Jump to content
hehee

Milline neist on nahahoolduseks parim?

Recommended Posts

Kas välispidiseks kasutamiseks on parim tarvitada kookosrasva, avokaado-, shea- või kakaovõid?

Üks päris kõva spetsialist on suur seavõisõber, aga kas sellel mingi teaduslik põhjendus ka on, ei tea. Iseenesest võiks nahal eelistada sama põletikuvastast jne rasvhappekompositsiooni, mida kõhus.

Kalaõli siiski soovitaks vältida :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas välispidiseks kasutamiseks on parim tarvitada kookosrasva, avokaado-, shea- või kakaovõid?

Ikka kookosrasva/õli, sest küllastunud rasv ei oksüdeeru valguse toimel! Ka suvel päikest võttes määri end päikesekreemi asemel kookosõliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka kookosrasva/õli, sest küllastunud rasv ei oksüdeeru valguse toimel! Ka suvel päikest võttes määri end päikesekreemi asemel kookosõliga.

Kookosrasv intensiivistab küll päevitust, aga ei sisalda kaitset UV-kiirguse eest (puhta kookosõli SPF on < 1), nii et head põlemist, kes seda nõu järgivad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päikesekiirgus on kahjulik ainult siis, kui inimese kehas puuduvad vajalikud ained normaalseks reageerimiseks valgusele. Nahavähki haigestumine ei sõltu päikesekiirguse hulgast ega päikeseblokaatorite kasutamisest, vaid eelkõige toiduga saadavatest antioksüdantidest, eelkõige A (väga hea allikas on maksapasteet) ja C-vitamiinidest, kusjuures beeta-karotiin A-vitamiini asemel ei toimi. Nimetatud antioksüdandid tagavad kaitse ja seda eriti põhjamaade elanikel. Nahavähk on otseselt seotud polüõlide nii toiduks tarvitamise kui välispidise tarvitamisega, kuid kallid päikesekreemid ja muul otstarbel nahale kantav kosmeetika sisaldavad pea eranditult oomega-6 rasvhappeid, mis valguse ja soojuse käes kergesti oksüdeeruvad, muutudes organismile toksiliseks (sama lugu söögiõlidega). Kunagi pole nende tarbimine nii ulatuslik olnud ja nahavähki haigestumine samaaegselt üha suureneb! Päikesekreeme kasutades võib nahka veelgi ulatuslikumalt kahjustada, sest nende toimel ei tunnetata kõrvetust, mis sunniks päikese käest lahkuma! Kõige mõistlikum on nahale määrimiseks kasutada kookosõli ja kasutada peakatet.

Kui palju siis ikkagi päikese käes viibida, et saada vajalik annus päikest D-vitamiini sünteesiks? Kui kasutate eelpooltoodud infot, siis rohkem, kui mitte, siis palju vähem. Aga kui palju? Ärge küsige lollusi, vaid tunnetage oma keha, sest see on tohutult targem kui selle ülemõtlev omanik..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas välispidiseks kasutamiseks on parim tarvitada kookosrasva, avokaado-, shea- või kakaovõid?

Kasutan ka kookosrasva.. Kust sa kakaovõid saad? Üks väga viis kraam.

Mida heledama nahaga inimene, seda vähem on tal vaja päikese käes olla vajaliku D vit hulga saamiseks. On läbi jooksnud kaukaaslase tüüpi naha kohta, et vajalik kogus oleks 30 min kaks korda nädalas vähemalt 40 % kehapinnast katmata. Samal õhtul seebiga ennast mitte pesta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh..Suur tänu! Hakkan kohe lapsepõlve meelde tuletama... Minu ema päevitas alati kakaovõiga.

Olen ka seda otsinud, mul mamps ka päevitas sellega...ma alati purgist nuusutasin seda..nii hea lõhn oli, et oleks tahtnud ära süüa kohe ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka seda otsinud, mul mamps ka päevitas sellega...ma alati purgist nuusutasin seda..nii hea lõhn oli, et oleks tahtnud ära süüa kohe :)

Nurme Seebi toode on lõhnatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väidetavalt 100 % kakaovõi. Mina ei oska ei tõestada ega ümber lükata.

Rafineeritud...puhastatud variant? ...et säiliks kauem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rafineeritud...puhastatud variant? ...et säiliks kauem?

Saatsin neile meiliga selle küsimuse, nüüd sain vastuse. Olevat rafineerimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saatsin neile meiliga selle küsimuse, nüüd sain vastuse. Olevat rafineerimata.

...ja kuhu nad siis lõhna pistsid?

Ma arvan, et üks imehea asi on unustatud. Tavaline koorevõi... Kasutan soomlaste Valio Voi d, mille parim hind on olnud 82.- kilo eest (stockman), super hea lõhnaga ja imendub väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina leidsin ema külmkapist tükikese kakaovõid, mis peaks olema vanem kui ma ise :D . Eelmisel nädalal lasin end päikese käes kuumaks ja hõõrusin end sellega sisse (külmale kerele eriti ei saa panna). Päike jäi väga hästi peale, st mu kõht läks niiiiiii punaseks, aga valusaks nahk ei läinud (tavaliselt ilma päikesekaitseta ma ikka põlen ära), maha ei tulnud ja nüüd on pruuniks läinud. Varem mul kogemust polnud nüüd tean, et on väga kange kraam...

