Jump to content
küsimärk

Pekk

Recommended Posts

No tõsiselt võib sind aidata personaaltreener - siit saad ikka näpunäiteid ja soovitusi . Ise samavanalt tõmbasin lõuga tublisti üle 30 ne kuid mingit lihastes keha küll ei olnud( kuigi kaal oli suht sama)-see pole küll mingi näitaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis harjutusi saan ma kodus teha just et lihast saada?? Muidu pean suht palju sööma ja peale trenni ka mingeid piimatooteid sööma? Tahaks homme juba teha trenni, on täpselt parajalt aega. Mõtlesin et teen suvel iga päev 100 kätekõverdust ja hüppe trenni, oleks vaja teada mis lihaseid veel treenida ja kuidas?:D

Muudetud kasutaja küsimärk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis harjutusi saan ma kodus teha just et lihast saada?? Muidu pean suht palju sööma ja peale trenni ka mingeid piimatooteid sööma? Tahaks homme juba teha trenni, on täpselt parajalt aega. Mõtlesin et teen suvel iga päev 100 kätekõverdust ja hüppe trenni, oleks vaja teada mis lihaseid veel treenida ja kuidas?:D

Vaata YouTubest kodus tehtavaid harjutusi - kindlasti leiad sealt endale sobivatele lihastele .Mis söömisse puutub siis vaata foorumiteemade alt leiad ka mida enne trenni , mida peale trenni süüa .Toit väga oluline -tee see endale selgeks millal mida süüa .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei tänane päev siiamaani

Kell 9.00 Hommikusöök 5 võileiba vorsti ja juustuga + kohvi

Kell 13.00 Tegin nelja erinevat kõhulihaste harjutust 4x25. Tahtsin teha ka kätekõverdusi aga kui tegin 3 tükki ära hakkas parema ribi pealt valutama (valu nagu mesilane oleks sutsanud).

13.30 (peale trenni) 2 tassi jogurtit (jogurt sai otsa) + 2 praemuna (munad said otsa) :D

17.40 Taldrikutäis makarone hakklihaga + juustuvõileib + 1 kohuke.

20.30 Mõtlesin nüüd üritada teha kätekõverdusi aga hakkas jälle valutama, 2 tassi jogurtit, 2 tassi jäätisekokteili.

Suht hale tundub võrreldes teistega, tahaks rohkem harjutusi teada.:D

Ahjaa, tahtsin teada mis järjekorras harjutusi teha?

Muudetud kasutaja küsimärk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei tänane päev siiamaani

Kell 9.00 Hommikusöök 5 võileiba vorsti ja juustuga + kohvi

Kell 13.00 Tegin nelja erinevat kõhulihaste harjutust 4x25. Tahtsin teha ka kätekõverdusi aga kui tegin 3 tükki ära hakkas parema ribi pealt valutama (valu nagu mesilane oleks sutsanud).

13.30 (peale trenni) 2 tassi jogurtit (jogurt sai otsa) + 2 praemuna (munad said otsa) :D

17.40 Taldrikutäis makarone hakklihaga + juustuvõileib + 1 kohuke.

20.30 Mõtlesin nüüd üritada teha kätekõverdusi aga hakkas jälle valutama, 2 tassi jogurtit, 2 tassi jäätisekokteili.

Suht hale tundub võrreldes teistega, tahaks rohkem harjutusi teada.:D

Ahjaa, tahtsin teada mis järjekorras harjutusi teha?

Hommikusöök väga nõrk, lõunasööki peaaegu pole ollagi, õhtusöök ka väga nigela võitu. Ning lisaks 3 korda päevas süüa on liiga vähe, KA KAALU LANGETAMISE PUHUL! Otsi foorumis eelnevaid teemasid toitumise kohta, infot on palju, saad targemaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikusöök väga nõrk, lõunasööki peaaegu pole ollagi, õhtusöök ka väga nigela võitu. Ning lisaks 3 korda päevas süüa on liiga vähe, KA KAALU LANGETAMISE PUHUL! Otsi foorumis eelnevaid teemasid toitumise kohta, infot on palju, saad targemaks!

