Jump to content
hehee

Milline neist on nahahoolduseks parim?

Recommended Posts

See kysimus on minu jaoks m6istetamatu... oma olemuselt. Naha p6hiline kaitse toimib seestpoolt v2ljapoole...

See mis sa peale määrid läheb "sisse". Ma arvan et seal loetelus üht-teist DNA-d ja kollageeni kaitsvat võis olla.

ja m66dukalt p2evitada.

Igasugune naturaalne päevitus saab alguse DNA kahjustustest... seda lapitakse ja selle käigus välja lõigatud jupid on signaaliks.

Aga see "kahjustus" ei tähenda et ta kohe kahjulik oleks... paljud asjad organismis käivad läbi erinevate kahjustuste ja muu jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hind...ei ole ju hea. Parim kookosrasv siin maksis mulle 80 millegagi krooni, sina maksad peaegu et kaks korda nii palju... Ostsin hulgi, kuid ka jaemyygihind oli miski 125.- st ikkagi odavam, kui sinu tellitud.

Mitu grammi Sa 80.- eegu eest said ja kust ostsid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile, Sa kookoskreemist tead midagi rääkida? Originaalis oli selline võimoodi brikett, sulades püsib läbipaistmatu valge ollusena.

Kuigi paki peal on küll retseptid ja toidupildid, siis minuarust vähemalt praadimiseks see küll mõeldud ei ole.

Kas tõesti võib olla mõeldud pigem peale määrimiseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise tead milleks kasutad :D

Nagu ka kakaovõi ja seavõi.

Eino kookosrasva/õli saab ka pealemäärimiseks ja libestina ja nahahoolduseks ja millena iganes kasutada, aga vastupidi ehk kreemi toiduvalmistamiseks vist mitte.

Igatahes ei sulanud see kreem ka panni peal läbipaistvaks õliks vaid tõmbus pruuniks ja tahtis põhja kõrbeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul küsimus laiale ringile: Nimelt mul tulnud selja peale mingid väiksed punnid sellest päikesest.Need pole mädapunnid,vaid lihtsalt väiksed punased punnid.Et kas selle vastu pole mingit kreemi mis aitaks neid punne ära võtta?.Mul ei tohiks päikse vastu allergiat ka olla kuna eelnevatel aastatel pole sellist jama olnud.Just see aasta,lõi välja siis kui need ilusad ilmad tulid.

Paljud räägivad sellest kakao kreemist.Kas see kreem aitab jumet sälitada ning samal ajal ravib nahka selle tugeva päikese eest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu grammi Sa 80.- eegu eest said ja kust ostsid?

80 millegagi...võibolla 86

480 ml

Kaupmehe kaubavalikust Mustamäe tee... ma usun, et nad on hinda tõstnud. Viru keskuses oli seesama kraam müügis miski 125.-

Ma ostsin miskit 12 purki...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aile, Sa kookoskreemist tead midagi rääkida? Originaalis oli selline võimoodi brikett, sulades püsib läbipaistmatu valge ollusena.

Kuigi paki peal on küll retseptid ja toidupildid, siis minuarust vähemalt praadimiseks see küll mõeldud ei ole.

Kas tõesti võib olla mõeldud pigem peale määrimiseks?

Mida sinna paki peale kirjutatud on? Milline on sisaldus? Kookosõli on sulanuna läbipaistev.... Mis pagana tehnoloogiat nad jälle on kasutanud?

Stockmanis on müügil briketina...minu teada kookosrasva nime all, kunagi ostsin. See on maitsetu ja lõhnatu rafineeritud kraam. See pealemäärimiseks küll ei sobi, pigem siis praadimisel pannile...või fritüüri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul küsimus laiale ringile: Nimelt mul tulnud selja peale mingid väiksed punnid sellest päikesest.Need pole mädapunnid,vaid lihtsalt väiksed punased punnid.Et kas selle vastu pole mingit kreemi mis aitaks neid punne ära võtta?.Mul ei tohiks päikse vastu allergiat ka olla kuna eelnevatel aastatel pole sellist jama olnud.Just see aasta,lõi välja siis kui need ilusad ilmad tulid.

