Jump to content
davlenije

huvitav lugu

Recommended Posts

selline huvitav lugu, et parem pool on suurem, kui vasak.ma mõtlen selga. tüdruk märkas...tegi pilti ja ongi päris korralikult näha. tegin seljale korraliku trenni hiljuti.

tänud vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline huvitav lugu, et parem pool on suurem, kui vasak.ma mõtlen selga. tüdruk märkas...tegi pilti ja ongi päris korralikult näha. tegin seljale korraliku trenni hiljuti.

tänud vastuste eest!

Mul on jällegi äärmised jalad pikemad kui keskmine, tüdruk märkas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on jällegi äärmised jalad pikemad kui keskmine, tüdruk märkas ;)

Ära muretse -toitumine korda ja õige trenn ning varsti on kõik jalad ühepikkused (tüdruk ütles) :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma olen igate pidi proportsioonist väljas.Parem pool on suurem (käsi,selg,jalg).Vask pool on aga tugevam ja pilt on teravam.

Lisaks vasak jalg paremast lühem, mille tõttu peaksin kandma treeningut tehes lisatuge, aga otseloomulikult laiskuse tõttu ma seda ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin koolis arstiläbivaatusel koos trennikaaslasega ja ta ka mainis, et meil mõlemal on vasak seljapool suurem. Arvas, et ju me teeme midagi valesti :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahetada kangiga harjutused hantlitega harjutuste vastu. Ehk annab ühte poolt niimoodi rohkem treenida?

Naljatate tõsise asjaga...

Hantlitega harjutusi küll, kuid :

1. Alustage alati nõrgema poolega.

2. Tehke tugevama poolega alati sama raskusega ja sama arv kordusi, kui suutsite teha nõrgema poolega.

3. Jälgige oma igapäevast kehahoidu nii istudes, seistes kui ka kõndides.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatav asümmeetria võib ka olla juba kaasa sündinud.

Suur mõju on lapsepõlve (ja hilisemal) spordiharrastusel - tennis nt., aga tegelikult kõik.

Ma ise ka paras väärakas:) nüüd üritan korrigeerida mõningaid asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ütles arst kunagi, et mul on üks õlg madalamal kui teine, ei tea, ise nagu aru ei saa.

No see on äkki ainult mingi 1 kraad madalamal,ega siis ei saaksi ise aru sellest :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×