Räigelt tore on rääkida et nõrk söök ja asja aga kust ma võtan iga päev 1. Selle söögi?? 2. Aja ?? Tundub et see trenn koosnebgk kahest raskest osast, ehk siis trennist ja söömisest. Ja kui treenima peab alguses nõrgemate koormuste peal, peaks vist sama ka söömisega tegema? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räigelt tore on rääkida et nõrk söök ja asja aga kust ma võtan iga päev 1. Selle söögi?? 2. Aja ?? Tundub et see trenn koosnebgk kahest raskest osast, ehk siis trennist ja söömisest. Ja kui treenima peab alguses nõrgemate koormuste peal, peaks vist sama ka söömisega tegema? :D

oot ...

sa oled millestki väga valesti aru saanud - söömine on tunduvalt suurem osa,kui trenn.

Nii et sul on kaks võimalust:

1.Hakata sööma nagu vaja,teha trennii ja saavutada oma eesmärgid

2.Jätkata samas vaimus,otsides põhjuseid,miks no kohe üldse mitte midagi teha ei saa ..., :D

ja mitte midagi saavutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räigelt tore on rääkida et nõrk söök ja asja aga kust ma võtan iga päev 1. Selle söögi?? 2. Aja ?? Tundub et see trenn koosnebgk kahest raskest osast, ehk siis trennist ja söömisest. Ja kui treenima peab alguses nõrgemate koormuste peal, peaks vist sama ka söömisega tegema? :D

aga kust sa selle aja võtsid , et kell 9 süüa ? 13;30 sõid ka kust selle aja võtsid ?

selle söögi sa võtad poest, kui sa tood nüüd vabanduseks et pole raha , siis kohukese ja jäätisekokteili saab asendada kohupiima , kodujuustuga ( 10krooni 200g) saad 30g valku juba , kanad lihad alati leidub poes soodukad , munad maksavad samapalju kui su hommikused viis vorstivõileiba

lihtsalt pane pealehel olevasse otsingusse toitumine ja loe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kust sa selle aja võtsid , et kell 9 süüa ? 13;30 sõid ka kust selle aja võtsid ?

selle söögi sa võtad poest, kui sa tood nüüd vabanduseks et pole raha , siis kohukese ja jäätisekokteili saab asendada kohupiima , kodujuustuga ( 10krooni 200g) saad 30g valku juba , kanad lihad alati leidub poes soodukad , munad maksavad samapalju kui su hommikused viis vorstivõileiba

lihtsalt pane pealehel olevasse otsingusse toitumine ja loe

:D Naljakas, aga hea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas leib kaalulangetaja menüüsse üldse sobib??? Ei? Aga kui ta mahutada kaloraazi? Ja kui päeva peale sv, rasva ja valgu vahekord tuleb kaalulangetajale omane?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas leib kaalulangetaja menüüsse üldse sobib??? Ei? Aga kui ta mahutada kaloraazi? Ja kui päeva peale sv, rasva ja valgu vahekord tuleb kaalulangetajale omane?

Oleneb suuresti leivast.

Ausalt öeldes ei ole ma mitte ühegi kommertsleivaga kaalu langetanud. Hetkel omatehtud seemne- ja idanditeleib sobib küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb suuresti leivast.

Ausalt öeldes ei ole ma mitte ühegi kommertsleivaga kaalu langetanud. Hetkel omatehtud seemne- ja idanditeleib sobib küll.

Peab asja siis jäle käsile võtma :D ma lihtsalt ei suuda ühest viilust leivast hommikuti loobuda...100% rukkijahust kommertsleiva rikub ära suhkur ja pärm või miskit muud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab asja siis jäle käsile võtma :D ma lihtsalt ei suuda ühest viilust leivast hommikuti loobuda...100% rukkijahust kommertsleiva rikub ära suhkur ja pärm või miskit muud?

Nende jahu on alati peenjahvatusega, väga paljud leivad sisaldavad tõesti ka suhkrut ja pärmi. "Kõrgekvalit." nisujahu...parandajaid jne. Leivale üritatakse anda tumedat värvi, paremat tekstuuri jne.