Kas see kakaovõi kaitseb ikka päikse eest ka või intensiivistab seda ainult?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina leidsin ema külmkapist tükikese kakaovõid, mis peaks olema vanem kui ma ise :D . Eelmisel nädalal lasin end päikese käes kuumaks ja hõõrusin end sellega sisse (külmale kerele eriti ei saa panna). Päike jäi väga hästi peale, st mu kõht läks niiiiiii punaseks, aga valusaks nahk ei läinud (tavaliselt ilma päikesekaitseta ma ikka põlen ära), maha ei tulnud ja nüüd on pruuniks läinud. Varem mul kogemust polnud nüüd tean, et on väga kange kraam...

Kas see kakaovõi kaitseb ikka päikse eest ka või intensiivistab seda ainult?

See kysimus on minu jaoks m6istetamatu... oma olemuselt. Naha p6hiline kaitse toimib seestpoolt v2ljapoole...seda esiteks ja teiseks, p2evitame alati m66dukalt...mitte kunagi niiiiii punaseks. Enne seda, kui nahk on niiiiii punane, me lihtsalt paneme ennast riidesse v6i istume p2ikesevarjus.

Mitte kunagi ei topi enda nahale mingit n6medat m8ksi...SPF..what ever...

Benefits:

Cocoa Butter contains natural antioxidants that give it a long shelf life of over 3 years. It is naturally rich in Vitamin E as well as a number of other vitamins and minerals. Vitamin E helps to soothe, hydrate, and balance the skin and also provides the skin collagen which assists with wrinkles and other signs of ageing. Cocoa Butter also contains cocoa mass polyphenol (CMP), a substance that inhibits the production of the immuno globulin IgE. IgE is known to aggravate symptoms of both dermatitis and asthma. For centuries pregnant women have used to Cocoa Butter formulations to prevent and treat stretch marks, but this pleasant-smelling substance is added to countless other topical preparations. Lotions and oils containing Cocoa Butter are often used in aromatherapy massage to promote relaxation and the feeling well-being. Research indicates that massaging the skin with Cocoa Butter may help relieve stress, boost the immune system, and even prevent cancer. This is because Cocoa Butter, like chocolate, contains a lot of CMP and there is some evidence that the CMP in Cocoa Butter may also help prevent heart disease and ease arthritic symptoms. Cocoa Butter is mainly used is a thickening agent and is a common ingredient in lipsticks, soaps and emollient creams. It is also a folk remedy for burns, cough, dry lips, fever, malaria, rheumatism, snakebite and wounds. It is reported to be antiseptic and diuretic.

Cocoa Butter is has a melting point at human body temperature, is edible and nutritious which presents many industrial uses.

Cocoa Butter is a superb moisturizer which slows down moisture loss.

Cocoa Butter is known for its hydrating effects,

Cocoa Butter is also gentle on the skin and has a pleasing aroma.

Cocoa Butter is excellent when used on dry skin or on wrinkles.

Cocoa Butter's Emollient properties great in soap making and lotions.

Cocoa Butter is hard at room temperature.

Cocoa Butter is mainly used is a thickening agent and is a common ingredient in lipsticks, soaps and emollient creams.

Cocoa Butter is easily absorbs into the skin and imparts sheen.

Using Cocoa Butter:

Cocoa Butter is one of the most stable, highly concentrated natural fats known, and melts at body temperature so that it is readily absorbed into the skin. Since Cocoa Butter absorbs so quickly, it immediately relieves dry and irritated skin. There are many different uses for Cocoa Butter, below are some of the ways in which Cocoa Butter may be used:

Add a spoonful to your bath water for a luxurious and healing experience. Especially helpful for those with dry or itchy skin, or sore muscles. Try adding Lavender or Chamomile essential oil as well, or an herbal infusion made from soothing herbs.

In massage, Cocoa Butter is beneficial for overexerted muscles or for dry skin

In soaps, Cocoa Butter has a conditioning effect that adds a good lather. Try incorporating Cocoa Butter into your handmade soap recipes.

Use during pregnancy to keep the skin supple, and to prevent stretch marks. It may also be used after giving birth to reduce stretch marks.

Precautions:

Those with serious or persistent skin problems, such as eczema, should consult a physician before using Cocoa Butter. Cocoa Butter is often mistakenly used by people to expedite a suntan and while it will enhance a natural tan, it does not have a sun protection factor (SPF).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kysimus on minu jaoks m6istetamatu... oma olemuselt. Naha p6hiline kaitse toimib seestpoolt v2ljapoole...seda esiteks ja teiseks, p2evitame alati m66dukalt...mitte kunagi niiiiii punaseks. Enne seda, kui nahk on niiiiii punane, me lihtsalt paneme ennast riidesse v6i istume p2ikesevarjus.

