Jump to content
Indrek2

Lemmik lood!!!!

Recommended Posts

otsustasin avada uue teema, kust saavad kasu kõik!!!

Asi on selline et kõik kasutajad pangu oma 3 lemmikut lugu siia üles.

Ja siis igaüks võib leida omale paar uut lahedat lugu juurde mille saatel trenni teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

M.O.P - New Jack City

HIM - Wicked Game

Roxette - Sleeping In My Car

Maitse asi täiesti. Ja üleüldse ega saalis on ka ju erinevaid tujusid ja pidevalt ei taha kuulata mingit raiumist või räppi. Kõik on ju tujus kinni, kas tahad seda või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm... kuulasin siin eelpool toodud lugusid ja vaatan ja jäi mulje, mis muusikat te tahate :) No kui nii, siis hakkake aga Tharaphita (Eesti bänd, mis on metsikult super) ja muidugi Slayer.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kuulan seinast seina aga jõusaalis on Rammstein üle kõige:

1. Rammstein - Sonne

2. Rammstein - Du Hast

3. Rammstein - Ich Will

4. Rammstein - Feuer Frei!

5. Rammstein - Sensucht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

slipknot - wait and bleed

rob zombie - superbeast

motörhead - the ace of spades

static-x - black and white

tglt jaah, neid lugusid suht palju, mis meeldib ja mille saatel hea oless pungestada.

a kahjuks krdi vähe neid mängitakse.

planetis on aegajalt siuke saast muusika, mille saatel võiks, krt ma ei teagi, naisele hinge puistada, aga mitte trenni teha.

lähed trenni hea tundega ja siis 10 minutit hiljem võitled unega... fuka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise eelistan kas hip-hop v metalli siis. Zombie on hea, manson jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiks nii: mis muusika mängib teie saalis ja mis teile meeldiks, et mängiks?

Endal nii, et eelmises saalis mängis peamiselt raadio Sky+ ja Uuno. See oli väga hea :) Mängis vaikselt ja oli huvitav kuulata.

Nüüd uues saalis, mängib pidevalt mingi tablett (trance jms.) see aga ei meeldi mulle üldse. Rääkisin seal administraatoriga, see arvas et enamikele see meeldib ...

Ise kaalun saali vahetust, kahju ainult sest saal on tehnika poolest väga hea.

kas on mingit standardit, mis muusika spordiklubides peaks olema? tean et kõva muusikat loetakse sama kahjulikuks tervisele kui tööstusmüra (mõõdetakse ühtemoodi). Ise eelistaks kui poleks üldse muusikat või vaikselt mängiks mõni raadio.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minule isiklikult meeldib just selline muusika nagu tuleb sky-st ja uno-st. Kõva muusika eriti ei meeldi. kui keegi viitsib võiks panna siia samasuguseid laule nagu pani Bert. Selline muusika meeldib mulle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm teagi nüüd, lugusid mida kuulata on ikka omajagu ja lemmikuid sammuti.

Aga üks asi on kindel, kui kunagi peaksin lavale minema/tulema siis tuleksin "Linkin Park - cure for the itch" loo saatel.

Seda lugu on ka kõige parem jõusaalis kuulata, mulle meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see trance on ikka kõige parem!!! uno ja sky+ on pidevalt sama jura ju massi muusika ja loll möla-et mis klubisse st. baatri täna õhtul pidu lähed panema ja muud juttu pole ja mingi krdi kampaania jura bullshitt raadiod! trance ruulib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oligi mu mõte et igaüks saax oma jõusaali muusikale lisa.

Muusikamaitseid on väga palju erinevaid niiet palun kõikidel inimestel panna siia oma lemmikud.

Isiklikult ütlen ära et mulle ei meeldi raske muusika vaid just trance vms. Panen paari päeva pärast ka oma lemmikud siia.

SUURED TÄNUD MATRIX

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×