Paljud räägivad sellest kakao kreemist.Kas see kreem aitab jumet sälitada ning samal ajal ravib nahka selle tugeva päikese eest?

Punne ei ole küll näinud, kuid ma pakun, et need on tekkinud higistamisest. Kreemitamine võib seda asja raskendada, pigem selline õrn puhastus... hea mõte oleks neid ka kosmeetikule näidata.

Igatsugu "kreemid"... Müüakse üsna osavalt miskit odavat kraami üüratu hinnga, kuhu on näpuotsatäis toimeainet pandud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sinna paki peale kirjutatud on? Milline on sisaldus? Kookosõli on sulanuna läbipaistev.... Mis pagana tehnoloogiat nad jälle on kasutanud?

No ega väga palju polegi paki peale kirjutatud. Saksa toode, inglise keeles on niipalju et "Creamed Coconut, 100% coconut produced by controlled organic cultivation methods" jne jne. Koostise kohta või milleks siis otseselt mõeldud on või kuidas kasutada ma inglise keeles vähemalt ei leia.

Hehei, leidsin netist toote: http://www.morgenland.biz/creamed_coconut_..._besondere.html

Siin oleks nagu midagi kirjas, aga saksa keelt ma ei mõista: http://db.ecoinform.de/ecodb.php/produktde...e&pid=48306

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust said ja palju maksis ?

Ma saan oma kookoskaupa lõuna-eesti ökokeskusest: http://okokeskus.ee/

Hinnas pole kindel.

Tähendab, võttes nüüd asja kokku: kas see praadimiseks üldse sobib või on mõeldud puhtalt mingite magustoitude tegemiseks jne?

Kas kookosrasval ja -õlil ka mingi vahe on? Ma eeldaks, et rasv sulabki õliks kuumuses, aga viimane kord nägin seal poes mingit ollust, mis oli rasva nime all ja selline poolvedel.

Ning muidugi mis on parem ja mida eelistada praadimiseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toit

Mida ma ilma sinuta küll teeksin!!!!

OT:

Võtsin õhtul aega ja lugesin selle toidu teema läbi. Väga põnev. Eriti hirmutav on see lisaaine, mida lihadele ohjeldamatult pannakse. Võtan singi tegemise ka lähemas tulevikus plaani. Homme võtan sammud ökopoodi Himaalaja soola järgi ja "suhkru asemel" järgi. Ei teagi...milline (steevia, agaav, riisisiirup, datlipasta) neist suhkru asendajatest sobiks kõige paremini hommikuse kohvi sisse ja milline küpsetiste sisse?

Ja kas need magusained on suhkrust magusamad? Doseerimise mõttes...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähendab, võttes nüüd asja kokku: kas see praadimiseks üldse sobib või on mõeldud puhtalt mingite magustoitude tegemiseks jne?

Sa võid kookoshelbeid praadida küll, sobib soolastesse toitudesse ka :D

Sellest pastast peaks päris hästi jäätist saama... kui magus oleks siis olekski jäätis.

Kas kookosrasval ja -õlil ka mingi vahe on? Ma eeldaks, et rasv sulabki õliks kuumuses, aga viimane kord nägin seal poes mingit ollust, mis oli rasva nime all ja selline poolvedel.

Peakski selline vahepealne olema... soojaga poolvedel, külmaga kõva.

Ning muidugi mis on parem ja mida eelistada praadimiseks?

Mida vähem töödeldud seda parem :rolleyes: Kookose lõhn on üks märk et ei ole töödeldud. Vedelam peaks ka tõenäolisemalt vähem töödeldud olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa võid kookoshelbeid praadida küll, sobib soolastesse toitudesse ka :D

Sellest pastast peaks päris hästi jäätist saama... kui magus oleks siis olekski jäätis.

