Jump to content
big poppa pump

Soolhape

Recommended Posts

Milleks vajab inimene soolhapet kapslites? Ainus kapsel, mis soolhapet kannatab on klaaskapsel. Mille seedumises ma väga kindel ei ole, kuna maos toimib seesama soolhape.

Koperdasin netis ise kah mingi soolhappekapslite jutu peale ainult, et ma ei saa aru, kuidas saab kapsli sees olla soolhape kui seda kapslit peab väljast lahutama seesama soolhape. Sellisel juhul on 2 võimalust - kas kapsel läbib seedetrakti tervena või ei ole kapsli sees soolhape.

Kui sul on probleeme vähese maohappesusega, pöördu arsti poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anyone? Ralf, sa ei tea?

Milles probleem? Äkki saab millegi muuga asendada või midagi muuta vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milles probleem? Äkki saab millegi muuga asendada või midagi muuta vms?

Ma pakun, et tyyp luges acid test-i kohta ja kahtlustab et toitained ei seedi korralikult?! Õigus???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pakun, et tyyp luges acid test-i kohta ja kahtlustab et toitained ei seedi korralikult?! Õigus???

Yes indeed. Lugesin ja noogutasin mõne koha peal kaasa. Vertical ridges oli nagu see "märksõna", mis mind ajendas otsingule.

Sealt ei tahaks nagu ka hästi tellida, ning apteegi hinnad on ka parajad tõprad, seda enam, et seal pole eriti vägevaid toimeaineid seeski.

Sümptomeid mis oli välja toodud, esineb mul küll. Punkti pani see, et toodi välja see probleem enamiku sportlaste kohta, kes keha mingil moel ehitavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Yes indeed. Lugesin ja noogutasin mõne koha peal kaasa. Vertical ridges oli nagu see "märksõna", mis mind ajendas otsingule.

Sealt ei tahaks nagu ka hästi tellida, ning apteegi hinnad on ka parajad tõprad, seda enam, et seal pole eriti vägevaid toimeaineid seeski.

Sümptomeid mis oli välja toodud, esineb mul küll. Punkti pani see, et toodi välja see probleem enamiku sportlaste kohta, kes keha mingil moel ehitavad.

Uk-s on poes myygil, £15 90x200mg hcl/pepsin. Võin saata kui soovid, anna teada ja saadan konto andmed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge, varsti teeme sinuga kaupa siis.

Ise oled kasutanud?

Kui teeme siis teeme, endal on yx purk alati olemas, kasutan seda kui valgu/rasva dieedil olen, yx hommikul ja teine õhtul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kehv seedimine, siis joo kummeli teed. See tõstab mao happelisust. Ja vägagi effektiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×