu absoluutne meister.

Selles osas Otile armu ei anta - kui varem on Ott olnud pigem treenijale heaks vestluspartneriks, siis selles videos otsustab "leedu jõmmiga" trenni kaasa teha. Vaadake, milliseid raskusi tõstetakse ja olgu öeldud, et üks meestest on 1 nädal enne....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selg on mõlemal ikka tõsiselt lai

Ei tea kas Teil kodudes on uksed laiemaks tehtud ,et läbi mahuks?

Mul on tubade vahel garaaziuksed..... B) Aga kui ma sulle dressis vastu tulen , ära imesta kui sa seda väikest meest ära ei tunne.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju põnevat materjali. Vaatasin hoolega kõik seljaharjutused üle ja järgmisel aastal üllatan kõiki! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selg on mõlemal ikka tõsiselt lai

Ei tea kas Teil kodudes on uksed laiemaks tehtud ,et läbi mahuks?

Kohustuslikud poosid võitis Ott Kiivikas... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis küsimus selle leedu karu kohta, et kas ta võtab rauda madala hemoglobiini tõttu või lihtsalt tervise mõttes?

Endal raud ei taha imenduda...

Kas sa tarvitad lihtsalt mingit preparaati? Fe sisaldavate toidulisanditega on sama, mis teistegagi, paljud ei omasta.

Proovi ikka toitumist muuta.

Aeroobse võimekuse parandamine aitab ka kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb spordisõbrad vend Vähi koolitustele saata ;)

Siis tuleks sellest hea saade:D

Aga... ärgu keegi nüüd isiklikult võtku, kuid miskipärast huvitaks mind hoopis Aile treening.. ja seda igati heas mõttes ;)

Muudetud kasutaja somps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa tarvitad lihtsalt mingit preparaati? Fe sisaldavate toidulisanditega on sama, mis teistegagi, paljud ei omasta.

Proovi ikka toitumist muuta.

Aeroobse võimekuse parandamine aitab ka kaasa.

Hea lugemine selle kohta:

http://www.perekool.ee/index.php?id=26424

Ise imestasin ka ta (leeduka) rauatarbimist..

Muidu videost: Miku nägu 7:12-7:14 on ka päris hea ;)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis tuleks sellest hea saade:D

Aga... ärgu keegi nüüd isiklikult võtku, kuid miskipärast huvitaks mind hoopis Aile treening.. ja seda igati heas mõttes ;)

Ma väga tänan! ;)

Ma hetkel balletist nii sissevõetud, et mind jõusaali ei jagu ja vaevalt, et siinset meessugu huvitab, kuidas me stange juures jalgu vääname. ;) ...või vähemalt minu musirull oli seal küll uinumise äärepeal, kui ta tuli treeningut vaatama. ;)

Suveks on meheraas mul ähvarduse välja käinud, et ma pean temaga jõusaali tagasi minema. :D Eks näis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai Reval - Spordis sisse filitud uus SKT osa koos "Hiiglasega". Mõned pildid võtteplatsilt.

Pidime koos trenni tegema, kuid tervis ei ole hetkel kõige parem, seega Hiiglane möllas üksi.

post-22-1293607496_thumb.jpg

post-22-1293607513_thumb.jpg

post-22-1293607524_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt üks juhuslik mõttevälgatus...

Mind on alati huvitanud see nö "pikkade meeste fenomen" ja lõpuks mul välgatas... Vaat, pea kuklas asendi puhul aju verevarustus halveneb... :P Võib isegi ära minestada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×