Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

Minu arust väga huvitav osa. Tuleb tõdeda, et see käesurumine on ikka üks väga tehniline spordiala.

Eks väikseid nippe haarde ja käe asendi suhtes olen ikka kuulnud, aga siin videos tundub see ikka omaette teadusena.

Ise olen senimaani ikka enamjaolt jõuga vastaseid alistanud.

Tuleb meelde, et isegi gümnaasiumi lõpupeol läksid mehed härga täis ja tahtsid ikka proovida, kas mu täispuhutud lihastes jõudu on.

No enamiku matše ikka võitsin kuni lõpuks vastaste külluse tõttu ära väsisin. :D

Väga asjalikud ja hea jutuga sportlased videosse seletama võetud, kohe näha, et asjatundjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Videos kõike ei saanud kahjuks edasi anda ja seletasime kohati liiga pealiskaudselt, aga keda huvitab, siis kindlasti tulge trenni ja hakake tegelema, näpunäidetega pole kitsi!

Harjutusi on muidu veel ja laua taga omad nipid, seega.... armwrestling.ee ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest on super, et Fitness SKT sarja üldse teeb. On selge, et filmimine, valgus ja montaaž maksavad raha, eriti veel nii korraliku kvaliteediga tegemine. Aitäh selle eest tegijatele!

Armwrestlingu kuttidele palju edu! Tundub, et asja tehaks põhjalikult ja hingega.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sattus seekord tõesti ka huvitav ala ja seal on niipalju nüansse, et saate musta materiali oli ka oluliselt rohkem, paratamatult ei anna lõputult venitada ja nö eearve nagu ka mainiti seab omad piirid. Kuid eks see on meile ka selline südameasi, toota lisaväärtusi meie portaali külastajatele ja samas ka kõik Fitshopi kliendid toetavad seda tegevust iga kord kui poodi külastavad või ostavad tooteid meie edasimüügikohtadest. Mida paremini läheb, seda rohkem saame seesugseid saateid teha ja panustada sinna, et inimesed saaksid uut infot ja meelelahtust. Tänud teile! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea video ja huvitav sportlane. Tekkis küsimus 8. minutil näidatud seadme kohta. Kas tänasel päeval leidub seda mõnes teises saalis ka? Mis eeliseid see traditsioonilise lähenemise ees omab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine video võiks olla Janar Rückenbergiga :)

Janar on kindlasti huvitav persoon ehk saame ta Rakkest välja - lihtsalt iga sellise saate tegemine on kulu ja kui see eeldab veel linnast väljasõitu , siis seda suurem on nii aja kui rahaline kulu, seega eks vaatame mis ja kus teeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan siinkohal veel Andrust ja Markust saates osalemise eest ja noortele raskejõustikuhuvilistele, soovitan julgemalt pöörduda selliste tegijate poole, sest seda kogemustepagasit mida neil meestel on - oleks patt jätta mitte kasutamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Murumets on tublisti kokku kuivanud, vb vähe kaera saanud. Väga asjalik video oli ja lahe vaadata kuidas härrad trenni teevad. Jään järgmist osa ootama !

Murul vist kaal umbes 100-105 kandis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Murumets on tublisti kokku kuivanud, vb vähe kaera saanud. Väga asjalik video oli ja lahe vaadata kuidas härrad trenni teevad. Jään järgmist osa ootama !

Murul vist kaal umbes 100-105 kandis ?

Muru tegeleb jooksuga ja eesmärk on tal sügisel läbida poolmaraton - seega projekt rammumehest tippjooksjaks on käsil.... ;) Ja ega seal see lisakaal kasuks ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin küsida kas seda sarja jätkatakse? Mulle väga meeldivad need videod. Võiks näiteks kinni haarata tõstjast Mart Seimist kes pidevalt uusi Eesti rekordeid teeb, arvan et oleks väga huvitav videolõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin küsida kas seda sarja jätkatakse? Mulle väga meeldivad need videod. Võiks näiteks kinni haarata tõstjast Mart Seimist kes pidevalt uusi Eesti rekordeid teeb, arvan et oleks väga huvitav videolõik.

Eks näis, praegu võtame viseosse kõik võistlused ,mis kevadhooajal toimuvad ja edasi paistab - eks oma ajagraafik on ka selline, et teagi kust seda aega lisa võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik et minu mõte on juba läbi käinud. Ei lugenud kõike läbi, aga näinud ma pole sellist videot nagu Kiivikase küljes trennis. Las väsitab mõne mehe ära. Ja miks mitte tema uuemaid ettevõtmisi ja tarka juttu läbi telepildi vaadata. Müstiliselt positiivne ja suutlik mees. Ott kurat, sinu mula on alati teretulnud kõigile. :D Jätka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik et minu mõte on juba läbi käinud. Ei lugenud kõike läbi, aga näinud ma pole sellist videot nagu Kiivikase küljes trennis. Las väsitab mõne mehe ära. Ja miks mitte tema uuemaid ettevõtmisi ja tarka juttu läbi telepildi vaadata. Müstiliselt positiivne ja suutlik mees. Ott kurat, sinu mula on alati teretulnud kõigile. :D Jätka

Eks ma olen siin eri osades ise ka ikka kaasa teinud, nii Kalmusega, Mickusega kui üks osa sai puhtalt enne 2011 MM sisse võetud viimane trenn. Seda kui palju saadet edasi teeme, näitab aeg. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×