Jump to content
Arnold

SINU KÜLJES TRENNIS: (28. OSA): RAMMUMEHED MURUMETS JA MÄNNIK

Recommended Posts

www.fitness.ee/tv

Saadaval on väike valik vanemaid videosid - tegelen ka hetkel sellega, et videovalik laieneks ka veelgi vanematele videodele.

Ma ei leia enam videot trennist Jari Mentulaga. Kas see on kuhugi kaduma läinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei leia enam videot trennist Jari Mentulaga. Kas see on kuhugi kaduma läinud?

Kas sa lugesid TERVE mu PIKA postituse läbi või ei jaksanud esimesest reast kaugemale vaadata?

Ma võin igaks juhuks proovida veel lihtsamate sõnadega kirjutada. Et kui on vaja, anna teada. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa lugesid TERVE mu PIKA postituse läbi või ei jaksanud esimesest reast kaugemale vaadata?

Ma võin igaks juhuks proovida veel lihtsamate sõnadega kirjutada. Et kui on vaja, anna teada. :P

Mis mind huvitab - just vahepealne.

1. Trenn Cool D-ga - 2011 aprill - olemas

2. Poissmeeste pidu - 2011 september- olemas

3. Trenn Katiga - 2011 september olemas

4. Trenn Jari Mentulaga - 2011 oktoober - puudub

5. Allar Raja, Tanel Padar, Leho Pent, Argo Erit juba 2012 - ja olemas

Mida ma pean nüüd su kõrgelennulisest lausest välja lugema/aru saama?

1. Saadaval on väike valik vanemaid videosid

- et olemas on ainult vähesed vanemad videod?

No mina nägin ka päris uusi. Lausa sellest aastast ja vanim oli 2006 aastast. Seega 2006-2012

2. Et tegeled ka hetkel sellega, et videovalik laieneks ka veelgi vanematele videodele.

- Paistb, et on oodata veel vanemaid videoid? Aga mitte uuemaid?

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh jumal küll.. Kõik videod, mis meil olemas on, paneme me ilusasti ülesse. Vajab lihtsalt pisut kannatust. Praegu on saadaval siis SKT UUEMAD videod, saate nii VANEMAD kui ka VAHEPEALSED videod, pole probleemi. Varia on veel sorteerimata ajalisse järjekorda. :)

PS! Bulli videod ei olnud Sinu Küljes Trennis raames, vaid kuulub variasse, mille sorteerimisega läheb pisut aega.. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mitte istudes ei treeni enamasti soleust? Ehk siis seda, mis on gastrocnemiuse all. Kui suuremaid sääri tahta, peaks treenima gastrocnemiust ehk siis harjutusteks eesel, pöidade sirutamine jalapressil, kang turjal päkkadele tõuse jne.

calf%20anatomy.jpg

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastake tagasi, 2011 sügisel külastas Eestit Soome profikulturist Jari "Bull" Mentula.

FitShopi loosikampaania andis kahele õnnelikule(?) võimaluse Jariga tema ainulaadne ja raske trenn kaasa teha.

Esimene väsinud aga õnnelik võitja oli Taivo "TANK" Seppa. Ei saa öelda, et ka kulturismis võistlenud Taivo raske rauaga võõras on, kuid mees iseloomustas seda õlatrenni kui "elu raskeim asi".

post-3216-0-24026300-1354098093.jpg

post-3216-0-23746700-1354098092.jpg

Jari ja Taivo trenni vaata siit:

http://www.fitness.ee/tv/6/54395940

Galeriid treeningust Reval-Spordis vaata SIIT!

Teine "ohver" oli Siim Pukk, kellega koos treeniti käsi Spordiklubis Sparta.

post-3216-0-29381600-1354098091.jpg

post-3216-0-37512900-1354098090.jpg

http://www.fitness.ee/tv/6/54123034

Galerii treeningust SIIN!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu küljes trennis: maailmameistrivõistluste hõbe, Kristina Koroljak

5409_thumb.jpg

Sinu küljes trennis (25. osa): Kristina Koroljak

Ott külastab MyFitness spordiklubi, kus treenib Eesti tippfitnessist Kristina Koroljak. Vaata meie Krissu viimast treeningut enne Budapestis toimuvat fitnessi MM-i! Kristina treener on Natalia Nazarenko-Kiivikas.

Võte leidis aset 13.12.12 Tallinnas.

Head vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea sari see SKT. Ehk võtaks järgmisena Gerd Kanteri ette et vaadata kuidas ta siis nüüd iseseisvalt trennis ilma Islandi treenerita toimetab? Kindlasti saab näha kuidas ta palju rauda üles lennutab.

Teiseks võiks käia külas mõnel jutukamal tõstjal. Leho Pendiga sai tõsi küll alles veidi aega tagasi tehtud kuid ta eriti palju oma treeningutest ei rääkinud. Näiteks võiks proovida tõstmise veteranide maailmameistrit Jaanus Hiiemäed.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea sari see SKT. Ehk võtaks järgmisena Gerd Kanteri ette et vaadata kuidas ta siis nüüd iseseisvalt trennis ilma Islandi treenerita toimetab? Kindlasti saab näha kuidas ta palju rauda üles lennutab.

Teiseks võiks käia külas mõnel jutukamal tõstjal. Leho Pendiga sai tõsi küll alles veidi aega tagasi tehtud kuid ta eriti palju oma treeningutest ei rääkinud. Näiteks võiks proovida tõstmise veteranide maailmameistrit Jaanus Hiiemäed.

Niipea me tõstjaid ei näe, sest alles ikkagi oli see ja uues osas on kohe platsis käesurujad ja see saab päris lõbus osa olema, muidugi kui montaaz paremad palad sisse jätab.... ;) . Ei ole välistatud, et tuleme kunagi ka tõstjate juurde tagasi ,kuid persoon ise peab olema juba selline hea, et saade huvitav tuleks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×