Jump to content
Ott Kiivikas

Vajan abi

Recommended Posts

Üldjuhul aitan siin foorumis ise inimesi, kuid nüüd oleks vaja abi endal, seda natuke teises vallas, nimelt muusika. Kahjuks ei tea loo nime ega esinejat, kuid see lugu mida otsin on seriaali 24 (mis jooksis TV3 kui ma ei eksi)reklaamklipis ehk sondtrack. Oleksin väga tänulik kui keegi saab aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei ole see, ma arvan millegipärast, et nende lugude hulgas seda ei ole. Vihjeks niipalju, et seal on viiulid taustaks ja tõsiselt hea lugu, mida kasutaks vabakavas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitaks hea meelega kuid ei tea ka kahjuks artisti ega loo pealkirja. Kui soundtracki peal ei ole siis võib äkki(pole kindel) olla lugu lisatud tv3 tiimi poolt ja reklaamklipiga kokku miksitud. Äkki saab abi tv3-st või mõnelt musakriitikult kui varem kuskilt vastust ei saa....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott! Sul oli ju hea lugu, mille järgi oma vabakava tegid. Kes selle loo esitaja oli ja pealkiri? Algus oli instrumentaal, aga siis vist tuli ka vokaal peale? Huvitaks väga teada. Miks seda ei kasuta enam?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle kui tulevasele pealtvaatajale meeldiks küll uus kava. muidu iga aasta vaatad sama kava. niigi võistlejaid vähe jne. igavaks läheb. ma muiudgi ei tea kuidas profileeris see vabakava teema käib. aga vaevalt küll et näit ronnil mingi viimased õõõõ 5 Mr. Olympia võistlust sama vabakva on olnd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugu leitud ja saate seda kuulda ja näha 24.10.2004 Salmes, suured tänud kõigile kes kaasa aitasid ja ühendust võtsid, üritan ka edaspidi Teid aidata nii kuidas jaksan ja oskan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×