Jump to content
bohemianrhapsody

Kas sportlased, kes kasutavad keelatud aineid...

Recommended Posts

Mina ei oska juba ammu alkoholi tarvitada. Alati kukub alkoholi tarvitamisest välja hoopis selle kuritarvitamine. Seetõttu kanget üldse ei pane ja õlut, veini võimalikult harva. Just harva, sest vähe ei kuku kunagi välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu president on vist silmaklappidega inimene? Ta kommenteerib fitness rates: Tundub lõpuks, et noor põlvkond hakkab ka välja ilmuma. Vanurid pakkige asjad ! 10p.!

Kes peitub küll selle kauni kasutajanime taga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kasutate steroide siis võite 20 aastasel välja näha juba selline: http://fitrate.fitness.ee/index.php?userna...o&phid=8709

Mögise vähem! Maksa selle 20 aastase venna kontroll kinni, tee temaga vastav leping, et kui proov on positiivne maksab ta selle testi sulle 10x kinni. Kui see on tehtud ja sul on õigus mölise palju suudad. Seniks hoia oma lollused endale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.haigekassa.ee/files/est_kindlus...kehas_final.pdf

Mis on alkoholi kuritarvitamine?

Alkoholi kuritarvitamine on kergem häire kui sõl-

tuvus. Kuritarvitamine ehk väärtarvitamine võib,

kuid ei pruugi eelneda sõltuvusele. On inimesi,

kes võivad pikka aega alkoholi kuritarvitada, ilma

et neil areneks sõltuvus. Kahjuks ei osata prog-

noosida, kellele saab alkohol saatuslikuks ja kes

võib juua ilma drastiliste tagajärgedeta.

Kuritarvitamisele viitab see, kui viimase 12 kuu

jooksul on esinenud üks või rohkem järgmistest

tunnustest:

1. korduv alkoholitarvitamine, mis põhjustab

rollihäireid tööl, kodus või koolis: töökollek-

tiivi- või pereliikmena kohustuste hooletusse

jätmist, töölt või koolist puudumist

2. korduv tervise ja elu ohtu seadmine, näiteks

purjuspäi autojuhtimine, masinate või mehha-

nismidega töötamine

3. alkoholi korduva kasutamisega seotud õigus-

likud probleemid, näiteks purjusolekust tingi-

tud arest

4. alkoholi tarvitamise jätkamine, vaatamata kor-

duvatele ja püsivatele häiretele sotsiaalsetes

suhetes (nt alkoholi tarvitamisest tekkinud

ebakõlad abikaasaga või olmerüselused ja

kaklused)

Alkoholi tarvitamine on sõltuvus... 100%.

Sõltuvusel on lihtsalt erinevad staadiumid.

Mõned inimesed jäävad üsna pikalt ühele või teisele staadiumile pidama, mõned degenereeruvad tunduvalt kiiremini. Kuid mürk jääb mürgiks.

I osa lugedes, tundus küll tekst väga kohatu. ..ja seda veel nimetatakse eetikakomisjoniks. Igal inimesel on oma võimetepagas ja mingi osa sellest kuulub nn "kriisiabi" ...või "ellujäämispaketi" koostisse. Tarvitades nn "aineid", mis te tõesti arvate, et teist saavad üliinimesed? :lol:

Ei...te lihtsalt kulutate oma "ellujäämispaketti".

Kas sport on seda väärt? Ei ole...

Alatasa, erinevates oludes, tuleb mulle meelde nõukaaegne hüüdlause "Me ei palu looduselt armuandi! Me võtame!!"

Võtate te jeee....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mögise vähem! Maksa selle 20 aastase venna kontroll kinni, tee temaga vastav leping, et kui proov on positiivne maksab ta selle testi sulle 10x kinni. Kui see on tehtud ja sul on õigus mölise palju suudad. Seniks hoia oma lollused endale.

Andke andeks minu lihtsameelsust, aga miks teda võistlustel siiamaani näha ei ole olnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andke andeks minu lihtsameelsust, aga miks teda võistlustel siiamaani näha ei ole olnud?

Aga miks peaks olema . Vahelduseks hea ju kui mõni teeb enne normaalse vormi ja siis läheb võistlema . Või peab kõigepealt võistlema ja siis trenni tegema hakkama ? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks peaks olema . Vahelduseks hea ju kui mõni teeb enne normaalse vormi ja siis läheb võistlema . Või peab kõigepealt võistlema ja siis trenni tegema hakkama ? :lol:

Kui on tarvitanud, siis on see tema oma probleem. Nii ennasthävitavalt edevaks ei maksa minna.

