Jump to content
Alexander Andrusenko

äriline tegevus Ost/Müük alamfoorumis

Recommended Posts

soomusk: mina esitasin küsimuse enda poolt, mitte ei esindanud fitness.ee omanikke, kuna see häirib mind isikliklt.

Ja kui rahvas tahab odavama hinnaga toidulisandeid, siis miks ei võiks piisata sellest, kui "Konkurendid" alamfoorumis on link sellesamuse primefitnessi kodulehele? Miks see primefitnessi tüüp peab tegema 100 kasutajat ja 100 teemat, teeseldes eraisikuid?

kustutatakse ära ju ta kasutajad koguaeg, siis teeb uusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ärge kustutage ta kasutajaid enam ära siis teeb ainult ühega neid kuulutusi edasi ning selle ühe kasutajaga tehke nii, et tema teemad pole teistele nähtavad(ise ta näeb ja arvab, et ka teised näevad).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, lisaks võiks mitte lubada müüa toidulisandeid kasutajatel 0 postitustega. Siis on selge, et kasutaja sai tehtud müügi eesmärgil.

No miks müügi eesmärgil kasutaja tegemine halb on? Võib ju juhtuda, et harrastaja X, kes käib vahel portaali lugemas, aga kasutaja pole ostab massilisaja endale ja siis maitse ei meeldi ja tahab müüa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma sellest ei saa aru, see sait on äriliste eesmärkidega müüa oma tooteid, aga miks üldse lastakse teha sihuke alafoorum ost/müük , mis rahalist kasu see tooks omanikele?? see ju ainult toob kahju ja suurendab kokurentsi,vähendab toodete müüki. keegi võiks selgitada mis kasu see annab OMA ärile juurde?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma sellest ei saa aru, see sait on äriliste eesmärkidega müüa oma tooteid, aga miks üldse lastakse teha sihuke alafoorum ost/müük , mis rahalist kasu see tooks omanikele?? see ju ainult toob kahju ja suurendab kokurentsi,vähendab toodete müüki. keegi võiks selgitada mis kasu see annab OMA ärile juurde?

Kui sa sellest aru ei saa, siis sa pole just kõige teravam pliiats karbis.

2nd hand / ühekordsete tehingutega kauplejaid siia tuues tuuakse saidile rahvast ju. Väga oluline asi minu meelest. Tahan sangpommi osta - Fitness.ee. Vaatan, et äkki keegi müüb odavalt valku, mis talle ei maitsenud - Fitness.ee - ei ole mulle sobivat, ah savi, võtan siis siistamast veebipoest ära... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulake nüüd, targutajad! Saage enne ärimeesteks ja siis saate aru miks on äris ebaeetiline tulla võõraste investeeringute valguses tulla müüma oma kaupa! Tehke vahet kirbuturul ja ettevõtlusel. Ka siin eelnimetetud 10 toidulisandi tellimine ja hiljem fitness.ee läbi müük klassifitseerub äri alla (vaevalt, et see lugupeetud 10-ne tellija, sel juhul omaksupüüdmatult tegutseb). Kui Sul on midagi endale tellitud või soetatud mittevajalik, siis arvan, et ei ole probleemi, müüge! Tehke vahet äril ja vanakraamiturul!

Ettevõtjad, teiste seljal liugulaskjad, looge endale ennem sarnaselt toimiv keskkond ja müüge seal midaiganes! Investeeringud enne ja tulu pärast! Nii on äris.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa sellest aru ei saa, siis sa pole just kõige teravam pliiats karbis.

2nd hand / ühekordsete tehingutega kauplejaid siia tuues tuuakse saidile rahvast ju. Väga oluline asi minu meelest. Tahan sangpommi osta - Fitness.ee. Vaatan, et äkki keegi müüb odavalt valku, mis talle ei maitsenud - Fitness.ee - ei ole mulle sobivat, ah savi, võtan siis siistamast veebipoest ära... :D

imo , pigem rahvas võrdleb seda hinda ,mida eraisikud ja konkurendid pakuvad Fitshopi hindadega ning mõistab et "konkurendid" ja eraisikud pakuvad 20-50% soodsamalt tooteid, rahvast võib tõesti juurde tulla , aga kas ka selle läbi kalliste toodete läbimüük suureneb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
imo , pigem rahvas võrdleb seda hinda ,mida eraisikud ja konkurendid pakuvad Fitshopi hindadega ning mõistab et "konkurendid" ja eraisikud pakuvad 20-50% soodsamalt tooteid, rahvast võib tõesti juurde tulla , aga kas ka selle läbi kalliste toodete läbimüük suureneb?

Aga asi on selles, et eraisikute müük on nii väike, et see isegi ei maini märkimist. Hea kui kuus paar inimest siin reaalselt oma toidulisandeid müüvad mida enam ei kasuta.

Probleem ongi niisama "trossidel", kes arvavad, et on täiesti normaalne siia lehele tulla ja oma äri lihtsalt lambist püsti panna. Tellivad välismaalt soodsalt lisandeid ning kukuvad valetama, et on tavalised inimesed, kel on avamata purgid kodus millest võiks lahti saada.

See on viimase aja trend, et asi nii suureks on paisunud. Viimased 5a pole seda eriti täheldanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×