Jump to content
Aimar Kuusnõmm

K: Kükitrikoo

Recommended Posts

Täna trennis juhtus nii, et 290kg kükkides minu trikoo ragises ja tegi väikese augu :D Aga võistlusmäärustikus on kirjas et katkise trikooga võistelda ei tohi ja uut kusagilt võtta pole :D

võistlused toimuvad juba 1,5 nädalapärast. Seega on väga vähe aega. Mõtlesin, et äki leidub mõni minumõõtu jõutõstja kes saaks oma trikood laenata, et sel võistlusel ära käia.

Kehakaal 75 jalaümbermööt 60-61 pikkus 171. Vanal trikool oli numbriks 34 aga see oli 2006a. Viimati sai proovitud 36 centrioni see ei läinud selga ja 40 on suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna trennis juhtus nii, et 290kg kükkides minu trikoo ragises ja tegi väikese augu :D Aga võistlusmäärustikus on kirjas et katkise trikooga võistelda ei tohi ja uut kusagilt võtta pole :D

võistlused toimuvad juba 1,5 nädalapärast. Seega on väga vähe aega. Mõtlesin, et äki leidub mõni minumõõtu jõutõstja kes saaks oma trikood laenata, et sel võistlusel ära käia.

Kehakaal 75 jalaümbermööt 60-61 pikkus 171. Vanal trikool oli numbriks 34 aga see oli 2006a. Viimati sai proovitud 36 centrioni see ei läinud selga ja 40 on suur.

mul on kükitrikoo ,must,soome oma kasutamata,METAL.Paks materjal,numbriks on kirjutatud pastakaga 42,mis tõenäoliselt ei ole õige. Minu võistluskaal on -82,5,pikkus on mul 178 See trikoo ei tule mul puusadest üles ja seetõttu ei saa ma seda selga. Võiksid proovida. mobiil 53337271. Elan Läänemaal-Ristil. Kalev Teder.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×