Jump to content
bohemianrhapsody

Kas sportlased, kes kasutavad keelatud aineid...

Recommended Posts

Eks kõiksugu erilised inimesed eriti nn "andekad inimesed" on aegade jooksul pälvinud tavainimeste või teiste sellest alast huvitatute tähelepanu. Spekuleerida võib palju, kuid las aeg näitab, kes on kes tühipalja jutu rääkijaid on foorumid täis, kuid tegusid teevad käputäis seltsimehi ja nende meeste tegude põhjal võite inimest hinnata, tühipaljas jutt ei maksa midagi.....

Soovitan selle energia, mis siin paari päeva jooksul on välja lastud panna treeningsaali- usun, et sellest on rohkem kasu. Sallivust rohkem sallivust kaaskodanike suhtes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tühipalja jutu rääkijaid on foorumid täis, kuid tegusid teevad käputäis seltsimehi ja nende meeste tegude põhjal võite inimest hinnata, tühipaljas jutt ei maksa midagi.....

On nähtud ka palju mehi kes on istunud süstla ja tableti otsas aga kes sellegi poolest midagi ei saavuta. Samas paljast andekusest jääb ka väheks. Tegusid teevad need mehed kes on tarbinud teatud aineid ja kes samas on ka piisavalt andekad (kellele juba looduse poolt on mingi eelis antud) ja kes oskavad valetada ja silmakirjalikud olla. :lol: See on karm tõde aga nii see on.

Kas sa Ott oled kunagi kusagil avalikult öelnud et ei ole mitte kunagi ühtegi sellist ainet kasutanud mis praegusel hetkel on Eestis sinu spordiala puhul sinu liigas keelatud ainete nimekirjas? Ei ole vist otseselt nii öelnud? Alati on võimalik näiliselt justkui küsimusele vastata, aga tegelikult vastuse sisu on selline et tegelikult ei kinnita ja samas ei lükka ka ümber.

Muudetud kasutaja mokdv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui organism ja südametunnistus kannatab - võtku minugipoolesti mida tahes. See, et ise ei julge, ei taha ja moraalitu tundub... on juba meie probleem. Elu ongi samas kuidagi igavaks kiskunud, ka Kalmusest pole ammu midagi kuulda old, aga vormipildid on võimsad...

Elan teiste elu.. endaoma mul ju ei ole :lol:

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks alusetult süüdistad, mine ise trenni parem. Võibolla on kasutanud, võibolla mitte. Kui kasutab siis jääb dopinguproovis vahele, kui kunagi kasutas ja enam mitte siis kuivab varsti kokku. Pole vaja sellepärast "sa nagunii ei julge tunnistada, I dare you" juttu ajada, varsti hakkad teda jälitama kuni ta vetsu läheb, edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kedagi ei syydistata alusetult ....dop kontrollid võiks hoopis kaduda :)

Minugi arust ongi see üks lahendusi. Ideaalis oleks kaks liigat: Ühes kus on 100% alati ja pidev dopingukontroll ja liiga, kus tee, mis tahad.

Hetkel on nii, et kuigi tehakse kontrolle siis vähegi mõistust omav sportlane suudab oma kuurid nii ajastada, et vahele ei jää. Seega on olukord lihtsalt ajuvaba. Ei ole see aus nende suhtes, kes puhtalt tahavad võistelda ning samas on mõttetu vaev ka kasutajatele. Kokkuvõttes kannatab sport - vormid on maailmatasemega võrreldes kehvad kuigi ei saaks ju öelda, et mehed trenni ei teeks.

Kahjuks on 100% kontrolle suht võimatu rahaliselt teha ning kui ka tehtaks siis oleks füüsiline tase niivõrd madal selles liigas, et vaevalt, et väga palju publikut oleks. Ja isegi kui oleks siis võtaksid kontrollid nii palju raha, et liiga läheks pankrotti.

Samas kui on kasuta palju tahad liiga siis oleksid kõik metsikud kollid. Rahvast oleks rohkem vaatamas ning kuna pole kontrolle on rohkem raha sportlastele anda, rohkem korraldajatele - kõik võidavad. Kuna kasutada on lubatud kõigil, siis pole kellegil eelist. Võidab see, kes omab rohkem kogemusi, teadmisi ja vaimu. (Ja mr. Olympia ning teised suured võistlused ongi pm. samal süsteemil. Kõik kasutavad ja võidab sport.)

