Jump to content
Sign in to follow this  
laurell

algajate treeningkava

Recommended Posts

sooviksin alustada kaalulangetava treeninguga. algul tahaxin alustada jooksmas käimisega.kuidas ma peaksin toituma ja kui palju jooksma ning harjutusi tegema päevas.ja ehk oskate soovitada tõhusaid harjutusi.ette tänades!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa oled valinud jooksmise, siis soovitavalt kaalu langetusele oleks vajalik jälgida pulssi, see ei tohi väga kõrgele minna(mitte üle 150), kuna siis hakkab organism töötama anaerooses treeningus.Kindalsti peaksid toituma korrapäraselt , mitu toidu korda päevas kindaltel aegadel.Toidukorrad peaksid sisaldama kindasti valku(15-25 g), seda võiks saada lihast, piimatoodetest, munad, sellistest toiduainetest kus rasvasisaldus on madal.Süsivesikuid tarbi päeva keskel, jäta välja kartul, riis, makaronid, söö pigem juur-ja puuvilju, aga ära neid ka palju söö.

Milliseid harjutusi sa silmas pidasid?Jõusaali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pidasin silmas esialgu koduseid harjutusi.tahaxin enne jõusaali minekut koduselt treenida.kuid yht võin ma kyll öelda...kaalu langetada ja seda normis hoida on ikka maru raske!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koduseks treenimiseks osta endale M.Klamuse treening video, kus on kõik üksipulgi ette näidatud, siin foorumis jääksingi sulle muidu harjutusi seletama.Jah, ega kaalu hoidamine ja langetamine pole kerge, eriti kui tahtejõudu väheks jääb.Aga soovin seda siiski sulle.

EDU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Makaronid, riis ja kartul on liitsüsivesikud, mis imenduvad väga aeglaselt ja jätavad pikaks ajaks veresuhkru taseme kõrgele, kui tahad aga kaalu langetda, siis soovitan neid süüa korra nädalas, see eest aga võiksid süüa süsivesikutest juurvilju, puuvilju, neid ka päeva peale, mitte õhtul ene magama minekut.KIndalsti söö looma, linnu ja kalaliha, võimalikult kvsaliteetset, st vähe rasva ja palju valku.Piima toodetest soovitan lahjat kohupiima , kodujuustu, juustu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×