Mitte kunagi ei topi enda nahale mingit n6medat m8ksi...SPF..what ever...

Benefits:

Cocoa Butter contains natural antioxidants that give it a long shelf life of over 3 years. It is naturally rich in Vitamin E as well as a number of other vitamins and minerals. Vitamin E helps to soothe, hydrate, and balance the skin and also provides the skin collagen which assists with wrinkles and other signs of ageing. Cocoa Butter also contains cocoa mass polyphenol (CMP), a substance that inhibits the production of the immuno globulin IgE. IgE is known to aggravate symptoms of both dermatitis and asthma. For centuries pregnant women have used to Cocoa Butter formulations to prevent and treat stretch marks, but this pleasant-smelling substance is added to countless other topical preparations. Lotions and oils containing Cocoa Butter are often used in aromatherapy massage to promote relaxation and the feeling well-being. Research indicates that massaging the skin with Cocoa Butter may help relieve stress, boost the immune system, and even prevent cancer. This is because Cocoa Butter, like chocolate, contains a lot of CMP and there is some evidence that the CMP in Cocoa Butter may also help prevent heart disease and ease arthritic symptoms. Cocoa Butter is mainly used is a thickening agent and is a common ingredient in lipsticks, soaps and emollient creams. It is also a folk remedy for burns, cough, dry lips, fever, malaria, rheumatism, snakebite and wounds. It is reported to be antiseptic and diuretic.

Cocoa Butter is has a melting point at human body temperature, is edible and nutritious which presents many industrial uses.

Cocoa Butter is a superb moisturizer which slows down moisture loss.

Cocoa Butter is known for its hydrating effects,

Cocoa Butter is also gentle on the skin and has a pleasing aroma.

Cocoa Butter is excellent when used on dry skin or on wrinkles.

Cocoa Butter's Emollient properties great in soap making and lotions.

Cocoa Butter is hard at room temperature.

Cocoa Butter is mainly used is a thickening agent and is a common ingredient in lipsticks, soaps and emollient creams.

Cocoa Butter is easily absorbs into the skin and imparts sheen.

Using Cocoa Butter:

Cocoa Butter is one of the most stable, highly concentrated natural fats known, and melts at body temperature so that it is readily absorbed into the skin. Since Cocoa Butter absorbs so quickly, it immediately relieves dry and irritated skin. There are many different uses for Cocoa Butter, below are some of the ways in which Cocoa Butter may be used:

Add a spoonful to your bath water for a luxurious and healing experience. Especially helpful for those with dry or itchy skin, or sore muscles. Try adding Lavender or Chamomile essential oil as well, or an herbal infusion made from soothing herbs.

In massage, Cocoa Butter is beneficial for overexerted muscles or for dry skin

In soaps, Cocoa Butter has a conditioning effect that adds a good lather. Try incorporating Cocoa Butter into your handmade soap recipes.

Use during pregnancy to keep the skin supple, and to prevent stretch marks. It may also be used after giving birth to reduce stretch marks.

Precautions:

Those with serious or persistent skin problems, such as eczema, should consult a physician before using Cocoa Butter. Cocoa Butter is often mistakenly used by people to expedite a suntan and while it will enhance a natural tan, it does not have a sun protection factor (SPF).

Jälle targem. Püüan A-vitaiini tarbida siis piisavalt:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle targem. Püüan A-vitaiini tarbida siis piisavalt:)

Porgandis88mine on hea m6te, kuid ainult see ei p22sta. K6ik p6letikulisi protsesse soodustavad tegurid tuleb 2ra j2tta... ja m66dukalt p2evitada.

Toit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järgmine kord teata ette.

Tehkem nii! :D See saab ka üsna varsti olema. Hetkel poleks koos tellimine ka kasulik olnud, sest tellisin kaks purki ja kui oleks midagi veel juurde võtnud, oleks saatekulu juba 30 USD olnud. Järgmine pakk tuleb mul aga kergem, annan endast märku kui tellimiseks läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehkem nii! :D See saab ka üsna varsti olema. Hetkel poleks koos tellimine ka kasulik olnud, sest tellisin kaks purki ja kui oleks midagi veel juurde võtnud, oleks saatekulu juba 30 USD olnud. Järgmine pakk tuleb mul aga kergem, annan endast märku kui tellimiseks läheb.

Ma v6in ka suurema arvuga toetada kui kaks... V2heke lobit88d ja kui kaup on hea, ei tohiks ju probleem olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siit tellisin omale hea hinnaga kookosrasva. Saatekulu Eestisse 4 USD.

Hind...ei ole ju hea. Parim kookosrasv siin maksis mulle 80 millegagi krooni, sina maksad peaegu et kaks korda nii palju... Ostsin hulgi, kuid ka jaemyygihind oli miski 125.- st ikkagi odavam, kui sinu tellitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×