Jump to content
kkristjan

Arginiin

Recommended Posts

olen 3 korda võtnud 2 aasta jooksul ja väga rahul. sellest no brand arginiinist jätkub ikka päris kuuks ajaks ja rohkem polegi vist eriti mõtekas võtta. toime on suht korralik, parandab vereringet ja suurema rasva protsendiga inimesel tulevad ka veresooned ilusti nahaalt välja. olen kuulnud et võistlevad kulturistid võtavad ka vahetult enne võistlusi et paremat visuaalset tulemust saada. kasu on muidugi ka trenni tehes, kuna parandab verevarustust, ei tõsta vererõhku, saab ilusti kükki ja tõmmet teha ilma et pea ringi hakkax käima :(

ise arvan et kui teha 1-2 kuuri aastas sis täiesti ok asi. hinna ja kvaliteedi suhe on vägahea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 3 korda võtnud 2 aasta jooksul ja väga rahul. sellest no brand arginiinist jätkub ikka päris kuuks ajaks ja rohkem polegi vist eriti mõtekas võtta. toime on suht korralik, parandab vereringet ja suurema rasva protsendiga inimesel tulevad ka veresooned ilusti nahaalt välja. olen kuulnud et võistlevad kulturistid võtavad ka vahetult enne võistlusi et paremat visuaalset tulemust saada. kasu on muidugi ka trenni tehes, kuna parandab verevarustust, ei tõsta vererõhku, saab ilusti kükki ja tõmmet teha ilma et pea ringi hakkax käima :(

ise arvan et kui teha 1-2 kuuri aastas sis täiesti ok asi. hinna ja kvaliteedi suhe on vägahea.

Kui see üks purk ära süüa siis kaua pausi peab tegema? Kas nagu kreatiiniga et üks kuu v?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isenest ei ole arginiini vaja võtta kuuridena. Arginiin töötab siis, kui teda tarvitada regulaarselt.

Põhilised arginiini toimed organismile

Võimaldab sünteesida lämmastikoksiidi

Aitab parandada kahjustatud kudesid

Aitab vähendada vererõhku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isenest ei ole arginiini vaja võtta kuuridena. Arginiin töötab siis, kui teda tarvitada regulaarselt.

Põhilised arginiini toimed organismile

Võimaldab sünteesida lämmastikoksiidi

Aitab parandada kahjustatud kudesid

Aitab vähendada vererõhku.

Kas ta siis aitab kasvatada lihast ja jõudu või ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EI taha küll party pooper olla, kuid ise ei tundnud mingit mõju :(

Endal ka suht sama asi, et veresooned niigi väljas pidevalt, et osadele ilmselt see arginiin on lihtsalt lusikatäis mett meepurki ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal ka suht sama asi, et veresooned niigi väljas pidevalt, et osadele ilmselt see arginiin on lihtsalt lusikatäis mett meepurki :)

5g ennem trenni.

Mul on ainult käsivarrel veresooned väljas olnud. Kui hakkasin arginiini võtma, tulid veresooned õlgadele ja biitsale ka ja jalgadele jne... :D Dieedi ajal isegi sixpackile. Hakkasin arginiini koos beta-alaniiniga võtma. Tegin seeriaid ja jõudu jäi koguaeg üle. Nüüd tegin kreatiini kuuri ja ainult uued seeriate rekordid tulevad ja energiat on ülegi ;) Muidugi massi on ka 7 kg juurde tulnud, kuid vorm lubaks isegi lavale minna. Selles suhtes, et see kaalutõus on läinud õigesse kohta, mitte oluliselt naha alla ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleksin lohutuseks neile, kes selle mõju ei tunne, et ega seda ei saagi tunda. Ainuke mida Sa konkreetselt tunned, on Beta-alaniin ja no suuremas koguseis mingeiud erguteid ka. Millal Arginiini tõhusust saab tunnistada on ~poole aasta pärast.

Kehtib siingi ütlus, et ega enne aru ei saa, kui kasutamist ära ei lõpeta. Samas kahjuks pole meil kunagi võimalik võrrelda millegiga, et kuidas oleks areng olnud siis, kui poleks Arginiini kasutanud.

Kuna Arginiin soodustab kasvuhormoonide sünteesi ja kuna lihaskasv on öösiti tõhusaim, siis üks kord võtta kindlasti ka enne magamaminekut.