Panin siia retseptikogusse leivajuuretise ja leivategemise retsepti. Tee ise. Toiteväärtuse vahe saab oluliselt erineda... Leival ja leival. Idandatud terad, seemned ja loomulik rukki kääritus. Lisaks sellele veel suhteliselt madal küpsetamistemperatuur (190 kraadi...).

Minu leib on 700-800 g, vahest jääb natuke järgi, kuid enamasti pean ma küpsetama iga päev. St kindlalt söön seda rohkem kui viil...

leivajuuretise retsept on siin...

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei tänane päev siiamaani

Kell 9.00 Hommikusöök 5 võileiba vorsti ja juustuga + kohvi

Kell 13.00 Tegin nelja erinevat kõhulihaste harjutust 4x25. Tahtsin teha ka kätekõverdusi aga kui tegin 3 tükki ära hakkas parema ribi pealt valutama (valu nagu mesilane oleks sutsanud).

13.30 (peale trenni) 2 tassi jogurtit (jogurt sai otsa) + 2 praemuna (munad said otsa) :D

17.40 Taldrikutäis makarone hakklihaga + juustuvõileib + 1 kohuke.

20.30 Mõtlesin nüüd üritada teha kätekõverdusi aga hakkas jälle valutama, 2 tassi jogurtit, 2 tassi jäätisekokteili.

Suht hale tundub võrreldes teistega, tahaks rohkem harjutusi teada.:D

Ahjaa, tahtsin teada mis järjekorras harjutusi teha?

Vorsti leivad, jogurt, makaronid, kohuke, jäätisekotkeil ??? Väga kehvad valikud kaalu alandamiseks.

Trenn- rind/biits kava. Samuti väga kehv valik

Kiitused, et vähemalt uurid ja üritad parendada asja!

Toitumisse rohkem valku, vähem lihtsüsikaid ja rämpstoitu- või noh, lihtsalt öeldes.. kõik teisiti ! :P Trenn karmimaks ja treeni igat lihasgrupile ( vaata näiteks tööriistade alt harjutustepanka ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nende jahu on alati peenjahvatusega, väga paljud leivad sisaldavad tõesti ka suhkrut ja pärmi. "Kõrgekvalit." nisujahu...parandajaid jne. Leivale üritatakse anda tumedat värvi, paremat tekstuuri jne.

Panin siia retseptikogusse leivajuuretise ja leivategemise retsepti. Tee ise. Toiteväärtuse vahe saab oluliselt erineda... Leival ja leival. Idandatud terad, seemned ja loomulik rukki kääritus. Lisaks sellele veel suhteliselt madal küpsetamistemperatuur (190 kraadi...).

Minu leib on 700-800 g, vahest jääb natuke järgi, kuid enamasti pean ma küpsetama iga päev. St kindlalt söön seda rohkem kui viil...

leivajuuretise retsept on siin...

Lp. Aile

Kuidas juuretist hoida? Lihtsalt kaane all potis toatemperatuuril? Kui ma näiteks pean vahepeal nädalaks ära sõitma, mida siis juuretisega teha? Kas see siis pärast enam kõlbab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lp. Aile

Kuidas juuretist hoida? Lihtsalt kaane all potis toatemperatuuril? Kui ma näiteks pean vahepeal nädalaks ära sõitma, mida siis juuretisega teha? Kas see siis pärast enam kõlbab?

Kaas küll, kuid mitte õhukindlalt. Väike ventilatsiooniava on vajalik.

Minul on kolm varianti:

1. Reisin koos juuretisega, kui on küpsetamisvõimalus. Ma ei tea, mida teised oma juuretise elushoidmiseks teevad, mina vähemalt ülepäeva segan jahu ja vett juurde.

2. Küpsetan enne reisimist kogu kraami ära ja alustan järgmine kord nullist.

3. Hangite kellegi käest uuesti peale reisi juuretise.

Korra jätsin ta vist kolmeks päevaks külmkappi...ja siis võttis kaks küpsetamist, et maitset jälle heaks saada ja taigen käima.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen oma juuretisi ka külmkapis hoidnud. Kui tihedalt teha, siis elutseb küll...aga kui mingi 2 nädalat vahe jäi, siis on jama ja siis võib ära surra...mul kahe eelmisega nii juhtunud :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poisid lugege kogu teemat, praegu üritan juba kaalu tõsta :(. Ei viitsinud uut teemat teha.

