Jump to content
Ott Kiivikas

Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

Recommended Posts

Kuidas eilseid mänge kommenteerite. Minu arust midagi paremat on raske ühelt jalgpalliõhtult oodata (eriti viimane mäng koos kogu tragöödiaga viimase lisaaja minutini - sellist asja ei mäleta minu silmad) ja et see kõik siis veel Uruguai kasuks osutub.... :D

Täiesti nõus, see oli siiani kõige närvesöövam mäng, ma nii lootsin et Gyan suudab selle penalti realiseerida ja mis kokkuvõttes juhtus... LATT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene mäng läbi 4:0 Saksamaale :D

Vist ka halvimas unenäos ei osanud argentiinlased sellist lõpptulemust näha.

Mis teha, argentiina on hea ründes, aga kaitse oli neil küll kohutav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teagi mis teha, kumbagi mängu ei ennustatud õigesti. Kas kanname 1000 fitti üle poolfinaali ennustusse või.... mida ennustajad ise arvavad?

Mina oleks küll selle poolt. Rohkem oleks mängus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei teagi mis teha, kumbagi mängu ei ennustatud õigesti. Kas kanname 1000 fitti üle poolfinaali ennustusse või.... mida ennustajad ise arvavad?

Hea mõte. Arvan, et võidu fitid võiks üle kanda poolfinaali ennustusse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest võiks ka pigem üle kanda, kuna keegi täppi ei pakkunud... Poolfinaali ennustamine võiks ainult varem alata, eelmised veerandfinaalid jäid tänu sellele ennustamatta, et nii hilja küsimus ülesse tuli...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna enamus soovib fittide edasikandmist poolfinaalidesse, siis jääb nii, seega poolfinaalide võidufond kahe mängu peale on 2000 fitti.

Kuulutan samas ka välja uue ennustuse, sest esimene poolfinaal toimub juba homme teisipäeval 6.juulil vastamisi Uruguai - Holland. Ennutust saab teha kuni teisipäeva kella 21.30 - ni.

Head ennustamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×