Jump to content
Ott Kiivikas

Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

Recommended Posts

Eilsed superjalgpalli lahingud on möödas, õige pea aga hakkamas uued veerandfinaalid. Esimene mäng tõeline maiuspala Argentiina - Saksamaa see mäng on algamas vähem kui tunni aja pärast, seega tehke sellele kiirelt pakkumised.

Teises tänases veerandfinaalis on vastamisis Paraguai - Hispaania ja selle mängu tulemust saate ennustada kuni 21.00 ni.

Auhinnaks nagu ikka võitjale 500 fitti, kui õigesti ennustanuid on rohkem, siis saavad kõik 300 fitti kes õigesti ennustasid.

Kiirustage nüüd pakkuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin kiiruga üle - uskumatu, kuid õieti ennustati mõlemit mängu, esimese mängu Brasiilia - Holland 1:2 ennustasid õieti kolm ennustajat: soomusk, Djud ja Roman00 ja teist mängu penaltid Uruguaile ennustas õigesti Kike89.

Esimesed kolm neile kannan kõigile 300 fitti ja Kike89 saab 500 fitti.

Pool tundi veel aega esinest mängu ennustada - kuna panin selle hilja välja siis kiirustage, htkel ei ole keegi veel pakkunud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kimbu tegi otsa lahti, need kes jõuavad enne esimest mängu ennustada võivad kohe ka teise veerandfinaaltulemuse samasse postitusse märkida. Kes ennustavad peale 17.00 neil paluks ennustada ainult õhtust veerandfinaali Paraguai - Hispaania.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kandsin fitid võitjatele üle - juhul kui te oma kontol muutust ei näe, logige korra ennast välja ja siis uuesti sisse. Nendega võib natuke aega minna.

Hea, et aktiivsust on näha juba on mitu ennustust tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas eilseid mänge kommenteerite. Minu arust midagi paremat on raske ühelt jalgpalliõhtult oodata (eriti viimane mäng koos kogu tragöödiaga viimase lisaaja minutini - sellist asja ei mäleta minu silmad) ja et see kõik siis veel Uruguai kasuks osutub.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uskumatu juba 3 ndal minutil Saksamaa juhib1:0!

Päris mõnus mäng on siiani olnud. Võimalusi mõlemalt poolt. Erilist vahet minu jaoks pole, kes võidab. Sakslased peavad ikka päris korraliku kadalipu läbima, kui tahavad maailmameistriks tulla. Eelmises ringis Inglismaa, nüüd Argentiina, poolfinaalis Hispaania, finaalis äkki Holland. Kui Argentiina peaks siit veel maailmameistriks tulema, siis Maradona on kodumaal jumala seisusesse tõusmas.

Eilsest mängust on kahju, siiski Ghana oleks võinud võita. Ei oska nagu hinnata seda Suarezi tempu ka. Ühelt poolt kangelane, et võttis palli ära. Samas täielik fair-play vastane tegu. Siiski öelda ei saa, et Ghanale ei antud võimalust.

Mulle meeldib jalgpalli vaadata, eriti just selliseid suuremaid üritusi. Aga nii palju jalgpalli pole "tervislik" vaadata. Näeb nii palju petmist, reeglite rikkumist, lolli mängimist jne jne...Täna on ka tunne, et paugutaks ühe paremsirge selle Heinze silma alla:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei teagi mis nüüd teha, selge on see, et keegi õieti ei pakkunud. Vaatame ära õhtuse mängu ja selle ennustuse ja kui ka seal ei tule õiget vastust, siis vaatame kes loogiliselt kõige lähemale pakkusid ja jgame fitid nende vahel. Praegu pakkusid Innovative ja Siim 4:2 Saksamaale (4 kolli löödi ja Saksamaa võitis ka)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hispaania 3, Paraguai 1. Ühes poolfinaalis seega 2008 EM finaali kordus - Hispaania ja Saksamaa :D

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×