Aga soovid kaalu tõsta ilmselt lihaste näol mitte peki??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes siis tahaks pekiseks :(, tahaks tõsta kaalu siiski enamalt lihaste näol. Tänane trenn 4 erinevat kõhulihaste harjutust (ei viitsi neid nimesi meelde tuletada) 4-s seerias, kokku enam-vähem 364 kõhulihast + 4x25 kätekõverdust. Keskendun praegu siiski kõhulihastele ja kätele, üritan nüüd otsida ka mõnda rinnalihaste harjutust aga kui te oskate midagi (ükskõik mis harjutusi) soovitada siis palun tehke seda. Peale trenni jõin kaks tassi jogurtit ja sõin 2 praemuna vorstiga. Peaks ka mainima et pumpan hantlitega ka kätelihaseid aga see pole eriline trenn. Vaatasin ja leidsin rinnalihaste harjutusi, hakkan tegema.

Muudetud kasutaja küsimärk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes siis tahaks pekiseks ;), tahaks tõsta kaalu siiski enamalt lihaste näol. Tänane trenn 4 erinevat kõhulihaste harjutust (ei viitsi neid nimesi meelde tuletada) 4-s seerias, kokku enam-vähem 364 kõhulihast + 4x25 kätekõverdust. Keskendun praegu siiski kõhulihastele ja kätele, üritan nüüd otsida ka mõnda rinnalihaste harjutust aga kui te oskate midagi (ükskõik mis harjutusi) soovitada siis palun tehke seda. Peale trenni jõin kaks tassi jogurtit ja sõin 2 praemuna vorstiga. Peaks ka mainima et pumpan hantlitega ka kätelihaseid aga see pole eriline trenn. Vaatasin ja leidsin rinnalihaste harjutusi, hakkan tegema.

kuda sa lihaste arvelt saad tõsta kui lihased koormust ei saa, iseenesest hakkab seljalihas vorsti süües kasvama? mine jõusaali ja võta endale korralik treeningkava algajatelt tööriistade alt :(

ja söömiseks tuleb aega leida, samamoodi nagu trenni jaoks - muidu võid unistada headest tulemustest, nagu mu enamus sõpru suvel jõusaalis ei käi, sest see segab joomist :D oehhhhh , kui ei pinguta siis ei saa sittagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Davai paneme selle teema lukku, mul viskas teie mölinast üle, tõsiselt kohe, lootsin siin abi saada aga ainus mida öeldakse on tee trenni ja söö ja vingutakse selle üle et ma ei pinguta, samas kui olen teinud, üritanud, püüdnud... No tõsiselt ma ei saa hakata iga päev 20km kaugusel lähimas jõusaalis käima :( Enam ma siia vast ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Davai paneme selle teema lukku, mul viskas teie mölinast üle, tõsiselt kohe, lootsin siin abi saada aga ainus mida öeldakse on tee trenni ja söö ja vingutakse selle üle et ma ei pinguta, samas kui olen teinud, üritanud, püüdnud... No tõsiselt ma ei saa hakata iga päev 20km kaugusel lähimas jõusaalis käima :( Enam ma siia vast ei tule.

Tundub, et Sa ei ole siiani mõistnud, et kaalu tõsta lihaste arvelt koduse trenniga on peaaegu võimatu. Ainuke võimalus selleks ongi minna jõusaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et Sa ei ole siiani mõistnud, et kaalu tõsta lihaste arvelt koduse trenniga on peaaegu võimatu. Ainuke võimalus selleks ongi minna jõusaali.

Ei ole võimatu ja ei pea ilmtingimata minema jõusaali. Mina olen elav tõestus ;)

enam-vähem 364 kõhulihast + 4x25 kätekõverdust. Keskendun praegu siiski kõhulihastele ja kätele, üritan nüüd otsida ka mõnda rinnalihaste harjutust aga kui te oskate midagi (ükskõik mis harjutusi) soovitada siis palun tehke seda.

Hmm :D Tembeldage mind lolliks kuid enamus tehnikaga kätekõverdusi ongi rinnalihase harjutused :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×