Tundub nii piinav ajada dopinguvaba poliitikat meie sportlaste suhtes ning saata neid võistlustele kulturismis, kus puhtuse tõttu esikolmikusse väga asja pole.

Ott võiks klassikutes vast ilma teha.

Aga mis siin ikka. Elu on nagu ta on.

Hiiglane kasutagu minu poolest mida iganes tahab. Tema elu ning tema eesmärgid. Mingisse suvalisse inimesse see ei puutu ning Mihkel teeb hästi, et neid inimesi ignoreerib. Eestlaste kadedus on ikka võimas asi. Kõigest jõust loobitakse kaikaid kodaratesse, kui kellegil veidikenegi rohkem kui tal hakkab elus hästi minema.

Suht võimatu teema tegelt. Vastaseis on ja jääb nendes küsimustes. Endalegi tundub tobe sõna võtta, kuid mida veel ma kell pool 2 öösel ikka teen. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minugi arust ongi see üks lahendusi. Ideaalis oleks kaks liigat: Ühes kus on 100% alati ja pidev dopingukontroll ja liiga, kus tee, mis tahad.

Klassikute alagrupp tegelt loodigi selle eesmärgiga,et võistlejatel ei tekiks kiusatus keemiaga lihasmassi nii üles ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On nähtud ka palju mehi kes on istunud süstla ja tableti otsas aga kes sellegi poolest midagi ei saavuta. Samas paljast andekusest jääb ka väheks. Tegusid teevad need mehed kes on tarbinud teatud aineid ja kes samas on ka piisavalt andekad (kellele juba looduse poolt on mingi eelis antud) ja kes oskavad valetada ja silmakirjalikud olla. :lol: See on karm tõde aga nii see on.

Kas sa Ott oled kunagi kusagil avalikult öelnud et ei ole mitte kunagi ühtegi sellist ainet kasutanud mis praegusel hetkel on Eestis sinu spordiala puhul sinu liigas keelatud ainete nimekirjas? Ei ole vist otseselt nii öelnud? Alati on võimalik näiliselt justkui küsimusele vastata, aga tegelikult vastuse sisu on selline et tegelikult ei kinnita ja samas ei lükka ka ümber.

Sa paistad olevat päris uus mees selle ala peal, et asjadega kursis ei ole. Olen korduvalt seda öelnud ja ütlen ka nüüd, et kellel soovi ja raha üle võib igal ajal kontrolli tellida - ja ma olen nõus seda igal ajal ka andma. Vastuse sisu on väga ühene kui lugeda oskad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa paistad olevat päris uus mees selle ala peal, et asjadega kursis ei ole. Olen korduvalt seda öelnud ja ütlen ka nüüd, et kellel soovi ja raha üle võib igal ajal kontrolli tellida - ja ma olen nõus seda igal ajal ka andma. Vastuse sisu on väga ühene kui lugeda oskad.

jutt käis ka minevikust...ega keegi ei ootagi vastust :lol:

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On nähtud ka palju mehi kes on istunud süstla ja tableti otsas aga kes sellegi poolest midagi ei saavuta. Samas paljast andekusest jääb ka väheks. Tegusid teevad need mehed kes on tarbinud teatud aineid ja kes samas on ka piisavalt andekad (kellele juba looduse poolt on mingi eelis antud) ja kes oskavad valetada ja silmakirjalikud olla. :lol: See on karm tõde aga nii see on.

Kas sa Ott oled kunagi kusagil avalikult öelnud et ei ole mitte kunagi ühtegi sellist ainet kasutanud mis praegusel hetkel on Eestis sinu spordiala puhul sinu liigas keelatud ainete nimekirjas? Ei ole vist otseselt nii öelnud? Alati on võimalik näiliselt justkui küsimusele vastata, aga tegelikult vastuse sisu on selline et tegelikult ei kinnita ja samas ei lükka ka ümber.

See ei ole Kiivikase liiga, see liiga kuulub TOKKO MAFFIALE!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav teema, samas ka mõtetu. Keegi ei hakka siin midagi üles tunnistama. Eks iga inimene ise otsustab, kas ta usub jutte meeletust lihaskasvust tänu õigele toitumisele ja vadakule või mitte. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav teema, samas ka mõtetu. Keegi ei hakka siin midagi üles tunnistama. Eks iga inimene ise otsustab, kas ta usub jutte meeletust lihaskasvust tänu õigele toitumisele ja vadakule või mitte. :)

Vadakut ma ei söönud. :lol: Minu lisand oli Vägilase Super Pro... aeg oli selline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×