Jump to content
Ott Kiivikas

EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Recommended Posts

Mõtlesin, et panen ikka üles eelmise paari päevaga toimunud muudatuste ülevaate. Nädalavahetusel võtsin vabalt ja mis siin salata- söögiga ei hoidnud tagasi. Tulemus: pühapäeva õhtul kehakaal dramaatiliselt 87,2 kg... Arusaadav, et võistluskaalust -80 kg on sellised numbrid väga kaugel. Võtsin ennast siis kokku ja detailidesse laskumata jõudsin esmaspäeva õhtuks 21 tunniga 81, 7 kehakaalu... Ehk siis -5,5 kg. Kindlasti minu uus rekord. Enesetunne on hea ning õhtuks oli pilt ka võrreldes nädalavahetusega nagu öö ja päev... Mis muud kui kohe pikad dressid selga ja maadlussaali jooksma! Hommikune tuunikala koos Fast lisanditega sees ja töö käib! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli täna hommikul 77,8 kg. Kodujuustust juba kopp ees. Päevas lasen 4 topsi Säästu kodujuustu sisse ja 1-2 konservi tuunikala soolvees. Süsikaid tarbin ainult hommikul ja pärast trenni. Täna pärast tööd tõmban 30 min sõudeergomeetrit ja harjutan keha rasvade arvelt energiat võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal oli täna hommikul 77,8 kg. Kodujuustust juba kopp ees. Päevas lasen 4 topsi Säästu kodujuustu sisse ja 1-2 konservi tuunikala soolvees. Süsikaid tarbin ainult hommikul ja pärast trenni. Täna pärast tööd tõmban 30 min sõudeergomeetrit ja harjutan keha rasvade arvelt energiat võtma.

Pea-aegu samasugune ekstreemne ettevalmistus nagu minul! Just tulin tänasest teisest trennist ja õhtul annan veel ühe bodypumpi. Mina ka avastasin hiljuti imehea säästu kodujuustu, aga minu dieedil on siiski märkimisväärne osa toidulisanditel(FAST Omega3, Burner, Green Tea, Whey+, Promix ja teinekord vahelduseks Hera80 või Prode90). Jalgratta ja stepperi asemel püüan rohkem jooksmas käia, mis minu hinnangul arendab kõige paremini vastupidavust. Vastupidavuse osas arvestan sellega, et äkki pean sellel sügisel veel MM-ile minema ja seal võib tulla 7-8 ringi poseerimist ja eelmisel aastal oli näha, kuidas minu konkurendid esimese ringiga lõõtsutama hakkasid ja kumm oli päris tühi samal ajal kui mina alles hakkasin soojaks minema. Võistluseelsel ettevalmistusel on kindlasti oluline osa aeroobsel tööl :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paneks siia teema alla küsimuse, et kuidas teha kulturismivõistlusteks enamvähem vormi, mingi 2,5 kuuga. Kaalust alla võiks võtta mingi 2 kilo kui sedagi. Ainevahetus on mul suht kiire ja mingit üleliigset rasvapolstrit pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin, et panen ikka üles eelmise paari päevaga toimunud muudatuste ülevaate. Nädalavahetusel võtsin vabalt ja mis siin salata- söögiga ei hoidnud tagasi. Tulemus: pühapäeva õhtul kehakaal dramaatiliselt 87,2 kg... Arusaadav, et võistluskaalust -80 kg on sellised numbrid väga kaugel. Võtsin ennast siis kokku ja detailidesse laskumata jõudsin esmaspäeva õhtuks 21 tunniga 81, 7 kehakaalu... Ehk siis -5,5 kg. Kindlasti minu uus rekord. Enesetunne on hea ning õhtuks oli pilt ka võrreldes nädalavahetusega nagu öö ja päev... Mis muud kui kohe pikad dressid selga ja maadlussaali jooksma! Hommikune tuunikala koos Fast lisanditega sees ja töö käib! :)

21 tunniga 81, 7 kehakaalu... Ehk siis -5,5 kg :rolleyes: väga hull ikka....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see mitte kahjulik pole nii kiiresti nii palju alla võtta?