Kui ei ole tarvitanud... siis ei ole mõtet ka karjuda ja kiljuda, et liiga tehakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Mida kõrgemalt kukkuda, seda kuulsusrikkam saatus" :)

Herakleitos

Mida kõrgemalt kukkuda, seda väiksemad tükid jäävad. :lol:

Aile Kuuda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venelastel on vanasõna - "Ne poiman, ne vor" ehk kui pole kätte saadud ja süüd tõestatud, ei ole varas. Keegi ei saa kellegi peale näpuga näidata ega avalikult süüdistada, kui selleks puudub tõestusmaterjal. Kui Mihkel tuleb võistlema ja tundub peakohtunikule kahtlane, saadetakse ta proovi andma ja kogu lugu. On proov positiivne, on asi selge. Negatiivse prooviga sama lugu. Lihtne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Venelastel on vanasõna - "Ne poiman, ne vor" ehk kui pole kätte saadud ja süüd tõestatud, ei ole varas. Keegi ei saa kellegi peale näpuga näidata ega avalikult süüdistada, kui selleks puudub tõestusmaterjal. Kui Mihkel tuleb võistlema ja tundub peakohtunikule kahtlane, saadetakse ta proovi andma ja kogu lugu. On proov positiivne, on asi selge. Negatiivse prooviga sama lugu. Lihtne!

Lõuna-Eesti Lahtistel ei hakka seda proovi ilmselt keegi tegema.. aga külajutu tasandil kütab ilmselt kõvasti intriige :lol: Varsti võib ilmselt postimehest ka lugeda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõuna-Eesti Lahtistel ei hakka seda proovi ilmselt keegi tegema.. aga külajutu tasandil kütab ilmselt kõvasti intriige :lol: Varsti võib ilmselt postimehest ka lugeda..

Mmm... külajutud.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõuna-Eesti Lahtistel ei hakka seda proovi ilmselt keegi tegema.. aga külajutu tasandil kütab ilmselt kõvasti intriige :lol: Varsti võib ilmselt postimehest ka lugeda..

No Lõuna-Eesti omadel ta vist ei võistle ka, sain ma aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No Lõuna-Eesti omadel ta vist ei võistle ka, sain ma aru?

Ahjaa.. "külalisesineja"... :lol:

Loo lühike ja isekas moraal : muretse rohkem enda ja vähem teiste murede pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõuna-Eesti Lahtistel ei hakka seda proovi ilmselt keegi tegema.. aga külajutu tasandil kütab ilmselt kõvasti intriige :lol: Varsti võib ilmselt postimehest ka lugeda..

Oeh...Inimesed armastavad intriige. Kui mujalt ei leidu, mida kiruda või arutada, vaadatakse seebikaid.

Foorumi külastatavus on igastahes tõusnud :) ...kui jesuiitlikult asjale läheneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks peaks olema . Vahelduseks hea ju kui mõni teeb enne normaalse vormi ja siis läheb võistlema . Või peab kõigepealt võistlema ja siis trenni tegema hakkama ? :lol:

Kui see nii lihtne oleks, siis ei jääks ju keegi võistlustel dopingukontrollis vahele. Asi see välja arvestada on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ju siis on eriline talent... Kalmusel kogu aeg sama jutt: maksa test kinni. Kui Jokeri puhul teema sinnamaani jõudis bonsuna.com foorumis, et oldi valmis test kinni maksma, siis oli kõigil suu vett täis ja teema kustutati!

Alati on kiirelt-suureks meeste puhul kerge kahtlus, et kuidas ja mis tagab sellise tohutu arengu.

Vblla suur talent, vblla paneb kama... teeks testi, siis saaks selgust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nö Talentide puhtuse testimiseks võiks foorumi peale testiraha kokku saada küll :lol: Iga "suupoolik" kes kõva "arvaja" on .. paneb 50 kulli oma sõnade "katteks" ja test saab tehtud nagu naksti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nö Talentide puhtuse testimiseks võiks foorumi peale testiraha kokku saada küll :lol: Iga "suupoolik" kes kõva "arvaja" on .. paneb 50 kulli oma sõnade "katteks" ja test saab tehtud nagu naksti :)

Iseenesest sugugi mitte halb mõte.

Kuidas säilitada organisatsiooni läbipaistvus, erapooletus jne on juba eraldi probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma isiklikult ei usu, et ükski koll selle ideega kaasa läheb ,kohe hakatakse ajama mingit pläma inimõiguste rikkumisest jnejnejne. Mul savi kes paneb kama, kes ei, aga lihtsalt mingit pläma õigest toitumisest ja unest jne ple mõtet ajada, noored loevad ja mõtlevad siis et peaks ikka ühe muna rohkem hommikul sööma et kasvada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka minu suunas on kunagi roidimärkuseid pillutud. Kui kellelgi tõsine huvi või kahtlus on, siis ma olen küll nõus testitud olema. Aga noh, siin suurte meeste kõrval pole ma ilmselt teemaks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka minu suunas on kunagi roidimärkuseid pillutud. Kui kellelgi tõsine huvi või kahtlus on, siis ma olen küll nõus testitud olema. Aga noh, siin suurte meeste kõrval pole ma ilmselt teemaks :)

No ma käisin augustis kokkutulekul, kus üks klassivend küsis (enne seda vabandas ette ja taha), et kas ma süstin ka midagi :lol: Ja ma pole ju miski suur koll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma käisin augustis kokkutulekul, kus üks klassivend küsis (enne seda vabandas ette ja taha), et kas ma süstin ka midagi :lol: Ja ma pole ju miski suur koll :)

mis vastus oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×