Jump to content

Recommended Posts

Kui sa mingi tavaline hobikorras saalis k2ija ja kogud massi,

tuleb kindlasti kasuks, eriti hea on peale trenni ja hommikuti, kui kiirete sysikate vajadus on suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa mingi tavaline hobikorras saalis k2ija ja kogud massi,

tuleb kindlasti kasuks, eriti hea on peale trenni ja hommikuti, kui kiirete sysikate vajadus on suurem.

Haige nali!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa mingi tavaline hobikorras saalis k2ija ja kogud massi,

tuleb kindlasti kasuks, eriti hea on peale trenni ja hommikuti, kui kiirete sysikate vajadus on suurem.

:) Kui sa ei käi saalis ja kogud seda õllelihast ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jutt k2is saalisk2ijast, nagu ma mainisin,

ja PTlondon kus sa seda nalja n2gid?

Sai on yks halvimaid toite, kust kaloreid ammutada, ega sepik sugugi parem pole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mismoodi see lihasmassi arengut ka soodustab, ;)

Tegelikult Evelin Ilves on rukkileiva osas suure töö ära teinud. Ma ise läksin ka rukkileiva kultusega kaasa. Nüüd lausa kahju, et seda eriti heaks ei peeta ;) Aga vast tervislikum ja kasulikum ikka, kui sai? Kui leiva sisse panna peekonitükikesi ja mandleid :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult Evelin Ilves on rukkileiva osas suure töö ära teinud. Ma ise läksin ka rukkileiva kultusega kaasa. Nüüd lausa kahju, et seda eriti heaks ei peeta ;) Aga vast tervislikum ja kasulikum ikka, kui sai? Kui leiva sisse panna peekonitükikesi ja mandleid :P

Tähendab ...

ise olen viimasel ajal ,üle mitme aasta,leiba tarvitama hakanud.Minu puhul aitab 3-4 viilu päevas lihaskrampide vastu.

Aga teema-algataja küsis ju,et kas sai aitab kaasa lihasmassi kasvule, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks veel ka pole eriti poelettidelt päris rukkileiba saada, enamus ikka mingi pisike protsent rukist ja ülejäänu nisu:-(

Kiudaineteks tarvitan hommikuses omletis pisut nisukliisid, piisab küll lisaks 800gr köögiviljadest ja igasugu pähklitest, kookoshelvestest jne saadavatele.

Daemonium, kas pole lihaskrampide vastu magneesiumit proovinud, minul aitas/aitab.

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Daemonium, kas pole lihaskrampide vastu magneesiumit proovinud, minul aitas/aitab.

Olin isegi lihaskrampidega kimpus varem, kuid hakkasin kasutama mineraalvett(mis sisaldab ka magneesiumi) ja on probleem lahenenud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks veel ka pole eriti poelettidelt päris rukkileiba saada, enamus ikka mingi pisike protsent rukist ja ülejäänu nisu:-(

Õigus! Aga selle vastu aitab see, et küpseta ise leiba ;)

Väike OT, aga fitnessistid leiba eriti kasulikuks ei pea aga miks? Mis selles nii halba sisaldub? Kas ise leiba küpsetades saaks seda halba asja vältida, või on asi rukkijahus???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massiperioodil on leib igati omal kohal, hea mugav süüa ja säilib hästi. Putrusi jne igal ajal pole mugav võtta näiteks. Ma pole küll fitnessist, kuid ka aeg ajalt dieedil ja minul on dieedi ajal näiteks praktiliselt kõik viljatooted väljas, ei näe vajaduslt lihtsalt, köögiviljadest saab kõike mida vaja, ning lisaks mitte liigselt kaloreid. Kiudainete kohta kirjutasin juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi ootax argumenteeritud fakte, et sai/sepik või kasvõi leib soodustab kuidagi lihasmassi arengut

Ootaks isegi fakti üks kõik, millise toiduaine kohta, et soodustab lihasmassi arengut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õigus! Aga selle vastu aitab see, et küpseta ise leiba ;)

Väike OT, aga fitnessistid leiba eriti kasulikuks ei pea aga miks? Mis selles nii halba sisaldub? Kas ise leiba küpsetades saaks seda halba asja vältida, või on asi rukkijahus???

Teen ise leiba omatehtud leivajuuretisest. Teine aasta läheb. Oma leiba saab teha kõrgema toiteväärtusega kui kaubanduses pakutav. Idandage teri, lisage kõikvõimalikke seemneid jne. Linnasejahud...

Kui nisule allergiat ei ole, siis ei ole ju täistera variant üldsegi halb. Muudab leiva tekstuuri.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen ise leiba omatehtud leivajuuretisest. Teine aasta läheb. Oma leiba saab teha kõrgema toiteväärtusega kui kaubanduses pakutav. Idandage teri, lisage kõikvõimalikke seemneid jne. Linnasejahud...

Kui nisule allergiat ei ole, siis ei ole ju täistera variant üldsegi halb. Muudab leiva tekstuuri.

Tegin ise ka vahepeal aktiivselt leiba. Siis aga suretasin juuretise ära ja nüüd on asi sinnapaika jäänud. Aile, saan aru, et kui leiba teha siis vähese suhkru ja soolaga, lisada sinna kõikvõimalikke kasulikke asju (kreekapähkleid, nisukliisid, jnejne) siis leib on ikkagi hea-kasulik-tervislik asi? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×