Jump to content
younger

Liha

Recommended Posts

Tundub nagu senimaani oleks tehtud uurimusi, kus on küsimus "kas tarbite vähemalt 50 grammi liha päevas?". Kui ainuke liha minu toidulaua oleks viiner, vastaks ka mina jaatavalt. Seegi ju liha, punane ka veel pealekauba. Pidid need alles algelised uuringud varem olema. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millistes viinerites???

Ei oska ega mäleta konkreetseid tooteid nimetada, aga nendes, mida olen poodides näind ja vahest ka proovind. See protsendi number on meelde jäänud.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei oska ega mäleta konkreetseid tooteid nimetada, aga nendes, mida olen poodides näind ja vahest ka proovind. See protsendi number on meelde jäänud.

Ole hea ja katsu meelde tuletada.

Siukest imeasja tahaks kangesti näha ...

ja ehk isegi proovida, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina leidsin ühe väga omapärase lihatoote:

Oskari täissuitsuvorst "Mündi" pakendi peal on kirjas et "100g tootes 173g liha". Paistab et selle vorsti tootmisel on Einsteini E=mc^2 valem tööle pandud ning osa lihamassist on vorsti tootmise nimel protsessi jooksul energiaks muundatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päevalehes alles hiljuti ilmus artikkel ,,Suutäis ehedat liha ,, kus juttu erinevate lihatoodete sisaldusest:Kalkunifileesink-50%kalkunifilee,5% sealiha ,45% muu kraam(joogivesi,tärklis,sojavalk,keedusool,stabilisaatorid,maitseained,maitsetug

vdaja,antioksüdant,toiduvärv ja säilitusaine)

Keeduvorst-29,6%kanalihamass,70,4% muukraam(seakamaraemulssioon,vesi.kananahk.manna,tärklis ,sool,maitseained,stabilisaatorid,paksendaja,lõhna-ja maitsetugevdaja,suhkur,lõhna- ja maitseained,toiduvärv.säilitusained)

Lasteviinerid-27%veiseliha,23%sealiha ja muukraam(vesi,seakamar,seapekk,kanamuna,lõssipulber,sojavalk,keedusool,stabilisa

torid,tärklis,lõhna-ja maitseained,lõhna-ja maitsetugevdajad,antioksüdant ja säilitusaine)

Maasuitsusink -77% sea tagaosa lihased ja 23% muu kraam(joogivesi,kamar,keedusool,piimavalk,stabilisaator,lõhna-ja maitseained.antiosüdant,lõhna- ja maitsetugevdaja,säilitusaine.

NII ET HEAD ISU ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×