Jump to content
juriur

Abi paluks!

Recommended Posts

Tere!

Olen 16a. poiss. Pikkust on mul 188cm ja kaalu 80kg. Eesmärk oleks saada lihasmassi.Teen üpriski palju trenni: käin rulluisutamas, jooksmas, rattaga sõitmas ja olen hakanud kodus lihaseid treenima. Nüüd oleks plaanis rohkem kõhu ja käte lihaseid esile tuua ja jalgu veits laiemaks treenida.Olen varem ka paar korda jõusaalis käinud.

1) Millise treeningkava oleks soovitav mul võtta? Füüsiline vorm on hea aga lihtsalt lihaseid pole väga.

2)Kui suur võiks olla umbes kalorite hulk päevas? Olen väga liikuv inimene ;)

3)Kuidas hindate sellist toitumiskava:

Hommik:Kiirkaerahelvestest puder piimaga ja klaas piima

Vahepala:50g pähkleid

Lõunasöök:150g kanafileed, 125g riisi/100g tatart(kogus arvestatud ennem keetmist), 200g kohupiima segatuna 1 banaan.

Vahepala: Blenderis segatud jook ( 100g kodujuustu, 200ml apelsini mahla, 200ml piima, 1tl suhkurt, 1 banaan)

Õhtusöök: Tavaline praad ( kartul, riis, tatar või makaronid ja liha kaste vms)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Oleneb kas treenid jõusaalis või kodus. Kodus nii lihtsalt see ei tule. Jõusaalis saab sind treener aidata ja treeningkava koostada. Mina sellekohapealt ei tea midagi.

2) Saad näiteks arvutada siin - Kalkulaator. Ma arvan, et see on selle traditsioonilise valemi järgi. Mina seda ei kasuta, mul käib asi excelis.

3) Toitumiskava on targematel inimestel siin lihtsam hinnata, kui kirjutad ka millal trenni teed. Ehk siis sellised kiiremad süsivesikud ja valgud jäävad peale trenni reeglina. Samuti ilmselt nurisetakse su õhtusöögi kallal.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kavatsesingi nüüd regulaarselt jõusaalis hakata käima. Jõusaal jääks hetkel pärast lõunasööki. Hetkel ei oska täpselt öelda, millal tihedamalt hakkan käima. Praegusel momendil saan alles peale lõunasööki minna.

Treeningkava asjus ma mõtlesin, et millist valida fitness.ee lehelt treeningkavade alt ;)

Mida ma peaks oma õhtusöögi juures muutma ? :o Mida rohkem päeva jooksul tarbima, mida vähem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×