Jump to content
kamakaks

artic club

Recommended Posts

Sama küsimus. Palju maksab?

Helistasin sinna. ütles, et telefonis hinda ei ütle. Võttis mu numbri, et kliendihaldur helistab mulle teeb presentatsiooni ja räägib hindadest. Keegi pole helistanud. Palju siis seal jõusaal maksab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma tahtsin sinna minna siis pidin omale aasta kaardi ostma.

Aga jah tahtsin ühe korra ikka enne vaatama minna aga jah ühe korra pilet 200 EEKI

Ikka päris kallis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saad küll kuuaega ka käia aga siis maksadki 220.- korra eest!

Tegelikult on see klubina tegutsev s.t. et kui tahad käia siis oled klubi liige!

Aga selles on teil õigus, et see kallis on, sest selle raha eest peaks olema kliendi kesksem suhtlemine ka!

Aga seal tundub praegu tähtis uusi kliente saada aga vanasid ei taha seal keegi hoida!

muidu häga hea klubi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina käin tartu articus ja olen üliamalt rahul. klubi on lahti iga päev hommikust õhtuni ka pühade ajal nagu õige klubi olema peab. mitte nii et mingid krdi suveajad ja siis kogu kaader korraga saalis et korralikult trenni teha ei saa. minu jaoks on see kõva argument. ja argumendid maksavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

What a ...? 220 krontsu korra eest..no andke andeks a ei roniks sellise koha peale isegi siis kui teenindajad veel raskused igale poole ise peale/maha tõstavad ning mõni kena tibi dussi all selga peseb:))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käisin arcticus, kui seal lahtiste uste päev oli, seega miski jupp aega tagasi. mingit erilist muljet see küll ei jätnud, tundus kuidagi... umbne, avarust polnud sugugi, paras pintsaklipslaste koht on. hinnad on kaah nagu riigisaladus, ei viitsinud isegi pikalt uurima hakata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole ta üldse kallis tegelikult, arvestades et hinna sees on nii ujula, jõusaal, spinning, aeroobika jne > ühesõnaga täismäng. Olenevalt pakestist ka personaaltreeningud, koormustestid. Igaüks valib siiski omale sobiva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×