Jump to content
Rebane

Uus sport - Liquid Mountaineering ;P

Recommended Posts

Kas võib nüüd eesootaval suvel ka näha hullunuid eestlasi sööstmas üle jahedate kodumaa järvede, seda näitab aeg.

Seniks siis aga midagi vaatamist -

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pakub ju täitsa konkurentsi ühele teisele spordialale nimega "Lendamine ilma abivahenditeta" ... oluliselt vähem vigastusohte ja samas saad midagi üleloomulikku teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Julm hinnang suht andekale asjale (minu arvamus.)

Mis seal andekat on? Kutid jooksevad mööda lauda järve ja siis ajavad tõsise näoga mingit "kägu" sinna juurde...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis seal andekat on? Kutid jooksevad mööda lauda järve ja siis ajavad tõsise näoga mingit "kägu" sinna juurde...

Noh, asi paistab usutav ju välja. Tõsise näoga juttu rääkida.. ja kokku lõigatud. Näib vägagi usutav ju välja. Idee on geniaalne - jookse mööda vett. No maitea, annab midagi paremat ju välja mõelda. Selline siksti-fifty tunne - tahaks uskuda jubedalt peale sellist lõiku, et asi käibki nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle lihtsalt tundus, et kommentaarid "gay ja fake" või "labane" ei oma arvamustena erilist väärtust - neid kommentaare võiks samuti labasteks tembeldada. Nali võib ju lihtsakoeline olla, aga oskuslik videotöötlus ja aeg/vaev mis kogu projekti pandud, annavad sellele sügavama mõõtme. Võrreldes siis näiteks mõningate meie oma Maarjamaa naljameestega.

Aga nagu Rebane nagu ütles. Tekib tahtmine uskuda, et nii ongi... ja iseenesest miks mitte?! Sinu enda fantaasia olgu sulle piiriks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest päris cool asi ikka:) Esmane wow-effekt oli päris hea.

Ja KUI tegemist on viraalse reklaamikampaaniaga, siis üsna geniaalne ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, kui ma nii umbes 15 aastane olin, siis vaatasime rohutirtsu ja mõtlesime sõpradega ka, et mis oleks kui hakkaks hüppama. Alguses hüppasime nii 50-60 cm, siis aga pingutasime rohkem ja asi edenes - suve lõpuks hüppasime 5 korruselise maja katusele... kuna aga trepist alla kõmpida oli tüütu, siis lõpetasime asja ära ja otsisime uusi tegevusi. Kahjuks sel ajal meil kaamerat kellelgi polnud :)

Vat missugune idee - tehke filma valmis, luban siin avalikult, et mingisugust autoritasu idee eest ei soovi!

Muudetud kasutaja Undionu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks see päris ei võiks olla?

Kõik teavad ju kuis vesi omab kandvat effekti küll ja küll. Solguta rahulikult käsi läbi vee - kõik ok. Samas löö nüüd labakäega tugevasti veepinnale.

Tekib kandev effekt - justkui lööksid vastu kõvat pinda. Seepärast mehed seal nõnda jalgadega tipivadki. Suurem sammusagedus ning tugev kokkupuude veepinnaga.

Jalatsite koha pealt ei oska midagi juurde mainida. Kui neil on täielikult vett-tõrjuvad jalatsid, annab see pindpinevustegurit vaid juurde.

On olnud videosid küll, kuis motikad suurel kiirusel vette sõites kuni mõnikümmend meetrit veepinnal sõita võivad. Samuti veesuusad...

Seal on loomulikult kiirused tunduvalt suuremad, kuid mehet kasutasid kavalust. Küll mitte väga suures mastaabis, kuid joosti vette kaarega.

See annab juurde kesktõmbekiirenduse ning spinnist kätte saadava güroskoopse-efekti.

Kõiki neid jõudusid ning tingimusi liites mina asjal takistust ei näe. Peaks ehk isegi proovima.

Siit koorub muidugi küsimus, et kui Jeesus üle vee kõndis, tegi ta äkki seda paganama kiiresti joostes? ;-)

Paneme Bolti vee peale jooksma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaks ehk isegi proovima.

Loe blogi ka. Seal on täpsemalt veel kirjas, et vaja on jahedamat vett ja jalg peab vee peal liuglema mitte plärts täistallaga peale vajutama. Seal oli vist veel peenemaid nüansse. Head proovimist kõigile. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest päris cool asi ikka:) Esmane wow-effekt oli päris hea.

Ja KUI tegemist on viraalse reklaamikampaaniaga, siis üsna geniaalne ikka.

Hi-Tec'i varjatud reklaamiga peaks olema tegu, härrased üritavad põhimõtteliselt ikkagi ideoloogiat ja tosse müüa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, kui ma nii umbes 15 aastane olin, siis vaatasime rohutirtsu ja mõtlesime sõpradega ka, et mis oleks kui hakkaks hüppama. Alguses hüppasime nii 50-60 cm, siis aga pingutasime rohkem ja asi edenes - suve lõpuks hüppasime 5 korruselise maja katusele... kuna aga trepist alla kõmpida oli tüütu, siis lõpetasime asja ära ja otsisime uusi tegevusi. Kahjuks sel ajal meil kaamerat kellelgi polnud :)

Vat missugune idee - tehke filma valmis, luban siin avalikult, et mingisugust autoritasu idee eest ei soovi!

Novot. Üle ei tasu ka asjaga pingutada. Räägiksid sa meile 2 korrulise maja katusest, siis ehk meibi mängiks välja hea jutuga. Aga 5 on on tiba palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×