Jump to content
Char27

Trenniplaani kohta küsimus

Recommended Posts

Plaan hakata uuesti trenni tegema ja hetkel selline plaan, kuidas te kommenteerite, kas nii oleks normaalne.

Põhimõtteliselt ongi siis nii, et 5 korda nädalas trenn.

3 korda nädalas jõutrenn ja aeroobne 2 korda nädalas.

Jõutrenni kava on võetud siit samast lehelt. 3 päeva kava edasijõudnutele. Aeroobne trenn on vähemalt 1 tund jooksmist ( pigem rahulik sörk ) järjest.

Ülepäeviti siis jõutrenn/aeroobne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui pikk see trennist paus oli? Kõik oleneb sellest.

noo ma tegin vist 2 kuud viimati jutti trenni muidu ainult ja umbes vahel jooksmas käinud ja nüüd vist paus oli ka mingi 2 kuud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vahel lihtsalt jooksmas käidud siis võta ikka algajate kava ja kui mingi aja möödudes tunned ,et jääb lahjaks siis võta järgmine. Ega see kui sa edasijõudnute kava võtad midagi kiiremini kasvata lihtsalt koormad ennast liigselt üle . Üle trennipäeva muidu aeroobne ok, aga pööra tähelepanu kindlasti SÖÖGILE (selle kohta siin piisavalt infi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kui ma seda aeroobset teen, mida ma peaksin täpselt tegema..

jõusaalis on ratas, jooksulint ja siis see mingi käepidemetega jooksu/sõtkumis asi

ma algul mõtlesin, et jooksen 1h aega..aga äkki 30 min jooksed ja 30 min ratast?

mis te soovitate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui ma seda aeroobset teen, mida ma peaksin täpselt tegema..

jõusaalis on ratas, jooksulint ja siis see mingi käepidemetega jooksu/sõtkumis asi

ma algul mõtlesin, et jooksen 1h aega..aga äkki 30 min jooksed ja 30 min ratast?

mis te soovitate?

Kas sa kusagil õues metsas/pargis ei tahaks pigem joosta kui kusagil toas trenažööril vändata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa kusagil õues metsas/pargis ei tahaks pigem joosta kui kusagil toas trenažööril vändata?

no mai tea, kui need masinad seal on, siis võin küll neid kasutada pigem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no mai tea, kui need masinad seal on, siis võin küll neid kasutada pigem

Sellisest loogikast ma küll aru ei saa: eelistad neid puhtalt selle pärast et nad on olemas. Õues saaksid sa veel näiteks värsket õhku hingata ning liikuda muutuvas ümbruses, mitte kusagil toas kus pilt on kogu aeg sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellisest loogikast ma küll aru ei saa: eelistad neid puhtalt selle pärast et nad on olemas. Õues saaksid sa veel näiteks värsket õhku hingata ning liikuda muutuvas ümbruses, mitte kusagil toas kus pilt on kogu aeg sama.

Iga inimene teeb seal trenni, kus talle paremini sobib. Trenn peab olema meeldiv tegevus, mitte pealesunnitud. Vastasel juhul ei suuda inimene ennast just eriti kaua sundida ja jäävad trennid vahele ning lõpuks sootuks ära.

Isiklikult olen Sinuga 100% nõus, eelistan alati väljas treenimist tubasele õhkkonnale ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×