Ei, see on väga tervislik nagu üldse tippsport :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, see on väga tervislik nagu üldse tippsport :rolleyes:

No sa pidid siis ikka roppu moodi õgima 1 päev ja teine päev nälgima ning 10 trenni andma nagu sulle kohane... või teine variant kaalu patareid oli tühja võitu ning tootis vigast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jube vara higistate siin kui 16 oktoober alles võistlus. Kirp teeb ka JUBA soojades dressides trenni. Does not make sense to me. Ainus funktsioon on see, et vara näed paremini vormi ära. Aga see veega mängimine nii vara lükkab üldisele ainevahetusele bloki peale ju.

Anoh... võibolla on spordialade vahelised erinevused nii suured ja ma lihtsalt võtan siin suu vett täis praegu (pun intended;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jube vara higistate siin kui 16 oktoober alles võistlus. Kirp teeb ka JUBA soojades dressides trenni. Does not make sense to me. Ainus funktsioon on see, et vara näed paremini vormi ära. Aga see veega mängimine nii vara lükkab üldisele ainevahetusele bloki peale ju.

Võib-olla mõtled seda dresside asja sarkasmina või mingi naljana, aga minu teada teeb kirp alati pikkades dressides trenni!? Või eksin :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jube vara higistate siin kui 16 oktoober alles võistlus. Kirp teeb ka JUBA soojades dressides trenni. Does not make sense to me. Ainus funktsioon on see, et vara näed paremini vormi ära. Aga see veega mängimine nii vara lükkab üldisele ainevahetusele bloki peale ju.

Anoh... võibolla on spordialade vahelised erinevused nii suured ja ma lihtsalt võtan siin suu vett täis praegu (pun intended;)

Kusjuures täiesti erinevad spordialad ja erinevad eesmärgid. Mina käin maadlussaalis jooksmas nii, et pika dressi all on veel kaitseväe soe pesu ja villane kampsun! Eesmärk saada ennast 16-daks oktoobriks alla 80 kg. Tundub naeruväärne, et miks ma nii hirmsasti möllan ja karta ei ole ju midagi- juba eile õhtul kaalusin 81,4 kg! Mul on palju kogemusi ja kuigi kaal on viimaste päevadega kukkunud 6 kg, tean, et viimased 2 kg võivad maha minna uskumatult aeglaselt. Viimastel aastatel olen kasutanud seda taktikat, et lasen esimese hooga vee välja, siis lasen kummi natuke lõdvemaks, et keha harjuks kergema kaaluga ning siis vajutan uuesti maksimumi peale. Kevadel oli palju rahvast, kes uskusid, et Läti vormist paremat vormi ei ole võimalik teha, aga ometi mitu nädalat hiljem olin euroopa MV-l veel teravam. Ka sellel hooajal arvestan, et võib-olla teen kaasa ka Põhjamaade MV-d ja kes teab, äkki ka MM ning siis usun, et novembriks peaks vorm olema ideaalne. Klassikalises kulturismis maksab minu puhul teravus, sest nii vana mehena on ebareaalne oma bicepseid ootamatult 5-6 cm suurmaks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See kirbu asi oli see, et tal müts ka peas ja puha...

Igatahes - niipalju kui ma olen asju uurinud, siis ikka vesi on see, mille madalam% kehas kõige rohkem ja kõige rutem üldisele ainevahetusele halvasti mõjub. Võibolla see ongi põhjus, MIKS viimased kaks kilo nii raskelt läheb? Samas vee arvelt ongi kaalu kaotamine/teravuse saavutamine võimalik kõige rutem. Loogika ütleb siin mulle, et sõltumata alast peaks veega mängimise jätma viimastele päevadele ja seni peaks kehal olema nii palju vedelikku kui vaja ja pigem rohkemgi.

