Jump to content
belvedere

Dieet alla 1200 cal päevas

Recommended Posts

Alessandrol on muidugi õigus, et need netikalkulaatorid annavad ainult mingi keskmistatud BAV.

Samas miks ma üldse küsisin --- mul on raske uskuda, et muidu täiesti tervel inimesel ongi nii aeglane ainevahetus nagu kirjeldatud. Aga tundub, et see siiski on siis võimalik...

Keegi kommenteeris valikulise toidu kaalumise kohta -- minu teada kaalub ta tõesti absoluutselt kõike, mis suust sisse läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tema baasainevahetus (BAV/BMR) on ~1300 cal päevas ja kaalu hoidmise norm ~1600 cal päevas -- aga et alla võtta, pidi ta juba dieedi alguses sööma väga BAV lähedaselt, mis tähendab põhimõtteliselt 100-grammiseid lõunasööke.

Kas dieeti on tark alustad nö lataki ja nüüd olen dieedil, lihtsalt üleöö oma söömine drastiliselt muuta nt 2500kcal pealt näiteks 1300 peale? Mina arvasin, et kasulikum on järkjärgult vähendada, vastasel juhul ongi lõpuks piir ees ja enam alla ei lähe. Ja kui uuesti suurendama kord hakkad, tuleb hoopis tagasi.

Teiseks, kui hästi läheb, hoian mina oma söömise ka 1300-1500 vahel, trennipäevadel rohkem ..ja minu lõunasöögid ei ole kunagi 100 grammised. 1200 kcal annab ka end korralikult täis süüa. Mida ta siis sööb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas dieeti on tark alustad nö lataki ja nüüd olen dieedil, lihtsalt üleöö oma söömine drastiliselt muuta nt 2500kcal pealt näiteks 1300 peale? 1200 kcal annab ka end korralikult täis süüa. Mida ta siis sööb?

Kust see 2500 tuli, jutt on pigem 1600 pealt 1300 peale muutmisest. Ja olles ise ka ketot teinud, on see "1200 cal annab korralikult täis süüa" ikka puhas jama, sorry.

Puust ja punaseks:

Ketodieedi jaotuse järgi teeb see päevas 15g sv, 60g valku, 100g rasva (60/240/900 cal).

Jaota see 3 söögikorra peale: 5g sv, 20g valku, 33g rasva.

See on:

50g juustu -- 170 cal

pluss 80g liha -- 220 cal

pluss 70g rohelisi ube (sest rohkem ajab juba sv limiidi lõhki) -- 20 cal

Kust otsast seda täis annab süüa? See täidab vaevalt pool praetaldrikut ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei olnud kuskil juttu palju ta enne dieediga alustamist sõi. Ja kui ma kirjutasin 2500, ma kirjutasin sinna ette "näiteks". Mul on tuttav, kes alustas dieeti üleöö, minnes 2500 kcal pealt 1200 peale.

Aga ma arvan, et ainevahetust saab veel aeglasemaks ka, kui süsvesikuid toidus veel vähemaks võtta ja sellega kõik kiudained ka toidust välja lülitada. Mina saan jah rohkem süüa, kuna ma ikka söön süsivesikuid.. sorry jah, sellega panin tõesti mööda. Aga neelaku kasvõi nisukliisi veega alla, aga oma kiudained peab ta ju kätte saama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alessandrol on muidugi õigus, et need netikalkulaatorid annavad ainult mingi keskmistatud BAV.

Samas miks ma üldse küsisin --- mul on raske uskuda, et muidu täiesti tervel inimesel ongi nii aeglane ainevahetus nagu kirjeldatud. Aga tundub, et see siiski on siis võimalik...

Keegi kommenteeris valikulise toidu kaalumise kohta -- minu teada kaalub ta tõesti absoluutselt kõike, mis suust sisse läheb.

Aegalst ainevahetus on enesele võimalik tekitada... Mingi moment olete sundseisus...kaloraazh on nii väike, et vajalike mikrotoitainete hulk ei tule mitte kuidagi täis.

Kiudained on üks tähtsaim...vee järel, meie keha jaoks vajalik komponent. Nisukliisid selleks tarvitada ei soovita, toiteväärtus on liiga madal, parem siis juba kaerakliisid, veel parem aed- ja puuvilju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kehal on omadus kohaneda elutingimustega.Mina söön umbes 6päeva nädalas süsivesikute vaest ning valgurikast toitu(reeglina kanafilee või talleliha) ning sellel ühel päeval söön pizzat ning hesburgerit (sellel päeval kaloreid ei loe ).Järgmine päev olen umbes kilo kergem.

sama siin. kui pingsalt koguaeg mingit menüüd jälgida ja igal hommikul kaalu peale ronida, tekitab see täiega stressi juurde. 6 päeva jälgin enamvähem mida suhu topin ja 1 päeva lasen lõdvalt kõike sisse, mida hing ihaldab. oht on muidugi, et lööb põhja alt ära aga seedimisele toimib see süsteem väga värskendavalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegu on äärmusliku dieediga. Enne kui üldse alustada, lugege väga tähelepanelikult läbi ühe kodaniku kirjutis, kes selle ise teaduslikust huvist kaks korda läbi teinud: http://www.nutritionandmetabolism.com/content/1/1/2

Tuttav artikkel ;)

põhjalikult on uurimata dieedi mõju organismi muudele elundkondadele, eriti nt. luud-liigesed. Eelajalooliselt seda probleemi ei esinenud, elu lõppes enamasti enne kui vanadus saabus :D

Eelajaloolised luustikud olid palju tervemad kui moodsad. Inimesed olid pikad ja tänapäevaseid hambumusvigu praktiliselt ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina söön umbes 6päeva nädalas süsivesikute vaest ning valgurikast toitu(reeglina kanafilee või talleliha) ning sellel ühel päeval söön pizzat ning hesburgerit (sellel päeval kaloreid ei loe ).Järgmine päev olen umbes kilo kergem.

See on leptiinitaseme järgi seatud tsükliline ketogeenne dieet. Leptiin kukub nädalaga ja tõuseb kiiresti.

Ma ei tea mis leptiin jms täielikul eskimodieediga kohanemisel teeb... igatahes peaks kõik kuu ajaga normaliseeruma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hiljuti sai külastatud ühte kurikuulsat kohta. Paistab et isegi seal sai paremini süüa.

Mida aga ei saa öelda Tartus "Hallis majas" kommunistide poolt pakutava dieedi kohta, kus toiduks oli 1 supp 3 päeva tagant.

post-15501-1278609810_thumb.jpg

post-15501-1278609830_thumb.jpg

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×