Ja No Brand arginiini kohta niipalju, et jah, jääkülma apelsinimahlaga on päris talutav aga ma soovitan Teil kindlasti hoiduda sellest pulbri kujul manustamisest- lahendamata. See lihtsalt söövitab Teie suu ära. Miks see nii teeb? Huvitab mind ennastki... väga.

Oskab keegi aimata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihaskasv pole mitte öösiti tõhusaim, vaid magades ainult toimubki. Ei meenu ainult, kas see oli R3 staadiumis.

Mul erilist usku pole arginiini, aga profülaktika mõttes võib proovida ka eraldi/suuremas koguses manustamist.

Seni on kogused olnud pigem elementaarsed, mis eri segudes on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihaskasv pole mitte öösiti tõhusaim, vaid magades ainult toimubki. Ei meenu ainult, kas see oli R3 staadiumis.

Mul erilist usku pole arginiini, aga profülaktika mõttes võib proovida ka eraldi/suuremas koguses manustamist.

Seni on kogused olnud pigem elementaarsed, mis eri segudes on.

Ainult öösiti?

Kuidas on kogaueg toimuva valgusünteesiga?

Uudishimulik nagu olen...

Küsija suu pihta ei lööda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hakkasin ise ka Janika soovitusel L-Arginiini võtma mõned päevad tagasi. Maitse on tal tõesti väga vastik, aga praeguse seisuga tundub, et asi toimib. Võib-olla on tulemuste kasv soetud millegi muuga, aga ma siiski arvan, et arginiin aitab ka kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega arginiin (ja üldse lisandid :D ) pole mõeldud vaid kasvamiseks. Ka dieedi ajal on lihaste suurem varustatus hapniku ja toitainetega ja suurem jääkainete lihasest ärakandmine soovitavad efektid. Rääkimata toimest kasvuhormoonile jne jne.

Arginiini kõige tuntavam mõju avaldub ikka trenniaegses lihaspumbas. Seda kui palju su kasvuhormooni tase nüüd tõusis või kui palju jääkaineid lihasest ära kantakse sa ju otseselt ei tunne ega mõõta saa. Mõni peabki ainukeseks mõttekaks lisandiks kreatiini, sest see aitab vee sidumise tõttu kiiresti märgatavalt kaalu tõsta. ;) Samas osadel see kaal samamoodi ka kaob, kui kreatiin välja võtta. Mina isiklikult tarbin nt aasta ringi BCAA aminohapepid enne ja peale trenni. Ei saa öelda, et need toimiksid nagu No-Xplode vms, et trenniks kohe laksu sisse annavad. See polegi nende eesmärk. Eesmärgiks on pidevalt ja pikaajaliselt hoida valgusünteesi taset kõrgemal, kiirendada taastumist ja kasvatada lihast. Efekt ei ole märgatav päevadega, kuid samas ei ole pärast tarbimise lõpetamist ka mingit tagasilangust. Juba vanarahvas ju teadis: mis kiirelt tulnud, see kiirelt läinud.

Nii palju siis sellest.

Rõveda maitsega pole mitte ainult No brandi arginiin vaid pulbri kujul arginiinid üldse.

Kes seda ei talu, võib ju võtta Aminostari Nitric Oxide, mis on kapslites.

Ahjaa: ükskord olen ka seda kõrvetavat efekti tundnud. Lihtnepoiss nagu ma olen, võtan alati kõiki lisandeid lihtsalt lusikaga suhu. Too kord võtsin arginiini veel AC-Cga segi ja sõin/jõin vist midagi veel, igatahes mõjus arginiin suule nagu rabarber. :) Mõtlesin, et olen ainuke, kel seda juhtunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kapseldusmasin abiks ? Või mitte osta NO-brandi ja osta näit. Aminostari Nitric-Oxide kapsleid ! Kirp jõudis osaliselt viimase mõttega juba ette!

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan argiini alates kevadest ja olen tulemusega väga-väga rahul. On suurenenud lihasmass ja -jõud, paranenud aeroobne sooritusvõime ja kehakaalu olen suutnud hoida stabiilsena. Kaal on sama ja jõudu-lihassmassi on lisandunud, rasvkude üldpildis märgatavalt vähenenud. Võtan 8g enne trenni ja 8g enne magama minekut. Joon peale vett, olen selle maitsega harjunud ja ei sega enam üldse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×