Aga noh... ma ütlen, et siin foorumis ei näe mõtet arutama-seletama-vaidlema hakata, selleks et miskit mõistlikku ja kasulikku välja tuleks peaks enne paar päeva nina raamatus istuma ja siis ümber laua istuma-arutama. Seni las igaüks teeb nii nagu heaks arvab:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kirbu asi oli see, et tal müts ka peas ja puha...

Igatahes - niipalju kui ma olen asju uurinud, siis ikka vesi on see, mille madalam% kehas kõige rohkem ja kõige rutem üldisele ainevahetusele halvasti mõjub. Võibolla see ongi põhjus, MIKS viimased kaks kilo nii raskelt läheb? Samas vee arvelt ongi kaalu kaotamine/teravuse saavutamine võimalik kõige rutem. Loogika ütleb siin mulle, et sõltumata alast peaks veega mängimise jätma viimastele päevadele ja seni peaks kehal olema nii palju vedelikku kui vaja ja pigem rohkemgi.

Aga noh... ma ütlen, et siin foorumis ei näe mõtet arutama-seletama-vaidlema hakata, selleks et miskit mõistlikku ja kasulikku välja tuleks peaks enne paar päeva nina raamatus istuma ja siis ümber laua istuma-arutama. Seni las igaüks teeb nii nagu heaks arvab:)

Mul ka kindlasti soe müts jõusaalis kogu aeg peas. Fittesti saalis ma mütsiga ei käi, aga Sõjakooli saalis olen soojemalt riides kui talvel. Siis on soojem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kas see on nüüd meestel ja naistel nii erinev aga kui mina olen juba mõnda aega dieedil olnud, siis ma võin lihtsalt igal pool ära külmuda ja kananahk keset trenni pole teab mis võõras nähtus. Vb siit soojade riiete vajadus :rolleyes:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai siis üle pika aja väike vormikontroll ka tehtud Maestro valvsa silma all. Kohtumispaik nagu ikka kontor ja tingimused nagu alati ilma pumpamata ja olemasoleva päevavalgusega. Kaal 90,6 kg.

Pilt siis selline.

post-22-1283950090_thumb.jpg

post-22-1283950101_thumb.jpg

post-22-1283950113_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene plaan on kaks kilo, kuid kui vaja võtan ka rohkem. Põhieesmärk on MM ja see toimub 2 kuu pärast, seega rabistama ei pea ja saab rahulikult teha. EMV proovin siiski olla tippvormis ja sellises seisus, et sealt enam maha kaapima ei peaks. Saaks üks kordki teha nii ,et olen 2 nädalat enne põhivõistlust vormis, loodan et see siis pildis ka kajastub, peaasi ,et vigastusi ei tuleks, praegu on kontrolli all, eriti põlve üle on hea meel, et laseb sügavaid kükke suure raskusega teha.... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimene plaan on kaks kilo, kuid kui vaja võtan ka rohkem. Põhieesmärk on MM ja see toimub 2 kuu pärast, seega rabistama ei pea ja saab rahulikult teha. EMV proovin siiski olla tippvormis ja sellises seisus, et sealt enam maha kaapima ei peaks. Saaks üks kordki teha nii ,et olen 2 nädalat enne põhivõistlust vormis, loodan et see siis pildis ka kajastub, peaasi ,et vigastusi ei tuleks, praegu on kontrolli all, eriti põlve üle on hea meel, et laseb sügavaid kükke suure raskusega teha.... :)

Edu! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud ja loodan, et konkurendid ka endast märku annavad, Koovit uuuuuuu..... :rolleyes:

Taavi nagu aru saan jätab tänu käevigastusele sügise vahele, oleksin kevade eest revanši tahtnud, aga pole hullu ootame kevadet, sinna polegi enam midagi jäänud.... :)

Aga nüüd trenni, 230 kg jõutõmbe seeria ootab....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×