Peakski selline vahepealne olema... soojaga poolvedel, külmaga kõva.

Mida vähem töödeldud seda parem :rolleyes: Kookose lõhn on üks märk et ei ole töödeldud. Vedelam peaks ka tõenäolisemalt vähem töödeldud olema.

Mul oli ka esimene kysimus... Kust sa said? :rolleyes:

Jeerum, kus ma kokkaks selle v2rgiga... Taignad, kastmed jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida ma ilma sinuta küll teeksin!!!!

OT:

Võtsin õhtul aega ja lugesin selle toidu teema läbi. Väga põnev. Eriti hirmutav on see lisaaine, mida lihadele ohjeldamatult pannakse. Võtan singi tegemise ka lähemas tulevikus plaani. Homme võtan sammud ökopoodi Himaalaja soola järgi ja "suhkru asemel" järgi. Ei teagi...milline (steevia, agaav, riisisiirup, datlipasta) neist suhkru asendajatest sobiks kõige paremini hommikuse kohvi sisse ja milline küpsetiste sisse?

Ja kas need magusained on suhkrust magusamad? Doseerimise mõttes...?

Suur t2nu!

Mina soovitaks pigem arendada oma maitsemeelt selliste toiduainetega, mida sa s88d lisanditeta...ja mis on looduslikult magusad. Puuviljad ja marjad. Idandid muutuvad ka magusaks...

K6igepealt 6pi tundma naturaalseid maitseid....see v6tab aega.

Nn Suhkru asemel... ei ole ma veel kasutanud ja mina olen suhkru ja muu rafineeritud kraami vaba...augustis saab kaks aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan oma kookoskaupa lõuna-eesti ökokeskusest: http://okokeskus.ee/

Hinnas pole kindel.

Tähendab, võttes nüüd asja kokku: kas see praadimiseks üldse sobib või on mõeldud puhtalt mingite magustoitude tegemiseks jne?

Kas kookosrasval ja -õlil ka mingi vahe on? Ma eeldaks, et rasv sulabki õliks kuumuses, aga viimane kord nägin seal poes mingit ollust, mis oli rasva nime all ja selline poolvedel.

Ning muidugi mis on parem ja mida eelistada praadimiseks?

Kookosrasv ja 6li...on yks ja seesama.

Praadimiseks...selle tavalises m6ttes mitte. Kontrolli kuumust.

Poolvedel... sest oli näiteks päikese käes olnud või soojemas kohas... ligi 30 kraadi sooja ja kookosõli on vedel. Praadimisel maksimaalne temp 160...kui mu mälu ei peta...

Mita rafineeritum õli, seda paremini talub kuumust.

Sulle endale on parem tarvitada mitterafineerutud ja mitteülekuumutatud toitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sain täna Rapunzeli kokosfetti 200gr purgi 48.-ga. Kojujõudes tegin purgi lahti ja lootsin imehead lõhna tunda, aga ei miskit :D Praadimiseks ja pealemäärimiseks vast kõlbab ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sain täna Rapunzeli kokosfetti 200gr purgi 48.-ga. Kojujõudes tegin purgi lahti ja lootsin imehead lõhna tunda, aga ei miskit :D Praadimiseks ja pealemäärimiseks vast kõlbab ikka.

See on rafineeritud. Purgi peal kirjaski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sain täna Rapunzeli kokosfetti 200gr purgi 48.-ga. Kojujõudes tegin purgi lahti ja lootsin imehead lõhna tunda, aga ei miskit :D Praadimiseks ja pealemäärimiseks vast kõlbab ikka.

Oleksid võinud siin enne küsida... Pealemäärimiseks tahaks väheke paremat, kuid praadimiseks käib küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teinekord jälle targem. Eestikeelse sildi peal polnud kirjas, et rafineeritud, saksakeelt ei jaga ja sarnast sõna "rafineeritule" ka ei leidnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×